Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 04.11.2010, h. 22:29, dodał: Promant
11

Nowe filmy autorstwa RedWolf Airsoft. Prezentacje Airsoft GI TV.



RedWolf Airsoft prezentuje repliki WE G39C GBB oraz M11A1 KSC i Uzi firmy KWC.

 

 

 

Najnowsze filmy Airsoft GI TV. Pierwsze video prezentuje replikę Thompsona Cybergun/King Arms. Replika ta znalazła się ostatnio w ofercie firmy Echo1 na rynku amerykańskim. W naszej relacji z rozmowy z menadżerem KA na targach IWA pisaliśmy o planach firmy King Arms wyprodukowania replik M1A1 w wersji full metal oraz full steel. Jednak bardziej prawdopodobne jest, że mamy do czynienia nadal z wersją Thompsona wcześniej oferowaną przez Cyberguna, być może lepiej wykonaną jakościowo w zakładach KA - niż z nowymiThompsonami King Arms. Wskazuje na to fakt, że KA nie poinformowało o wprowadzeniu do swojej oferty takiej repliki i jest ona oferowana pod marką CG, a repliki Tommyguna miały wyjść pod marką producenta (King Arms jest częścią koncernu CG, ale posiada indywidualną markę) oraz to, że replika posiada charakterystyczny dla CG system BAX zamiast Hop up stosowanego przez KA.

 

 

Drugi film: Echo 1 Task Force Black AEG.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.youtube.com

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
StarskiPL 05.11.2010, h. 06:41 StarskiPL
UZI? Przecież to MAC10/11...
Obejrzyj do końca.
rain 05.11.2010, h. 08:54 rain
Adi.K 05.11.2010, h. 13:10 Adi.K
Też póki nie obejrzałem byłem zgorszony tym ,że w opisie jest UZI , a widzę MAC'a.
Co nie zmienia faktu, że ślinka cieknie na widok jednego i drugiego podczas oglądania. :3
Brzuski 06.11.2010, h. 09:17 Brzuski
Może nie jestem w temacie, ale czemu Echo 1 Task Force Black AEG ma bebechy najnowszych CYMEK np CM.041 lub CM.048. Mam dwie te repliki i widzę takie same: zębatki, prowadnice, sprężynę, tłok głowicę, dyszę, popychacz oraz sama skorupa GB. Wie ktoś?
Echo1 zamawia repliki lub ich podzespoły w Chinach. Większość replik Echo1 to rebrandowane, czasem trochę zmienione pod wymogi rynku amerykańskiego, repliki chińskie.
Promant 06.11.2010, h. 21:07 Promant
Adrian1969 06.11.2010, h. 12:33 Adrian1969
Też mieliście problemy z otworzeniem tego artykułu?

Dla mnie objawieniem jest ta gieta :) Bardzo fajny stosunek kopa do wymiarów.
Portal i forum działają w tej formie od niedawna. Nadal wynikają różne problemy, tak się dzieje zawsze przy tak dużych zmianach.
Promant 06.11.2010, h. 21:09 Promant
Sabretooth 06.11.2010, h. 22:26 Sabretooth
Dosyć ciekawy ten Thompson. Pożyjemy, zobaczymy. Bekam na jakieś dalsze news'y i może na jakąś recke ;)
volf13 07.11.2010, h. 16:35 volf13
A gdzie jest wersja 1928A1 którą KA obiecywało  ?
Promant 08.11.2010, h. 23:11 Promant
Żadnej z wersji KA nie ma, jak napisałem w tekście newsa. KA nie podało też żadnej informacji na temat prototypów czy dat premier rynkowych.
BnGfromZG 13.11.2010, h. 12:33 BnGfromZG
Dlaczego nikt nie zrobi porządnej repliki m1928?