Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje

Świat, 11.11.2010, h. 20:40, dodał: Promant
16

WGC: konwersja EBR WE do repliki M14 GBBJia Dyi Co: WE M14 EBR kit. eHobby Asia: replika ASG G&P AR15A2. RedWolf Airsoft: video promujące karabin ZB-26. Dr Airsoft: test maski neoprenowej.



W ofercie WGC jest już dostępna konwersja EBR WE do repliki M14 GBB WE. Cena zestawu: 440USD. Na stronie sklepu nie zamieszczono jeszcze zdjęć konwersji. Przypominamy video prezentujące wersję EBR M14 WE.

 

 

Firma Jia Dyi Co zaprezentowała również konwersję WE M14 EBR kit. Konwersja odpowiada wersji scout. Wykonana jest głownie z aluminium. Niektóre elementy wykonano ze stali i ZnAl.

 

image310.png

 

eHobby Asia prezentuje w swoim najnowszym filmie replikę AEG G&P AR15A2.

 

 

RedWolf Airsoft zamieścił video promujące karabin ZB-26.

 

 

Dr Airsoft prezentuje tym razem test maski neoprenowej, który dowodzi, że nie chroni ona przed penetracją BB, ale i tak mu się "podoba".

 

 

 

 

Źródła:

www.youtube.com

www.arniesairsoft.co.uk

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Denis 11.11.2010, h. 22:09 Denis
Film w naprawde fajnym stylu....Bron też
stalker51 11.11.2010, h. 22:18 stalker51
Co do tej maski to bym się kłócił...
Kto normalny strzela ci twarz z takiej odległości.
Debile, dzieci z stockowymi cińcikami itp. Nie bój się, nie trzeba szukać, sami się znajdą.
majster988 11.11.2010, h. 22:23 majster988
stalker51 11.11.2010, h. 22:31 stalker51
@UP Pisałem kto NORMALNY ;-)
Aczkolwiek tu masz rację.
Yfronus 11.11.2010, h. 23:25 Yfronus
Ach, piękna ta M14...
jan96 11.11.2010, h. 23:39 jan96
Chłopaki z RWA jak zwykle zaprezentowali coś - z jajem ;)
radzio2k 12.11.2010, h. 00:54 radzio2k
żadna nowość z tą maską
Zib 12.11.2010, h. 02:18 Zib
Identyczna maska ,sezon temu była dodawana do bluz w croopie.....śmiech na sali.Wiem bo sam mam.Kolejny przykry przykład zdzierania kasy...
Guest (ID:6452) 12.11.2010, h. 12:09 Guest (ID:6452)
Ale maska "podparta twarzą" z drugiej strony na pewno wyłapie część energii kulki. Podpartej maski z normalnej odległości pewnie nie przebije.
ajgor_aa 12.11.2010, h. 12:40 ajgor_aa
Ehhh a na stronie ehobby mieli bicia Burst :( no szkoda, ale i tak warta grzechu :)
stanis69 12.11.2010, h. 13:45 stanis69
Zakochałem sie w tej aluminiowej eM-ce, eh niestety nie na moją kieszeń :(
MatriX482 12.11.2010, h. 15:04 MatriX482
EBR przyćmiła wszystko.
Pyt. do znawców- czy M14 SCOUT to jest to samo co Mk14 EBR/Mod0 (USNS )? Długości luf i kolby są podobne, ale może czymś się różnią.
Prezes_____ 12.11.2010, h. 17:41 Prezes_____
Dobry wynik g&p, coścyba poprawili w stockowej komorze
Czy ja wiem, czy taki dobry? Rozrzut ma ponad 10 fps, a co do ilości fps, to długa lufa robi swoje ;)
Olek96 13.11.2010, h. 13:54 Olek96
Wow. 10fps. To tragedia normalnie.
A w rzeczywistości to jest 6fps lub 5fps, bo w całej serii testowej jest tylko jeden wynik poniżej 390 i jeden 393. Pozostałe to 394/395 i 400. Jak na stock i to G&P - wynik bardzo dobry.
Natomiast gdy komora jest do chrzanu, to nawet najdłuższa lufa Ci nie pomoże.
Promant 14.11.2010, h. 15:14 Promant