Daj cynk
Reklama

Aktualności

Agilite: plecak Assault 30

Aktualności, 12.11.2017, h. 15:49, dodał: Fishbonee
2

Do oferty producenta dołączył nowy model plecaka o pojemności 30 litrów. Konstrukcja została zaprojektowana tak, by mogła działać zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z kamizelkami płytowymi. 8032_AMAP30_Rifle.jpg

 

Ciekawym elementem jego budowy jest możliwość zwinięcia comfort padów z pleców, kiedy nosimy plecak bezpośrednio na kamizelce płytowej. Chowane są one pod siatką dystansową na wysokości lędźwi.  Dzięki temu plecak mniej odstaje, zmniejszając przy tym sylwetkę użytkownika i zwiększając wygodę noszenia. Assault 30, jak sama nazwa wskazuje, ma pojemność wynoszącą 30 litrów. W środku znajdziemy dedykowaną kieszeń do przenoszenia wkładu hydracyjnego, czy też płyty balistycznej. Zewnętrzna część konstrukcji dostosowana jest do przenoszenia dodatkowego ekwipunku takiego jak karabinek lub hełm. Po bokach nie zabrakło także taśm molle, które pozwalają na montaż dodatkowych ładownic i kieszeni.

 

Agilite-AMAP-30-Assault-Pack-2.jpg

Agilite-AMAP-30-Assault-Pack-3.jpg

Agilite-AMAP-30-Assault-Pack.jpg

 

Plecak dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych: Multicam, Coyote oraz czarnej. Jego cena wynosi 350 dolarów.

 

Zobacz również:

Agilite: nakolanniki Axis Knee Pads

Agilite: K5 Plate Carrier

 

 

Źródło:

Agilite Gear

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
DamieN 14.11.2017, h. 08:07 DamieN
Opisywana wersja kosztuje razem z wysyłką 1472 zł :). Od dłuższego czasu szukam plecaka 25-30 l i wydaje mi się że polskie produkty Wisport lub niemieckie (o ile dobrze pamiętam pochodzenie producenta marki) Tasmanian Tiger można kupić za połowę tej ceny a jakość na pewno nie odbiegnie od tej prezentowanej. Chociaż po skromności artykułu ciężko wywnioskować coś więcej.
Zapewne masz rację jesli szukasz plecaka ogólnego przeznaczenia. Natomiast plecak który po pierwsze współpracuje dobrze z płytami, może w wygodny sposób przenosić broń, ma miejsce na hełm z noktowizorem/bez, który zapewnia wygodny dostęp w każdych warunkach to do wyboru masz raptem 2-3 produkty. Bezpośrednim rywalem tego plecaka jest Eagle YOTE, który cenowo wypada podobnie.
Sam przekonałem się że im większe masz wymagania, tym więcej musisz zapłacić, opracowanie tych patentów kosztuje czas, tym samym pieniądze :) sam koszt materiałów zakładam że nie przekracza nawet 20% ceny plecaka ;)
Kosmo 14.11.2017, h. 22:31 Kosmo
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 1350

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane