Daj cynk
Reklama

Aktualności

HK G3 GBBR w katalogu Vega Force Company na 2018 rok

Świat, 08.01.2018, h. 09:45, dodał: Regdorn
2

Vega Force Company opublikowało właśnie swój katalog na 2018 rok. Poza nowościami, o których już pisaliśmy przy okazji relacji z MOA, pojawiła się perełka - HK G3 GBBR.Na profilach mediów społecznościowych Vega Force Company opublikowany został aktualny katalog z nowościami na bieżący rok. Poza nowościami, które mieliśmy okazję opisywać podczas relacji z targów MOA w Taipei, pojawiła się perełka - HK G3 GBBR.

 

VFC Katalog 2018

W katalogu liczącym 60 stron znajdziemy pełną ofertę, zawierającą także nowości po części zaprezentowane podczas targów MOA w Taipei pod koniec ubiegłego roku, ale także te dotychczas trzymane w tajemnicy.

Przeglądanie katalogu zaczynamy od serii Avalon (zainteresowanych odsyłamy do naszego testu repliki Avalon Leopard). W tym roku modele Saber SD i Rapier z serii Avalon doczekają się "modnego" wykończenia na szaro czyli w kolorze Urban Gray. Repliki posiadają bardzo czuły spust i wystrzeliwują kulki z szybkostrzelnością 27 kulek na sekundę. W replice zamontowany jest najnowszy gear box ECS w wersji 2.1 z MOSFETem. Każda replika ma indywidualny numer seryjny.

 

VFC Avalon 2018

W katalogu zaprezentowany jest również najnowszy system Virgo, prezentowany podczas targów MOA. Gear Box Virgo to wzmocnione niemal wszystkie komponenty wewnętrzne. Wzmocniona została głowica tłoka i płytka selektora ognia, a także zainstalowane stalowe zębatki, łożyska Ultra High Speed Ball 8mm oraz bezszczotkowy silnik. Wbudowany został Digital Firing Control System, dla zwiększenia czułości i czasu reakcji spustu, a także by dać możliwość programowania krótkiej serii, ognia ciągłego i pojedynczego. Gear box posiada również system szybkiej wymiany sprężyny.

 

VFC Virgo 2018VFC Virgo 2018

W katalogu znalazła się również seria licencjonowanych replik karabinków Knights, w tym najnowszy KAC SR635 w wersji AEG i GBBR.

 

VFC Knights 2018 Współpraca VFC z Umarex nabiera rozpędu i sprzyja obu markom. W najnowszym katalogu aż 14 stron zajmuje oferta VFC wykonana dla Umarex na licencji Heckler & Koch. Począwszy od bogatej listy wersji pistoletów maszynowych MP5 AEG i GBBR, przez różne wersje HK416 i HK417 na G36, MP7 i UMP skończywszy.

Najciekawszą jednak nowością jest wykonana na licencji HK G3 GBBR. Waga repliki jest zbliżona do oryginału - 3270g. Można się spodziewać, że również pozostałe gabaryty będą na wysokim poziomie, podobnie jak to jest w przypadku innych replik wykonanych przez VFC dla Umarex (zainteresowanych odsyłamy do naszego testu i porównania z palną wersją Umarex/VFC HK417D AEG oraz HK VP9 Tactical Delux Version GBB). Repliki, podobnie jak pozostałych nowości można się spodziewać w okolicach czerwca.

 

VFC HK G3 2018

VFC HK G3 2018VFC HK G3 2018

Pełny katalog znajdziecie poniżej:

 

VFC Katalog 2018 

Zobacz również

Nowości Vega Force Company na MOA 2017

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Hudy01 08.01.2018, h. 16:14 Hudy01
Waga 3,2kg... Skoro jest kilo lżejszy od palnego i stalowego LCT, to wniosek nasuwa się sam...
Z otrzymanych informacji wynika, że body jest stalowe.
Regdorn 10.01.2018, h. 21:01 Regdorn
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 1909

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane