Daj cynk
Reklama

Aktualności

FOTORELACJA: Urodzinowego Manewry BAT - Mangusta XIII

Sprawozdania, 12.05.2018, h. 14:07, dodał: Regdorn
4

W pierwszy weekend kwietnia odbyła się coroczna impreza, celebrująca kolejne urodziny łódzkich nietoperzy czyli grupy BAT. Impreza jest darmowa i ma charakter towarzyski. Bez wątpienia jest jedną z tych okazji, gdy spotkać można wiele osób ze starej gwardii. Prezentujemy fotorelację z tegorocznej Mangusty.Mangusta to darmowa (poza ewentualnymi kosztami noclegu) impreza o charakterze zlotu. Impreza ma charakter towarzyski i jest ostatnią tego typu imprezą, która przetrwała próbę czasu. Organizatorzy, łódzki BAT od lat aktywnie działa na rzecz środowiska airsoftowego. Na przestrzeni lat zorganizowali wiele imprez o różnym charakterze, jednak najgłośniej o nich zawsze jest, gdy przychodzi czas świętowania kolejnych urodzin grupy czyli urodzinowych manewrów o kryptonimie Mangusta.

Na tegoroczną Mangustę zgłosiło się 394 osób, finalnie pojawiło się 350 uczestników i gości. To nie tylko strzelanie, ale przede wszystkim spotkanie przyjaciół "po fachu". Spotkać tu można osoby o bardzo bogatej historii i doświadczeniu w branży airsoftowej czyli tzw. starą gwardię.

Główna część towarzyska odbyła się z piątku na sobotę. Następnego dnia, podczas części airsoftowej wydarzenia, scenariusz zakładał dwa laboratoria i dwie plantacje, w okół których uczestnicy, w zależności od strony wykonywali przydzielone zadania. Każda ze stron otrzymała odpowiednie rozkazy ułożone na cały scenariusz oraz mapę terenu. Funkcjonowały hasło i odzew, a dowódcy posiadali telefony do dowódców i zastępców innych oddziałów swojej strony konfliktu. O odpowiedniej godzinie oddziały musiały zanieść skrzynki z roślinami do produkcji "narkotyków" do laboratorium, gdzie były one odpowiednio mieszane i pakowane w woreczki. W laboratorium były laptopy oraz karty deszyfrujące w kasetach. Podstawą było, by DEA przejęła w finalnej części kasety z kartami oraz nie dopuścila do posiadania przez kartel finalnych "narkotyków". Gra zakończyła się remisem. DEA przejęło gotowe "narkotyki" z jednego z laboratoriów wraz z kartami, ale z drugiego już im się to nie udało.

Więcej szczegółów można znaleźć na forum łódzkiego środowiska:

 
Zapraszamy do obejrzenia galerii ze zdjęciami autorstwa Regdorna i Okiem Pryzmatu!

Mangusta XIII

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Crazy 14.05.2018, h. 09:16 Crazy
Pytanko: czy zdjecia wykonane przez Regdorna mozna gdzieś znaleźć w wyzszej rozdzielczosci i z opcją pobrania?
https://we.tl/YYOYepx66j - przez jakiś czas link będzie aktywny :)
Regdorn 14.05.2018, h. 10:34 Regdorn
Crazy 14.05.2018, h. 12:16 Crazy
Dzięki Regu :)
Nie ma za co :D
Regdorn 14.05.2018, h. 13:21 Regdorn
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 7301

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane