Daj cynk
Reklama

Aktualności

ARES: preorder DSR-1

Aktualności, 14.11.2017, h. 13:15, dodał: Fishbonee
8

Ruszyły zamówienia przedpremierowe nowej gazowej repliki snajperskiej od firmy ARESMSR-020-2L.jpg

MSR-020-4L.jpg

 

ARES DSR-1 jest repliką karabinu snajperskiego opartą na konstrukcji bullpup. Mimo wcale nie tak dużych rozmiarów (replika mierzy mniej niż metr długości) całość waży prawie 7 kilogramów. Obudowa karabinu została wykonana z aluminium 6063 obrabianego w technologii CNC.  DSR-1 może być praktycznie w pełni dopasowana do indywidualnych preferencji użytkownika, dzięki zastosowaniu regulowanych elementów takich jak: baka policzkowa, kolba, dwójnóg, a także dolna część chwytu przedniego. Karabin generuje prędkość wylotową wynoszącą 420 fps. Ciekawym elementem konstrukcji jest dodatkowe gniazdo na zapasowy magazynek, a także fakt, że z repliką w zestawie otrzymujemy 2 magazynki gazowe.

 

MSR-020-5L.jpg

MSR-020-6L.jpg

MSR-020-7L.jpg

 

Karabin można zamówić w przedsprzedaży za kwotę 860 dolarów.

 

 

Zobacz również:

NUPROL Delta Spec Ops - TEST

ARES AMOEBA: nowe akcesoria do repliki Striker AS01

 

 

Źródło:

Redwolf Airsoft

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lambert 14.11.2017, h. 15:22 Lambert
ARES produkuje (lub produkował) tę replikę od jakichś 7 lat. Nie zupełnie rozumiem o co chodzi. Być może jakieś zmiany wewnętrzne ale news o tym nie wspomina. Podzielę się za to kilkoma wrażeniami z użytkowania repliki DSR-1 produkcji ARESa. Replika jest rzeczywiście ciężka i pomimo, że wymiarowo (na papierze) nie wydaje się duża to jednak jest bardzo niewygodna. Chwyt pistoletowy, pomijając jego mało ergonomiczną konstrukcję (zbyt szeroki i nazbyt pionowy) jest znacznie oddalony od stopki kolby. W kosekwencji strzela się z dość daleko wyciągniętych ramion - a replika swoje waży. Gniazdo dodatkowego magazynka, to przed chwytem pistoletowym bylo dla mnie bardzo niepraktyczne - nie wiem co Niemiec chciał wymyśleć.. On tam przeszkadza. Sporą przesadą jest też twierdzenie, że można ją dostosować pod względem ustawień poduszki policzkowej czy stopki kolby do indywidualnych potrzeb. Nie, nie można, zwłaszcza idealnie.Można próbować. Natomiast to co "jeździ" pod osłoną lufy zewnętznej, po dwóch dodatkowych prowadnicach, tu nazwane chwytem przednim, warto wykorzystać do zamontowania chwytu np. pionowego by móc tą replikę w miarę sprawnie wycelować w innej niż leżąca postawie strzeleckiej. W kwestii wykonania zewnętrznego, również więcej zastrzeżeń niż pochwał z mojej strony. Bo, niby aluminium (częściowo: osłona lufy, upper) ale jego jakość i jakość wykończenia słaba. W replice jest też dużo elementów ZnAlowych. Za dużo.. We wnętrzu też słabo. Podsumowując, to duża, ciężka, niewygodna i nieprecyzyjną replika. Wymagać będzie od potencjalnego kupca jeszcze sporego nakładu finansowego. Nie polecam.
Nawet na niesławnym teście dum dumów strzelałem z niej tymi kulkami :) Na magach CO2 i GG :P
szmerglu 14.11.2017, h. 18:33 szmerglu
-MARIO- 15.11.2017, h. 10:21 -MARIO-
420 fps w replice snajperskiej...cena pewnie grubo ponad 2 tys a bez ra techów czy innych cudów szału nie będzie.
Lepiej już zainwestować w jakąś fajną bazę i wstawić jej mancraft lub inna konwersję i wyjdzie o niebo taniej i lepiej :)
Takich replik nie kupuje się dla osiągów...
szmerglu 15.11.2017, h. 16:37 szmerglu
To zależy, szmerglu.Ja ją kupiłem dla osiągów. Kiedyś nie było HPA a na magu z kapsułą CO2 replika strzelała kulki z prękością ok.890 fps - kulki 0,20g. To jednak żadna pociecha gdy "niedasię" tego precyzyjnie wyregulować. Potrafiłem (chwilami) osiągać celność i powtarzalność na 90 m do butelki z wodą by zaraz potem, w ciągu jednej strzelanki, nie móc trafić w garaż oddalony o 60 metrów.. :( Kompletna masakra.W kwestii kosztów to jednak kolega MARIO sporo niedoszacował.Dziewięćset parę dolców z przesyłką + cło + VAT itp.Przynajmniej 4500 pln za gołą giwerę.Magi CO2 były drogie (i źle zaprojektowane).Do tego lufa precyzyjna + optyka oraz "rzeźba" przy komorze HU.Bez 6 tys. nie warto nawet się zastanawiać.
Lambert 15.11.2017, h. 17:35 Lambert
Coś wiem o tym regulowaniu tej repliki, do dziś mam koszmary.
szmerglu 15.11.2017, h. 20:45 szmerglu
goren 16.11.2017, h. 06:18 goren
Ale wygląda zajebiście ;)
https://naforum.zapodaj.net/f0a1b68ecc59.jpg.html
Owszem, z daleka i na zdjęciach.. ;)
Lambert 16.11.2017, h. 08:49 Lambert
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 1938

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane