Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w sklepach

Świat, 15.11.2010, h. 21:17, dodał: Promant
32

Konwersje i repliki EBR na bazie repliki ASG GBB M14 WE. King Arms: nowe magazynki hi-cap do AK. Zeta-Lab: zapowiedź repliki karabinu Mosin Nagant.



Konwersje i repliki EBR na bazie repliki ASG GBB M14 WE znalazły się już w ofercie kilku sklepów. Jak pisaliśmy wcześniej: WGC oferuje zestaw konwersyjny w cenie 440USD.

 

a.jpgb.jpgc.jpg

Natomiast na stronie Airsoft Buddy konwersję można nabyć w cenie promocyjnej: 414USD. Airsoft Panda sprzedaje ten produkt za 435USD.

 

819_IMG_6104.jpgwe-m14-ebr-kit-600-004.jpg" src="/var/images/text/85569/2/we-m14-ebr-kit-600-004.jpg" alt="we-m14-ebr-kit-600-004.jpg" width="500" height="333" />we-m14-ebr-kit-600-002.jpg" src="/var/images/text/85569/1/we-m14-ebr-kit-600-002.jpg" alt="we-m14-ebr-kit-600-002.jpg" width="500" height="333" />

Airsoft Panda oferuje także kompletną replikę gas blow back M14 EBR produkcji Wei Tech, w wersji z oznaczeniami, w cenie 820USD.

 

we-m14-ebr-bk-600-002.jpg" src="/var/images/text/85569/7/we-m14-ebr-bk-600-002.jpg" alt="we-m14-ebr-bk-600-002.jpg" width="500" height="333" />we-m14-ebr-bk-600-003.jpg" src="/var/images/text/85569/10/we-m14-ebr-bk-600-003.jpg" alt="we-m14-ebr-bk-600-003.jpg" width="500" height="333" />we-m14-ebr-bk-600-005.jpg" src="/var/images/text/85569/11/we-m14-ebr-bk-600-005.jpg" alt="we-m14-ebr-bk-600-005.jpg" width="500" height="333" />we-m14-ebr-bk-600-009.jpg" src="/var/images/text/85569/8/we-m14-ebr-bk-600-009.jpg" alt="we-m14-ebr-bk-600-009.jpg" width="500" height="333" />we-m14-ebr-bk-600-010.jpg" src="/var/images/text/85569/9/we-m14-ebr-bk-600-010.jpg" alt="we-m14-ebr-bk-600-010.jpg" width="500" height="333" />

Firma King Arms włączyła do oferty nowe magazynki hi-cap, typu waffle, do AK. Pojemność: 600BB. Materiał: tworzywo. Magazynki dostępne będą w kolorze oliwkowym i dark earth, pojedynczo oraz w zestawach po 5 sztuk.

 

KA-MAG-14-HC-OD.jpgKA-MAG-14-HC-ODa.jpgKA-MAG-14-HC-DEa.jpgKA-MAG-14-V-HC-OD.jpg

Sklep Airsoft Panda zapowiada na grudzień 2010 premierę rynkową nowej repliki produkcji Zeta-Lab.

 

Mosin_Nagant_by_zeta-lab-product.jpg

 

Nie podano jaka to będzie replika, ale sądząc po zamieszczonych zdjęciach, plakacie i opisie podstawowych cech technicznych - będzie to replika ASG karabinu Mosin Nagant. Napęd: sprężynowy. Materiał: stal i drewno.

 

d.jpg

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftpanda.com

www.wgcshop.com

www.airsoftbuddy.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Guest (ID:6452) 15.11.2010, h. 22:04 Guest (ID:6452)
Mosiek? Jeśli solidny i kompatybilny z częściami LL czy PDI- biorę :D i robię snajpe.
sylwek3231 15.11.2010, h. 22:26 sylwek3231
Tylko tak zapytam. Po co komu 5 hi-capów?
No ale Mosin fajnie będzie się prezentował. Tylko, żeby dorobili ze szczegółami tą replikę, a nie na odwal...
żeby mieć zapas kulek zawsze pod ręką lub ... chociażby do grupowego zamówienia jakiejś ekipy.
rupas69 15.11.2010, h. 22:41 rupas69
na bornym przydawały się ;P.
xel20 15.11.2010, h. 22:42 xel20
Znam ludzi, którzy noszą 12 hi capów (do emki, ale zawsze) :P.
Then 15.11.2010, h. 22:43 Then
arend 15.11.2010, h. 22:38 arend
Mosin Nagant piękna rzecz.
Mauzer już jest, Arisaka też. Kiedy SMLE
Ciekawe jaka będzie cena tego Mosina (bo Afgarak coraz bliżej)
Z tego co mi się zdaje to już robią replikę Lee Enfield'a.
Adi.K 16.11.2010, h. 22:19 Adi.K
SMLE to już kilka warsztatów zapowiedziało, robią i robią,
Ciekawe w której wersji będzie Mosin, no i czy będzie poprawny historycznie. Marzy mi się carska wersja...
Pritcher 16.11.2010, h. 22:31 Pritcher
Guest (ID:6452) 15.11.2010, h. 22:41 Guest (ID:6452)
Dobry sprężynowy Mauser?! GDzie, gdzie?!
Kamykpop 15.11.2010, h. 23:19 Kamykpop
No no, ładne magi ;P
Mateusz2727 16.11.2010, h. 03:29 Mateusz2727
Biore te magi i porobie real-cap'y ;D
Krabii 16.11.2010, h. 07:34 Krabii
EBRka piękna:) Tylko cena......
Karol_K 16.11.2010, h. 10:16 Karol_K
Mosina - zrobią- tak weżmie się za to jakaś niszowa firma  ,  wyjdzie całe 500 sztuk albo i 100 na cały świat w cenie jedynie 4.999$  :) Jeszcze pewnie żeby było śmieszniej zupełnie nie tuningowalnego - bo jak niby ma się jakiś sensowny tłok , sprężyna czy nawet prowadnica w takim wąskim zamku zmieścić...
Komora zamkowa z cieńszą ścianką, do środka cylinder w systemie aps96. Oczywiście z inną rączką, aatrapą kurka itp. Wierzę :D. M24, L96 i sporo innych się dało zrobić. Nie musi to być aż tak zgodne z oryginałem- zrezygnował bym z trzymainia wymiarów zamka oryginału na rzecz tunningowalności...
Guest (ID:6452) 16.11.2010, h. 11:20 Guest (ID:6452)
Skoro "niszowego" mosina robi już KTW, to raczej bez sensu robić kolejną równie drogą replikę w małej serii - żadna konkurencja. Może nie będzie to tania replika, ale raczej chyba bardziej dostępna niż KTW.
Promant 16.11.2010, h. 21:18 Promant
O ile nie zablokują produkcji w Chinach to cena nadal będzie potworna. Pozostaje zatem zamawianie wykonania w warsztatach np. rodzimych. Wszystko się da załatwić ... wystarczy mówić, że się czegoś chce i dać deklarację.
.
Załóż temat z potrzebami ... szukaj wykonawcy i sądzę, że w krótkim czasie dostaniesz cenę i zrealizujesz projekt mosina za okrutnie niższą cenę.
Pik 17.11.2010, h. 00:16 Pik
Tak, kto Ci to zrobi? G&H czy Silesia Factory? :/
Guest (ID:6452) 17.11.2010, h. 05:52 Guest (ID:6452)
O ile nie zablokują produkcji w Chinach to cena nadal będzie potworna. 
A jeśli zablokują to spadnie? Chyba wręcz odwrotnie. Gdy nie ma taniej produkcji konkurencyjnej to cenę można dyktować wysoką. Zeta Lab nie działa w chinach kontynentalnych, a jeśli chce konkurować z KTW to cenę musi dać niższą. Co nie znaczy, że będzie to cena na kieszeń polskiego licealisty strzelającego z kałacha cymy.
Promant 17.11.2010, h. 10:14 Promant
Karol_K 16.11.2010, h. 11:41 Karol_K
W sumie może i tak - dało by się to pewnie zrobić w ten sposób - tylko i tak sądzę żę to będzie repilka prawie nie osiągalna skoro chcą ją w stali robić -to koszt tych zabaw będzie niebotyczny - chyba że tylko rączką zamka np i itd - tyle że mosin ma jeszcze na dodatek "nietypowy" tzn nie ma konkretnego trzonu jak w mauserze tylko masz trzon z rączka , łącznik ,tłok zaporowy i kurek jeszcze -  z tych części widocznych a na dodatek trzon obraca się sporo zanim wyjmie się tłok - więc tego się już na pewno nie będzie dało zrealizować tak żeby to było zgodne - chyba że - cały zamek to będzie takie baja bongo - a zespół tłok cylinder pod nakładką dopiero ....co w sumie jest jakimś tam pomysłem . Ale tak czy siak - fajnie że robia... szkoda że żadna duża firma się za to nie zabiera - jakoś nie wierze w moce przerobowe tej zety ...
Ja nie martwię się o kompatybilność, o ile zrobią to porządnie. Ale to na pewno nie będzie tani sprzęt, o ile zrobią go poprawnie. Chociaż w USA Mosiny chodzą za mniej niż $60, może konwersja? ;)
Pritcher 16.11.2010, h. 22:35 Pritcher
minus25 16.11.2010, h. 12:29 minus25
może zrobią tego mosina w rozsądnej... (nie mówie nawet żeby tanio, ale nie jakieś cztero cyfrowe czy same dziewiątki;) ) cenie
OC14Groza 16.11.2010, h. 16:03 OC14Groza
Allah akbar! wreszcie mosin, który ja mi się wydaje będzie w normalnej cenie a nie 1100$ za KTW... a jak będzie można go tuningować to już w ogóle super.
Gdzie Allahowi do Mosina? ;-) Toż to carski sprzęt, zaanektowany przez kraj rad.
Pritcher 16.11.2010, h. 22:32 Pritcher
Karabiny z tamtych lat są bardzo celne i są nadal używane jako snajperskie, do polowań itd. Zapewne niejeden allahakbarów je wykorzystywać może.
Pik 17.11.2010, h. 00:20 Pik