Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 14.10.2010, h. 13:57, dodał: Promant
21

WE: G39C GBB czyli gazowa replika G36CSRC: SR-74U Gas Blow Back. Echo1 USA: replika AK74 Wolverine.



Firma Wei Tech zaprezentowała produkcyjną wersję swojej najnowszej repliki: G39C GBB czyli gazową replikę G36C. Według producenta jest to najlepsza jak dotąd replika GBB, spośród wszystkich wyprodukowanych przez firmę WE replik gazowych.

 

 

Firma Star Rainbow Co promuje swoją najnowszą replikę gazową.

 

SR74_GBB_Release.jpg74ugbb_detail.jpg

Firma wyemitowała video prezentujące działanie jej nowego produktu: repliki SR-74U gas blow back.

 

 

Niedawno amerykańska firma Echo1 zapowiedziała, a następnie wprowadziła do oferty, replikę AK74 Wolverine. Krótkie video review pozwala stwierdzić, że replikę wyprodukowała dla Echo1 USA firma Accuracy Pneumatics Shooting z Hong Kongu. Replikę AK74 APS - w wersji z kolbą stałą, recenzowaliśmy niedawno na portalu WMasg.


Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
slepy 14.10.2010, h. 15:29 slepy
Ta Giecka bardzo sympatyczna. Wiadomo kiedy się w sklepach pojawi?
MatriX482 14.10.2010, h. 15:36 MatriX482
Woah. WE wyprzedziło GHK. Gieta wygląda pięknie, w oknie wyrzutnika łusek nie widać cylindra, odrzut jest mocny ( jak widać ). Niezła niespodzianka.
Nie widać, bo WE robi teraz GBB w systemie open bolt.
Promant 14.10.2010, h. 16:11 Promant
1beduin 14.10.2010, h. 15:37 1beduin
Gdyby prezenter repliki, strzelał tak z ostrej broni... no, no szybko by mu łuski zweryfikowały nieprawidłowe trzymanie ;) A tak w temacie, to tylko kwestia czasu jak WE wypuści MP5 GBB Oby tylko tak dalej się rozwijali, to może zacząć być ciekawie podczas rozgrywek ASG.
creamono 14.10.2010, h. 16:45 creamono
Robi sie ciekawie i WE naprawde odstawia konkurencje szerokoscia oferty... Kolejne repliki sa coraz to lepsze. Czemu WA spi? o co chodzi?
rucznoi 14.10.2010, h. 17:44 rucznoi
Chodzi o to że z tą jakością produktów WE nie ma szans konkurować z firmami takimi jak Ino, Woc i inne - bo przy nich emki we wyglądają jak zabawki z kiosku. Natomiast produkują jak najwięcej replik - bo jak by nie było kupienie SCAR'a, M14, czy G36 obecnie skazuje nas na WE - bo żadna inna firma jeszcze tego nie robi. No i dodatkowo cena jest niska - chociaż i tak po włożeniu kasy na tuningi większość gaziaków kosztuje podobnie.
babski 14.10.2010, h. 18:35 babski
Ja chę taką gietkę
Terry 14.10.2010, h. 18:42 Terry
Będę wybredny i poczekam na pełną wersję :D
Tofic 14.10.2010, h. 19:03 Tofic
Gieta po prostu marzenie, dziesiaj chyba nie zasnę :)
maciek28 14.10.2010, h. 20:06 maciek28
Gitka ładna... Ale mogliby jakieś AK zrobić ;)
Majster' 14.10.2010, h. 21:32 Majster'
za dużo tego "ołjkey" :) Fajny sprzęcik, faktycznie się postarali. Jestem ciekaw cen.
johny1mob 14.10.2010, h. 22:31 johny1mob
jeszcze gdyby tylko miała oznaczenia to była by idealna :D
Akkenoth 14.10.2010, h. 23:01 Akkenoth
Oznaczenia ma całkiem akceptowalne z tego, co widać, a że są tylko namalowane, to droga otwarta do zrobienia własnych... Ja tam się w tej gieci zakochałem, tylko będzie w sklepach, a mamona w portfelu, to kupuję...
_Arczi_ 14.10.2010, h. 23:43 _Arczi_
No i trzeba robić miejsce na kolejną Gienie, bo tą dopisuje do listy życzeń z klauzulą - pierwsza do kupienia :)
pidzejfat 15.10.2010, h. 00:04 pidzejfat
"Ca ca can you feel that recoil?"- lubi Lady Gagę? Po po poker face? Ołkej?! "Best recoil by far in our guns"-to samo słyszałem przy M14...:P Ciekawe co będzie przy L85! Ale wydajność (ilość oddanych strzałów z 1 nabicia gazem) ich systemu nadal kuleje... W praktyce 1 ładowanie 1 magazynek...
Devito 15.10.2010, h. 09:41 Devito
Jak kupować to w drugim rzucie, co by proprawili ewenualne niedoróbki.
Frontal 15.10.2010, h. 12:56 Frontal
jak normalnie nie toleruję G36 tak tego bym kupił cały kontener. ;D
Promant 15.10.2010, h. 17:43 Promant
Film działa bez problemu.
trepisko 15.10.2010, h. 17:56 trepisko
:) zgrabne te gaziaczki szkoda tylko że jak ktoś ma tak jak ja, ciężki palec to na ggaz nie nadąży zarabiać he he O tym nikt nie wspomina? Do tego gaziaki jakoś tak mają znacznie mniejszy ŚCPB(średni czas pracy bezawarjnej) w porównaniu do elektryków czy innych sprężyn. Ale za to jaki bajer! i +500 do lansu he he
Lubisz pisać rzeczy oczywiste?
Promant 15.10.2010, h. 19:11 Promant