Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Świat, 26.10.2010, h. 19:07, dodał: Promant
30

Ebairsoft: konwersja ASG 1911/MEU carbine. ICS: BB 8mm. Korpusy AR15A2 firmy G&P.



W ofercie Ebairsoft jest już dostępna konwersja, o której zapowiedzi pisaliśmy niedawno w newsach: 1911/MEU carbine. Produkt firmy AABB dedykowany jest do replik produkcji TM i Bell. Materiał: tworzywo. Do montażu kolby konieczne jest zastosowanie prowadnicy kolby typu WA, produkcji AGM lub Element. Cena zestawu: 59.90USD.

 

3.jpg
Firma ICS dołączyła do grona producentów oferujących amunicję BB 8mm. Kulki ICS mają wagomiar 0.48g i wykonane są z tolerancją +/- 0.02mm.

 

1.jpg

Firma G&P wprowadziła do osobnej sprzedaży korpusy AR15A2. Zestaw pasuje do replik systemu TM i zawiera przedstawione na zdjęciu elementy.

 

2.jpg

 

 

 

Źródła:

www.ebairsoft.com

www.airsoft-news.eu

www.gp-web.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lambert 26.10.2010, h. 20:09 Lambert
Przyznam, że średnio "kumam" mode na długie ( karabinkowe ) konwersje do klamek..
To chyba nie chodzi o modę. Chodzi o zaostrzenie przepisów (w niektórych stanach USA) dot. broni automatycznej. Zakazono min. posiadania pistoletów maszynowych itp. Dlatego powstało tyle podobnych konwersji.
KWIA_TEK 27.10.2010, h. 10:33 KWIA_TEK
Grey Fox 26.10.2010, h. 20:18 Grey Fox
Lambert, to jest dobre dla ludzi z pozwoleniem na ostrą. Można sobie mieć glocka i wrzucić w takie cuś i już masz zupełnie inną broń.
Lambert 26.10.2010, h. 20:29 Lambert
Tzn. jaką; w sensie czy leszą, wygodniejszą, poręczniejszą, celniejszą..?
Lepiej chyba opanować odrzut więc i pewnie broń celniejsza.
echelon_ 27.10.2010, h. 12:53 echelon_
Sabretooth 26.10.2010, h. 20:36 Sabretooth
Były już dłuższe lufy do boczniaków. Teraz konwersja na karabinek... Poczekajmy jeszcze trochę to z Colta będzie można Barretta lub hałbice poskładać ;)
no a do Kurek dają śmietane a Kanie to można na masełku jak kotleta, bo ty chyba o grzybach rozmawiasz  TAK?
1beduin 30.10.2010, h. 17:11 1beduin
Grey Fox 26.10.2010, h. 21:26 Grey Fox
No trzymaną oburącz, pewnie wygodniejszą, ogień można niby celniej prowadzić bo masz lepszą kontrolę nad odrzutem. Tak przynajmniej mówi teoria, bo z RONI jeszcze nie miałem okazji strzelać :P
Gasparzinho 26.10.2010, h. 21:28 Gasparzinho
Fuj! Błe! Jak można zrobić z 1911 takie obrzydlistwo? :x
Teo 26.10.2010, h. 21:53 Teo
Z daleka już myślałem że zrobili replikę Sterlinga :P
vip3r 26.10.2010, h. 22:03 vip3r
hmm ciekawe czy ICS może wypuści też jakąś replikę 8mm. miło by było
Tylko po co? Kompletna niekompatybilność w zamian za...?
Wiewioor 26.10.2010, h. 22:23 Wiewioor
No może po to, że fajnie gdyby pojawiły się repliki 8mm innego producenta niż tych 2-3 japońskich wytwórców. Nie każdy musi mieć we wszystkim kompatybilność. Niektórzy lubią różnorodność, kolekcjonują repliki i maja już dość dużo 6mm, a wolą strzelać z 8mm, zwłaszcza jeśli replika odwzorowuje broń zbliżonego kalibru.
Promant 27.10.2010, h. 10:22 Promant
ICS i tak ma powiedzmy 'średnią' kompatybilność' czegokolwiek z innymi producentami, przynajmniej jeśli chodzi o eMki
radzio2k 27.10.2010, h. 11:31 radzio2k
I jakoś użytkownikom ICSa specjalnie to nie przeszkadza.
Promant 27.10.2010, h. 20:47 Promant
Hornet 26.10.2010, h. 22:21 Hornet
"Upgrade" do Colta fajniutki :), mam nadzieję że wyjdzie też wersja do Glocka !
Toż przecież wyszła wcześniej, człowieku, Hera(hero?) Arms, i Fagpulowa kopia Ares FMG którą w żywe oczy prezentują jako swoją inwencję twórczą.
Pritcher 27.10.2010, h. 16:53 Pritcher
Terenowy 26.10.2010, h. 22:24 Terenowy
Dalej kulką rzuce niż to strzela. Mowa o tych wariackich Coltach.
arend 26.10.2010, h. 22:30 arend
wszczepiłem glocka w gcc Hery i powiem że jest bardzo wygodna.
osiągów nie zwiększyło ale w cqb jest wygodniejsze niż krótkie emki,kałasze i nawet p90
a pewniejsze niż klamki
 
Hornet wersja do Glocka już jest dłuższy czas dostepna
Do glocka jest zdaje się dostępna HERA ARMS, ja bym się bardziej skłaniał do RONI G-1, bo to co jest w newsie mi ją bardziej przypomina :)
Hornet 26.10.2010, h. 22:55 Hornet
Grey Fox 26.10.2010, h. 23:31 Grey Fox
Hornet, toś się chłopie obudził :D
No... znaczy że jest już na rynku kopia RONI G-1 ?, bo jeśli tak to faktycznie czos przeoczyłem %)
Hornet 27.10.2010, h. 12:25 Hornet
drozdek96 27.10.2010, h. 08:11 drozdek96
głupio wygląda ten m1911 :S tak piękną broń oszpecić
Baker2222 27.10.2010, h. 16:24 Baker2222
Podczepcie pod to granatnik :)
Firemass 27.10.2010, h. 18:58 Firemass
W przypadku ostrej, taka konwersja ułatwia celne strzelanie na dalsze dystanse, w ASG dla radochy i ewentualnie lansu
No i jeśli ktoś naprawdę lubi Glocka to może go używać jako broni głównej, i mieć wspólne magazynki z boczniakiem.
Pritcher 27.10.2010, h. 22:43 Pritcher
Dread 28.10.2010, h. 09:51 Dread
Niektórzy zapomnieli, że kiedyś to się kolby do pistoletów doczepiało. Idea ta sama, tylko forma inna.
johny13 28.10.2010, h. 22:48 johny13
jezeli taka konwersja powstanie do mk23 to kupie ja. przynajm niej bede mial karabin wyborowy  za smieszne pieniadze :)
GetSum 29.10.2010, h. 15:02 GetSum
Rzecz, bezuzyteczna jesli chodzi o asg, tylko zwieksza wymiary broni bocznej (dodatkowej) nie wyobrazam sobie miec Glocka za bron głowna!
Promant 30.10.2010, h. 14:20 Promant
Kwestia podejścia. Mając np. taką konwersję do glocka full auto - można z powodzeniem stosować ją w CQB i na pewno wygoda oraz efekty strzelania będą lepsze niż osiągane klamką "z ręki".