Daj cynk
Reklama

Aktualności

Prototypy replik GBB

Świat, 18.10.2010, h. 21:05, dodał: Promant
16

Boom na repliki GBB trwa. Kolejne modele znanych firm prezentowane są w formie przedprodukcyjnych prototypów: G36, MP5 oraz Colt 1911A1.



Wyścig producentów replik gas blow back trwa - konkurencja się nasila. Dopiero co firma WE zaprezentowała swoje G36C, a już depcze jej po piętach Star Rainbow Company z repliką G36 GBBR. Zaprezentowano przedprodukcyjny egzemplarz tej repliki.

 

SRC-G36-GBBR-1.jpgSRC-G36-GBBR-2-620x412.jpgSRC-G36-GBBR-3-620x412.jpgSRC-G36-GBBR-4-620x412.jpg

Na początek 2011 roku firma SRC zaplanowała również wprowadzenie do sprzedaży swojego modelu gas blow back pistoletu Colt 1911A1.

 

SRC-1911-GBB.jpg

Natomiast firma Vega Force Company przygotowuje replikę GBB MP5. Na zdjęciach gotowy model przedprodukcyjny.

 

VFC-MP5-GBBR-1.jpgVFC-MP5-GBBR-2-620x412.jpg

VFC-MP5-GBBR-3-620x932.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
jan96 18.10.2010, h. 21:49 jan96
Choćby ten g36 miał wyjść przed WE, to go do łap nie wezme ;D wole poczekać dłużej (jakby tak było) i brać od WETTI.
Trzymamy Cię za słowo.
Promant 18.10.2010, h. 21:51 Promant
Błe, gazówek WE nie lubię :/. Nie wiem jak SRC ale WE bym nie tknął, co  chwile to badziewie na serwisie mam.
Guest (ID:6452) 19.10.2010, h. 09:14 Guest (ID:6452)
pidzejfat 18.10.2010, h. 22:10 pidzejfat
Colt SRC to kopia TM'ki...
Ojć... Czy w colcie TM szkielet i obudowa mechanizmu uderzeniowego są oddzilnymi częściami?Bo i się wydaje że elementy mech uderzeniowego są mocowane bezpośrednio w szkielecie. Głowy nie dam i pytam serio.
Guest (ID:6452) 19.10.2010, h. 23:44 Guest (ID:6452)
FishHunter 18.10.2010, h. 22:11 FishHunter
Eeeejj, zrobili gazowe MP5.. spoko.. ale bez trybu trzystrzałowego..? Przeca wersja palna taką posiada, z replik tylko PTW.. przy planowaniu mogli dorobić i bursta, pewno wielu maniaków by się ucieszyło.. Nie chcę wyjść na tego bezwzględnie marudzącego.. ale jak GBB idzie w stronę jakiegoś tam realizmu, to taka opcja trybu ognia jest już istotna, prawda.?
Nie każdy lower w MP5 ma taką opcję... Pozdrawiam
grzechotnik 18.10.2010, h. 22:20 grzechotnik
Przecież nie każda Mp5 ma tryb 3strzałowej serii. (poza tym 3 strzały to nie jedyny wariant...)Możliwe że pojawi się lower z trybem burst? Kto wie... Wszystko zalezy jak to rozwiązali w środku (na razie za słabe zdjęcia, żeby cokolwiek wnioskować)
pidzejfat 18.10.2010, h. 22:20 pidzejfat
sjzmisiek 18.10.2010, h. 22:33 sjzmisiek
dobrze by było żeby w mp5 zamontowali jakiś system blokujący mechanizm po ostatniej kulce , a nie jak w maruzenie, że strzelał na pusto :/
Szreder 18.10.2010, h. 23:21 Szreder
Miałem dużą nadzieję, że G36 od SRC będzie mogło być zasilane z zewnętrznej butli. Jednak chyba się przeliczyłem...o, ban na komentarze mi minął
Amnestia na nowym WMasg. Co nie znaczy, że wcześniej zbanowani nie będą pod obserwacją. :)
Promant 19.10.2010, h. 23:23 Promant
Super, naprawdę.//Korzystając z okazji, chciałbym się Ciebie Promant zapytać, bowiem straciłem trochę orientacje w replikach, czy da radę w jakiś sposób wykonać coś takiego://Replika, najchętniej gieta, z zasilaniem gazowym, ale z zewnętrznej butli (bądź butli w kolbie czy przednim chwycie - byle by nie w magazynku). Używająca standardowych magazynków od AEG'a. Szybko wyczepne zawory, czy inne rozwiązania to już sprawa drugorzędna, prosta do wykonania. Nie przepadam zbytnio za rozwiązaniem gazu w magazynku, nawet pomijając kwestię kosztów. Chodzi mi raczej o gotowe, bądź proste modyfikacje.//Swojego czasu dało się słszeć przesłanki o tym, jako by SRC miało w ten sposób wydać swoje G36 GBB, niestety jak napisałem, muszę się chyba zawieść, a na właśnie takiej replice mi zależało.//Rozumiem, że to nie forum o gazowych, ale chyba znajdzie się miejsce na odpowiedź "Tak/Nie" + jakiś link chociażby. ////ojej, komentarze nie akceptują przerw/akapitów, dlatego przepraszam za bajzel, odstepy zastąpiłem znakiem "//"
Szreder 20.10.2010, h. 17:25 Szreder
Westie 19.10.2010, h. 09:12 Westie
Czy mi się zdaje, czy to MP5 strzela z zamkniętego zamka? I czy będzie też wersja K?
Karol_K 19.10.2010, h. 10:55 Karol_K
Miało zrobić SRC , Tetetkę i co ... kolejna firma która z uporem maniaka klepie colta ...a przecież jest tyle innych fajowych i jakże klasycznych pistoletów....
JaWojteq 20.10.2010, h. 17:24 JaWojteq
A mnie bulwersuje jeden bubel. To NIE jest g36. To jest g36k !!
Promant 20.10.2010, h. 21:05 Promant
Tylko uważaj na ten bulwers, bo się przedwcześnie zestarzejesz. To jest G36. W wersji K. A dopóki producent nie podał finalnej nazwy produktu i sam podaje jako G36 - tak będzie w newsach.Tak się składa, że SRC zapowiada wszystkie odmiany G36 w wersji GBB, więc mogą sobie póki co podawać ogólnie.Przy MP5 też nie ma rozwinięcia nazwy modelu.