Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 09.11.2010, h. 17:48, dodał: Promant
19

Porównanie replik: Socom Gear M82A1 Barrett vs Snow Wolf M82A1 Barrett. RedWolf Airsoft: nowe produkty w ofercie sklepu. CAA Magwell oraz grip do M4 AEG / GBB i chwyty pistoletowe z laserem.



People Airsoft zamieścił porównanie replik: Socom Gear M82A1 Barrett vs Snow Wolf M82A1 Barrett.

 

 

RedWolf Airsoft przedstawił w swoim video nowe produkty, dostępne w ofercie sklepu.

 

 

eHobby Asia prezentuje:

CAA Magwell oraz grip do M4 AEG / GBB.

 

 

Chwyty pistoletowe z laserem: Hurricane i SilverBack.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk

www.youtube.com

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
pidzejfat 09.11.2010, h. 19:07 pidzejfat
Rączka przeładowania w pistolecie-> My Fav! <3
Oczywiście, ze tak. Spróbuj sprawnie przeładowac pistolet z montażem pod kolimator bez tego bajeru. Sam sobie musze kupić takowy.
Guest (ID:6452) 09.11.2010, h. 19:35 Guest (ID:6452)
Sabretooth 09.11.2010, h. 19:23 Sabretooth
Porównanie Barrett'ów wyszło całkiem nieźle. Sam jestem posiadaczem M82'ki produkcji Socom Gear w wersji A1 (bez monopodu przy kolbie) i jestem z niego bardzo zadowolony. Wykonanie stoi na bardzo wysokim poziomie. Hi-cap został zastąpiony midem i teraz tylko zbieram na tuning ;). Karabin naprawdę godny polecenia.
Rudy1002 09.11.2010, h. 19:30 Rudy1002
Piękne te barrety przypomniała mi się misja z CoD4 co trzeba było właśnie z takiego zabić Zahajewa
drozdek96 09.11.2010, h. 19:44 drozdek96
świetny pomysł z chwytem z laserem :)
"Pomysł"? Kolejna kopia produktu do broni palnej istniejącego na rynku od lat. Nie mówię, że sam laser jest zły, ale "pomysł"? Bez przesady...
Foka 10.11.2010, h. 10:25 Foka
Ale drozdek nie napisał że to świetny pomysł w asg, tylko ogólnie. Bo sam pomysł jest ciekawy. To że ten dobry pomysł został zaadaptowany do asg to nic złego przecież, godne pochwały przez zakup.
Pritcher 15.11.2010, h. 21:33 Pritcher
Guest (ID:6452) 09.11.2010, h. 19:49 Guest (ID:6452)
Pomysl spoko do szybkiego wycelowania. Szkoda tylko że czerwony więc w zasadzie nieprzydatny oraz jakość wykonania (zwłaszcza widać na początku filmiku) jest chyba nędzna? Tak wydaje mi się po filmiku.
No tak, przecież cały świat używa tych bezsensownych czerwonych laserów, jacyś dziwni są...
Foka 10.11.2010, h. 10:26 Foka
Coraz mniej Foczur, coraz mniej tych czerwonych. Chyba nie masz porównania z zielonym? No nie wierzę, sądzę, że niejedno widziałeś w temacie.
W okładce nie zmieścił by się chyba moduł zielonej diody laserowej wraz z bateriami, może to dlatego.
Guest (ID:6452) 11.11.2010, h. 11:27 Guest (ID:6452)
Coraz mniej czerwonych laserów? A to jednak ktoś używa tego w zasadzie nieprzydatnego sprzętu? To że laser zielony będzie w pewnych przypadkach zauważalnie lepszy od czerwonego nie sprawia że czerwony staje się nieprzydatny.
Pritcher 15.11.2010, h. 21:05 Pritcher
Relight 09.11.2010, h. 20:15 Relight
Ta barretta jest śliczna, ale i tak wolał bym M200 ;)
Ta barretta, czy może ten barrett? ;)
 
Faktycznie śliczny, szkoda tylko, że kolba oszpecona kółkami do kluczy :/
Olek96 09.11.2010, h. 20:21 Olek96
Ghost10 09.11.2010, h. 21:04 Ghost10
Fajna ta bazooka hehe
DDevilPL 09.11.2010, h. 21:53 DDevilPL
PROFANACJA! Barret M82 ma być prostą konstrukcją z kopem, a nie brzęczącą sokowirówką (czyt. tylko gaz jest godnym napędem dla tej repliki). Podobał mi się SOCOM i Snow Wolf, jak niektórym przedmówcom, dopóki nie usłyszałem jak brzmią. Ale na szczęście jest M99 ;).
Pewnie między innymi dla tego M200 produkują tylko gazowo/spręzynowe, lub tylko gazowe (nie interesowałem się tym zbytnio, więc w 100% nie wiem)
Olek96 09.11.2010, h. 22:13 Olek96
Ma obie opcje.
Promant 09.11.2010, h. 22:41 Promant
r2d2 10.11.2010, h. 18:25 r2d2
A gdzie jest włącznik tego lasera, bo  blowback odpada przy takim sposobie trzymania.
Guest (ID:6452) 12.11.2010, h. 13:11 Guest (ID:6452)
Z przodu na okładzinie chyba. Środkowym palcem lub serdecznym, pewnie różnie w różnych modelach.