Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Hot Shot! Nawet do -70% na produkty od VFC, G&G, APS, Pentagon i innych!

REKLAMA, 14.05.2018, h. 13:28, dodał: Felipe7

Rewelacyjne okazje w ofercie Hot Shot! Dostawy replik od VFC, Amoeba Airsoft, optyki Theta Optics i ACM, części i akcesoriów FMA czy Emerson Gear. Sprawdźcie ofertę ponad 3500 produktów i skorzystajcie ze zniżek do -70%. Hot Shot Gunfire

W naszej ofercie promocyjnej Hot Shot znalazło się sporo nowości. W ostatnich dostawach dotarły do nas repliki i akcesoria od Amoeba Airsoft. Wśród nich repliki karabinu snajperskiego AS-01 oraz fronty 250MM i 335MM w rożnych kolorach.

 

Hot Shot Gunfire

Hot Shot Gunfire

 

W dostawie od APS znajdziecie wykonaną prawie w całości z metalu, replikę pistoletu M1911 MARCUX oraz chwyty pistoletowe Tango Down Stippling oferujące dużą pewność chwytu.

 

Hot Shot Gunfire

Hot Shot Gunfire

 

Z promocyjnych nowości od FMA polecamy ładownice na magazynki, lekkie i wygodne repliki hełmów Maritime oraz kabury uniwersalne SLG5.

To jednak nie wszystkie gorące okazje jakie czekają na Was w ofercie Hot Shot. Obniżyliśmy ceny ciekawych replik w tym karabinu szturmowego L85 Carbine (-36%) od G&G. Model ten wyposażono w fenomenalny, dodający realizmu system BlowBack, a wnętrze skrywa precyzyjną lufę o długości 413 mm.

 

Hot Shot Gunfire

Hot Shot Gunfire

 

Hot Shot Gunfire

Hot Shot Gunfire

 

Wysokim realizmem charakteryzuje się również gazowa replika strzelby M870 w wersji  6+1 (-26%). Green gas ładowany jest bezpośrednio do każdego shellsa a po przeładowaniu wyrzucana jest pusta łuska.

 

Hot Shot Gunfire

Hot Shot GunfireHot Shot to dobry moment na uzupełnienie amunicji. Kulki Madbull i Guarder do -15% oraz snajperskie kulki BIO Novritsch. Wszystkie wybrane produkty zmieścicie w wygodnej i solidnej torbie transportowej od GFC Tactical, teraz tańszej o 26%. Przekonajcie się sami co jeszcze przeceniliśmy. Na naszej stronie czeka ponad 3000 produktów i zniżki do 70%.

 

Hot Shot Gunfire

Hot Shot Gunfire

 

press_pack_pl_14.jpg

press_pack_pl_15.jpg

Zobacz pełną ofertę

Gunfire TV

Regulamin

 

 

  • Dodaj do:
  • Facebook

Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.


Wyświetleń: 555

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane