Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zima nie odpuszcza? Pora na Icebreaker w Gunfire. Ponad 3000 produktów do -75%.

REKLAMA, 06.03.2018, h. 21:30, dodał: Regdorn

Rozpoczynamy promocję Icebreaker w Gunfire. Ponad 3000 produktów od popularnych producentów. Wśród nich repliki, akcesoria, wyposażenie taktyczne i części do -75%.Wypatrujecie wiosennego sezonu, ale zima ciągle nie odpuszcza? Z Gunfire nie musicie czekać. Rusza promocja Icebreaker a z nią ponad 3000 produktów w gorących cenach, niższych nawet o 75%.

 

Icebreaker w Gunfire!

Na pokładzie oferty promocyjnej znalazł się szeroki wybór replik zarówno dla najbardziej wymagających graczy jak i tych zaczynających przygodę z ASG. Wśród nich modele A&K, niektóre do -35%, repliki karabinków od King Arms oraz karabinki MOE i AEG072 oraz karabin MK4 Crane Proto od G&P. Wśród przecenionych produktów nie zabrakło replik od takich popularnych producentów jak CYMA, Specna Arms czy JG. Ich produkty oferują wysoką jakość w atrakcyjnych cenach, teraz niższych nawet o 15%, 27% a nawet 36%. W naszej ofercie specjalnej nie zabrakło również świetnych części marki Lonex czy Tornado oraz akcesoriów od GFC Accessories, Element i Guarder. Icebreaker to doskonała okazja do uzupełnienia Waszego wyposażenia. W promocji dostępne są torby, plecaki, kamizelki, pasy oraz pełne komplety mundurowe w rudnych formach oraz kolorach. Nie czekaj do wiosny i już teraz sprawdź najlepsze oferty!

 

Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!

Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire! Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!Icebreaker w Gunfire!

Oferta Icebreaker dostępną tutaj: http://gunfire.pl/Promocja-spromo-pol.html?utm_source=wmasg&utm_medium=art_sponsorowany&utm_campaign=icebreaker_18

Regulamin promocji dostępny tutaj: https://gunfire.pl/Icebreaker-regulamin-cinfo-pol-1123.html

  • Dodaj do:
  • Facebook

Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.


Wyświetleń: 864

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane