Daj cynk
Reklama

Aktualności

Sklep stacjonarny CQB Tactical

Polska, 14.11.2010, h. 23:15, dodał: Promant
39

Firma CQB Tactical otworzyła sklep stacjonarny w Łodzi.



Firma CQB Tactical, o ofercie której wielokrotnie pisaliśmy w starszych newsach, otworzyła sklep stacjonarny w Łodzi.

 

 

Sklep mieści się pod adresem:
CQB TACTICAL
Ul.Przybyszewskiego 104 
93-110 Łódź

Obecnie otwarty jest w godzinach 12-18 od poniedziałku do piątku, ale w niedalekiej przyszłości zapewne będzie otwarty dłużej, a także prawdopodobnie w soboty.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.cqbtactical.pl

Ocena wszystkich (5.20, głosów: 5)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dread 15.11.2010, h. 00:10 Dread
Ale (...) wystawkę :) Powinni przeczytać jakąś publikację na temat właściwego eksponowania towarów :)
A Ty poczytaj coś na temat kulturalnego wyrażania swoich opinii.
Promant 15.11.2010, h. 00:56 Promant
Dobra, niech będzie, że "napaćkali" :)
Dread 15.11.2010, h. 08:53 Dread
Tia..... ja myślę jednak że sklepy airsoftowe rządzą się nieco innego typu marketingiem i eksponowaniem. No ale nic, czekam na ekspozycję Twojego sklepu :>
Xie 15.11.2010, h. 23:18 Xie
Rządzą się identycznymi zasadami jak hipermarket, warzywniak czy drogeria. Serio ;]
Guest (ID:6452) 17.11.2010, h. 20:26 Guest (ID:6452)
Olek96 15.11.2010, h. 06:39 Olek96
A pomyśleć, że 3 dni temu byłem w łodzi :)
kebzadnb 15.11.2010, h. 07:40 kebzadnb
byłem, mają pare ciekawych rzeczy ale ceny wysokie a i do samego ASG póki co nie mają wiele, nawet kulek nie mają.... na chwile obecną - nic ciekawego.
Bo to nie jest sklep airsoftowy... Ceny mają normalne z racji, że sprzedają sprzęt z wyższej półki. Nie wszyscy zachwycają się chińszczyzną ;)
kaziustein 15.11.2010, h. 07:50 kaziustein
nadchodzi czas gdy AS ogranicza się do kulek i kajabinków, a każdy biega w dresie made in lumpex.
Skep dobrą alternatywą bo można nareszcie zobaczyć to co się kupuje ściągnięte z ebaja...
lopez 15.11.2010, h. 14:25 lopez
Tego bym nie powiedział że mają drogo niektóre rzeczy są w takiej samej cenie a nawet taniej niż na stronach producentów. A przecież jeszcze trzeba zapłacić za transport i dorzucić swoją marże.
gombek88 15.11.2010, h. 15:28 gombek88
Krave 15.11.2010, h. 08:22 Krave
Sklep spoko. Kupiłem ostatnio komplet Proppera w marpacie.
arend 15.11.2010, h. 08:52 arend
nius jak gwizd
otworzyli ze dwa tygodnie temu
Łał, a ile osób o tym wiedziało?
Foka 15.11.2010, h. 09:09 Foka
Kurcze. Jaka szkoda, że w swojej wspaniałomyślności nas nie poinformowałeś. Bo widać nie jesteśmy jasnowidzami, a firma poinformowała nas wczoraj. No ale przecież każdy, nawet na Helu, powinien wiedzieć co się dzieje w Łodzi. Tak jak kiedyś napisałem: staramy się pisać wszystko jak najszybciej. Zanim jeszcze producent wyprodukuje nowy produkt, ba nawet zanim pomyśli, że chciałby pomyśleć o obmyśleniu wyprodukowania czegoś takiego. Jak dobrze pójdzie to zatrudnimy medium i będziemy mieli newsy na rok przed wydarzeniem. Mamy nadzieję, że to usatysfakcjonuje tak wybrednych czytelników newsów jak Kolega Arend. :D
Promant 15.11.2010, h. 20:54 Promant
feder91 15.11.2010, h. 10:54 feder91
Wygląda jak drugie militaria.pl na tamce w wawie... Może i lepiej wyposarzony :P
Faktycznie, nawet meble takie same i podstawki pod nożyki. Towar w sumie też - maglite, inova, swisstech, master-cutlery to marki, których dystrybutorem są militaria.pl. Pewnie jest hurtownikiem militariów, a oprócz tego daje trochę swojego sprzętu.
Dread 15.11.2010, h. 15:39 Dread
maxpayne3000 15.11.2010, h. 11:32 maxpayne3000
wszedłem tam wracając z pracy, sklepik wprawdzie mały, ale towaru tam całkiem sporo
kebzadnb 15.11.2010, h. 12:27 kebzadnb
no typowo ersoftowy to on rzeczywiście nie jest ale sprzedawca mówił że mają zamiar poszerzyć asortyment o pare rzeczy do ASG. Co do cen to tylko moje odczucie bo nie jestem z gatunku co go stać na torbę za 250 PLN :P Chociaż ciuszki mają jeszcze w granicach rozsądku.
Ok, ale pisząc czy sklep jest drogi, czy nie, nie należy porównywać "czy mnie stać" tylko do cen tego samego asortymentu w innych sklepach.
Foka 15.11.2010, h. 13:26 Foka
kubek22 15.11.2010, h. 14:37 kubek22
Wreszcie pomyśleli o  Łodzi :)
darksoviet 15.11.2010, h. 15:34 darksoviet
Wiesz... Nie każdy jest gates'em. A w większości rzeczy jest tak że kupując super pr0 uber cool firmową rzecz płacisz 2 razy więcej tylko za metkę.
Prosta zasada - jakby nie było zbytu i klientów na taki towar, to by nie było sklepu. Z zbyt widać jest, skoro otwierają sklep stacjonarny. Nie tylko dla Gatesa.
Dread 15.11.2010, h. 15:55 Dread
Generalnie to zasada jest jeszcze jedna - Nie stać nie kupuj. Nic nie jest tak wpieniające jak odwieczna dyskusja o ceny, a konkretnie o za wysokie ceny markowych rzeczy. Jak już kolega wcześniej wspomniał - jeżeli otwierają sklep z takim astorymentem, to zaiste są ludzie którzy to kupią.
Żeby nie było OT. Sklep całkiem w porządku. Profesjonalna obsługa,szybkość realizacji zamówienia a także ogromny astoryment na wielki plus dla sklepu.
Kuczu 15.11.2010, h. 16:06 Kuczu
Frontal 15.11.2010, h. 16:06 Frontal
Ech, a nikt nie wpadł na to że środowisko ASG jest tylko jedną z grup docelowych tego typu sklepu? W Polsce są jeszcze różne służby mundurowe i tym podobne, no ale to wymaga szerszego horyzontu żeby się domyślić, bo jak piszą o tym na wmasg to zaraz sklep ma być tylko airsoftowy i mieć Helikony za 300 zł.
Cóż... WMASG - Witryna Maniaków Airsoft Gun. Skoro taka informacja pojawią się na portalu skupiających ludzi zajmujących się ASG to trudno się dziwić, żeby nie pojawiały się komentarze tego typu. Życie :P
SHOGUN_YAMATO 15.11.2010, h. 16:20 SHOGUN_YAMATO
Powodzenia!
KWIA_TEK 15.11.2010, h. 18:43 KWIA_TEK
Nie no tak bo ASG to tylko karabiny, zauważ Yamato, iż w środowisku są ludzie zajmujący się szerzej pojętym ASG i ich nie zadawalają spodnie milteca, które prują się od samego leżenia.
lopez 15.11.2010, h. 19:03 lopez
Shogun to rozumie. On tylko stwierdza, że większość współczesnych polskich "airsoftowców" ma "wąziutkie" myślenie. I nie widzi szerzej poza replikę i mundur z demobilu. To nie jest ten airsoft co 10 czy 15 lat temu.
Promant 15.11.2010, h. 20:58 Promant
To prawda i ja się po części do tego grona zaliczam (chociaż nie powiem, że wszystkie rzeczy Mil-Teca są złe :) ). Dla mnie ten sklep też jest za drogi, nie potrzebuję profesjonalnego sprzętu bo chodzę na zwykłe niedzielne strzelanki i na historyki w Trójmieście. Ale są ludzie, którym taki sprzęt się przyda nie tylko w zabawie ale i w pracy a że zaglądają na taki portal to dla nich informacja o nowym sklepie będzie cenna :)
Poza tym, gdyby wszyscy bawili się w to samo, życie było by nudne, nieprawdaż? :D
SHOGUN_YAMATO 17.11.2010, h. 14:40 SHOGUN_YAMATO
Resak 15.11.2010, h. 20:19 Resak
Szkoda że nie ma u nas podobnych. W koncu jakiś konkretny sklep z konkretnym sprzetem:)
Prohunter 15.11.2010, h. 23:21 Prohunter
Ech.... Mój batonik pięknie prezentuje się u nich w gablotce jak i u mnie  XD Choć dla takich chwil warto tam kupować , spojrzeć na zdjęcie i z radością wykrzyknąć : "to mój baton ! On tam jest ! " ;p
Jakoś tak miło robi się u nich zakupy a prędkość wysyłki towaru przyprawia o zawrót głowy
Ghost_pl 16.11.2010, h. 15:07 Ghost_pl
postaram się jak najszybciej sklep odwiedzić i powiedzieć cóś winecej na ten temat
villon1978 16.11.2010, h. 20:29 villon1978
raczej powinni zmienic nazwe, bo nie maja nawet jednego czarnego kombinezonu AT (strona)
W CQB czarny kombinezon AT to  podstawa :p łeeee.... oni nawet czarnych AT'kowych majtek nie mają ! I pewnie dla tego to CQB tactical a nie: "Polski sklep w którym kupisz wszystko do walki w pomieszczeniach "
Prohunter 16.11.2010, h. 20:46 Prohunter
Ja wszędzie biegam w woodlandzie :D
Poza tym jak sobie wyobrażasz na CQB w Afganistanie? :P Przecież to tylko skrót od rodzjau prowadzonych działań czyli walki na małych odległościach. To to nie tylko robią jednostki antyterrorystyczne :)
SHOGUN_YAMATO 17.11.2010, h. 16:52 SHOGUN_YAMATO
feder91 19.11.2010, h. 17:52 feder91
Nie rozumiem faktu zmiany umundurowania do budynku... (no ew. UCP które ładnie wygląda na tle ścian ;) ) Czarny jest chyba najgorszym kolorem, świeci się wszęęędzie! w budynkach, w lesie, a nawet odziwo w nocy! Jak już mundur na noc i ktoś chce być jak najbardziej uber pro CQB to polecam raczej granatowy...
A fakt fatem, sklep dopiero powstał, więc pewnie się jeszcze chłopaki zdążą rozbudować :) Powodzenia im ;)

/Mam kolejny pomysł na podobnośc sklepu do sklepu xD
Otóż po przejrzeniu poraz drugi zdjęć, stwierdzam że sklep jest bardzo podobny do azymuta przy placu bankowym w wawie.:P
javelin 20.11.2010, h. 19:27 javelin
W czarnych mundurach/kombinezonach nie tyle chodzi o maskowanie, co o efekt psychologiczny. Po prostu przestępca sra po gaciach jak mu wpada do domu banda "ninja" odzianych w czerń, w maskach pgaz na twarzach i w otoczeniu dymu i huku z flashbangów :) Oczywiscie srać będzie też jak my wpadnie zgraja gości ubranych na granatowo, zielono czy w jakieś kamo, ale czytałem, że ktoś gdzies kiedys stwierdził że czerń wywołuje bodaj najsilniejszy efekt :)
Szkoda, że w Łodzi akurat nigdy nie bywam :(
vip3r 21.11.2010, h. 23:40 vip3r
nie jestem w stanie zrozumieć negatywnych komentarzy. co kogo boli nowy sklep jeżeli nie ma ochoty/kasy/religia mu zabrania* tam kupować?
ja się bardzo cieszę z każdego nowego sklepu ze sprzętem dobrej jakości, szkoda tylko że nie chcą na razie realizowac zamówień, ale to co widzę i tak jest lepsze niż w wielu innych sklepach.
Jutro będę w Łodzi to spróbuję znaleźć chwilę i zajrzeć :]

*niepotrzebne skreślić.
Niewidomy 06.01.2011, h. 15:16 Niewidomy
Sklep bardzo fajny. Mają sporo dobrego towaru. Rzeczy kontraktowe i dobrej jakości. CQB Tactical to dobre zjawisko na rynku. Ceny nie są wysokie a adekwatne do oferowanego towaru. W salonach mercedesa też przeważają wysokie ceny, banajmniej nie ze względu na skąpstwo właściciela. Jeżeli kogoś nie stac na Mercedesa kupuje Pandę. Generalnie śmiesznym było by oczekiwac, by właściciel sprzedawał rzeczy poniżej ceny rynkowej, by zadowolic dzieci airsoftu komentujące w omawianym artykule.