Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zapowiedzi nowych replik

Świat, 20.10.2010, h. 22:08, dodał: Promant
26

ARES: pistolet maszynowy ASG AEG M3A1. Tokyo Marui: postery promujące najnowsze repliki. G&P: repliki AEG z rodziny M4/M16. Socom Gear: Black Ops Hi-Capa.



Firma ARES planuje wprowadzić na rynek serię replik broni historycznej pod nazwą Classic Line. Nie podano jakie to będą repliki i kiedy mają się ukazać na rynku, wiadomo jednak, że pierwsza z nich to słynna amerykańska olejarka z okresu Drugiej Wojny Światowej: pistolet maszynowy ASG AEG M3A1. Replika będzie posiadać korpus z tłoczonej blachy stalowej i stalową kolbę. Akumulator, nietypowo, umieszczono w magazynku.

 

Ares-Airsoft-M3A1.jpg

Firma Tokyo Marui zamieściła na swojej stronie postery promujące jej najnowsze repliki. Obok wcześniej zapowiadanej wersji foliage, znanego już pistoletu, przedstawiono opisywane niedawno w newsach nowości: SCAR-L EBB i Beretta. TM przygotowuje także kolejne wersje replik M4 recoil engine.

 

tm_fgw.jpgtm_scarl_long.jpgtm_px4.jpgtm_recce.jpgtm_boyshg_sopmod.jpg

TM wypuści także odgrzaną wersję słynnej Bety Specnaz - tym razem kompaktowy AK47 ukaże się w nowej wersji szybkostrzelnej: Hi-Cycle. Karabinek wyposażono w kolbę typu M4 i szynę grzbietową.

 

tm_ak47hc.jpg

Firma G&P wprowadza do oferty kolejne repliki AEG z rodziny M4/M16. Będą to: Premium M4A1 oraz Premium Sentry, repliki full metal z elementami stalowymi.

 

dxe001_copy2.jpgdxe002t_copy1.jpg

Na uwagę zasługuje także full metal AR15 A2.

 

aeg011_copy1.jpg

Firma Socom Gear zapowiedziała kolejną replikę gas blow back pistoletu 1911- tym razem w wersji hi-capa. Replika Black Ops Hi-Capa, zasilana green gazem, generuje prędkość początkową 300fps. W komplecie dwa magazynki o pojemności 25[+1]BB.

 

socomgear2010201001.jpgthumb_socomgear2010201000.jpg

 

 

 

 

Źródła:

www.tokyo-marui.co.jp

www.airsoftnews.fr

www.gp-web.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kamil 21.10.2010, h. 00:01 Kamil
To dosyć niesamowite, że brzydką Betę Specnaz projektanci z TM potrafili przerobić na coś jeszcze gorszego...
Żeby dali długi magazynek to jeszcze jakoś by wyglądała...
hindus 21.10.2010, h. 00:54 hindus
Errhile 21.10.2010, h. 08:04 Errhile
Ojtam, ojtam, akurat dołożyć długi mag to żaden wysiłek. A ta szyna grzbietowa to fajny pomysł [duma, jak tu coś takiego w swojej Becie zamontować). Żebyż tak jeszcze kolba składana, a nie "typu M4"...
Guest (ID:6452) 21.10.2010, h. 11:52 Guest (ID:6452)
kałachy orisowane z kolbami emkopochodnymi- syf na mój gust najgorszego sortu :D. Ale beretta przepiękna.
trzachu 21.10.2010, h. 11:56 trzachu
ciekawe jak uda im się ten m3
Horblower 21.10.2010, h. 13:11 Horblower
czyli do tej ojelarki trzeba bedzie mieć tyle baterii co magazynków. Mocno niepraktyczne rozwiązanie no chyba że komus nie przeszkadza zabawa tylko w hicapy
migeron 21.10.2010, h. 14:19 migeron
bardziej smarownica niż olejarka
ajgor_aa 21.10.2010, h. 14:25 ajgor_aa
M16A2 wkońcu !! :D
Maza94 21.10.2010, h. 14:41 Maza94
AR15!!! wkońcu! Ja na pewno kupuje :D
Poszły mejle wszędzie gdzie to mają o cene i o sprowadzenie :D
ajgor_aa 21.10.2010, h. 14:43 ajgor_aa
Majster' 21.10.2010, h. 15:27 Majster'
Black Ops? Nawiązanie do nowego Call of Duty może? :)
Kelly 21.10.2010, h. 16:23 Kelly
AR15A2od kiedy G&P robi cywilne emki ; O i to jeszcze upper od A1...
Ciesz sie że w ogóle zrozumieli że warto zrobić A2 ; )
ajgor_aa 21.10.2010, h. 18:09 ajgor_aa
Już kiedyś GP zrobiło M16A2, teraz zrobili AR15 (tak to miało upper z A1), do tej pory robili tylko body do ARek
Maza94 22.10.2010, h. 14:03 Maza94
MICHAL 21.10.2010, h. 16:48 MICHAL
Mam nadzieję, że ARES wprowadzi elektryczne M1 Carbine - najlepiej w drewnie :))
FanatykAK 21.10.2010, h. 17:30 FanatykAK
Hmm, wariacja na temat wariacji AK, która nie istnieje. Ciekawe zjawisko :P
Z daleka i z długim magazynkiem można z mini berylem pomylić ;)
Olek96 21.10.2010, h. 19:03 Olek96
FanatykAK 21.10.2010, h. 20:16 FanatykAK
chyba mini beryla nie widziałeś....
Bo nie widział, beryl ma amunicje kalibru 5,56 nato i troszeczke inaczej wygląda (i nie ta kolba) :)
Miszcz_HK417 21.10.2010, h. 20:25 Miszcz_HK417
Miszcz_HK417 21.10.2010, h. 20:19 Miszcz_HK417
Te 1911 to z edycji Call of Duty raczej są. To pierwsze, niczym jeden z padów zrobiony też w ACU, dla mnie to w ACU jest piękne :)
acu to krój ubrania -_-
radzio2k 21.10.2010, h. 21:13 radzio2k
napod 21.10.2010, h. 20:52 napod
Sam się sobie dziwię, ale to beta specnaz całkiem mi się podoba. Z długim magiem w dolnym rogu wygląda imponująco.
FanatykAK 22.10.2010, h. 17:13 FanatykAK
A moim zdaniem wszelkie Thunder Maule, Bety Specnaz, Tanki, Zombie killery i inne pierdoły zabijają sens airsoftu. ASG to repliki broni. REPLIKI. Czyli modele czegoś co istnieje. Jak mogą być repliki broni które nie istnieją normalnie?
Jest multum producentów różnorodnych ARów, SRów itp, więc i coś tankopodobnego się znajdzie, np. Bushmaster Carbon 15 .223 pistol
Olek96 22.10.2010, h. 17:37 Olek96
johny13 23.10.2010, h. 00:18 johny13
1.W zyciu paskudniejszejego kalacha nie widzialem, chyba ze nieudane chinskie klony beta-shitnaz. 2. GP AR15 a2 to nic innego jak hybryda a1 i a2 , z czego od a1 wzieto body, a od a2 tlumik plomieni, kolbe oraz okladziny.