Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 12.10.2010, h. 15:03, dodał: Promant
13

RedWolf Airsoft: Socom Gear gas M4 oraz prezentacja replik pistoletów. Lonex: M4 hi-capTOP: oficjalny film promujący Shell Ejecting M4A1CRW Airsoft: gazowa wersja Kar98k DBoys.



RedWolf Airsoft zamieścił na swoim kanale dwa kolejne filmy. Pierwszy przedstawia gazową replikę firmy Socom Gear: M4. Drugie video to prezentacja replik gas blow back pistoletów w złotym wykończeniu kolorystycznym.

 

 

 

Kolejny film prezentuje, opisywany w ostatnich newsach produkt firmy Lonex: nowego typu magazynek M4 hi-cap, z suwakiem zamiast pokrętła.

 

 

Japońska firma TOP zaprezentowała oficjalny film promocyjny, swojej najnowszej repliki AEG: Shell Ejecting M4A1.

 

 

CRW Airsoft przedstawia natomiast gazową wersję drugo wojennego karabinu Mauser, model Kar98k produkcji DBoys.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.arniesairsoft.co.uk

www.youtube.com

www.popularairsoft.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Tofic 12.10.2010, h. 16:55 Tofic
M4A1 sypie shelsami ładnie :)
Eras 12.10.2010, h. 17:29 Eras
"This is what you want" - exactly ^^
hindus 12.10.2010, h. 17:48 hindus
Ten Kar jest obrzydliwie pomarańczowy, czy tylko mi się wydaje? :P
Wydaje się. W rzeczywistości jest paskudnie plastikowy, ale w kolorze ciemnego "drewna".
Soul reaper 12.10.2010, h. 18:21 Soul reaper
Piotro 12.10.2010, h. 19:27 Piotro
Ciekawa czy jest już znana cena łusek.
DuszeK 12.10.2010, h. 20:01 DuszeK
To by był smaczek na strzelaniach CQB :D Ciekawe  kiedy wejdzie do sprzedaży jaka cena repliki jaka cena magów i na łuski i zwykłych bo ma być mmożliwośc strzelania ze zwykłych. No i oczywiscie cena i ilości łusek w paczce ;)
blade 12.10.2010, h. 20:05 blade
M4 z łuskami świena sprawa, klimatyczna. Ale weź pozbieraj  potem te wszystkie wystrzelone łuski!!! Np. w lesie! hehehehehe
bender 12.10.2010, h. 20:20 bender
Reklama TOPa jest świetna. Mega banan na twarzy w trakcie oglądania. :D
rucznoi 12.10.2010, h. 20:36 rucznoi
Posty ze słowami "zbieranie łusek" powinny być kasowane z automatu.
Swoją drogą mają niezłe fps skoro przebijają pancerną blachę 10mm ;)
Hornet 12.10.2010, h. 21:01 Hornet
Bardzo ciekawe te tarcze! Można coś takiego kupić czy to samoróba ?!?
ZenonZenon 12.10.2010, h. 22:54 ZenonZenon
A czy wy nigdy nie słyszeliście o łapaczu łusek? montujesz to na risa i nie płaczesz że musisz zbierać łuski
Więc co to był by za fan ? :)
Michal_CHZW 13.10.2010, h. 15:42 Michal_CHZW
Pritcher 12.10.2010, h. 23:39 Pritcher
Jeśli ten Socom Gear ma takiego kopa jak pokazują, no cóż, Inokatsu zdetronizowane.