Daj cynk
Reklama

Aktualności

Magpul: wzmocnione etui na iPhone'a 8/8 Plus [AKTUALIZACJA]

Aktualności, 08.10.2017, h. 14:25, dodał: Fishbonee
13

Chwilę po premierze najnowszego smartfona firmy Apple, Magpul dołączył do oferty dedykowane etui dla nowych modeli iPhone'a. 



Etui wykonane jest z półsztywnego elastomeru termoplastycznego (TPE). Krawędzie etui kończą się nieco powyżej ekranu, aby zapewnić ochronę w przypadku upadku telefonu. Etui nie utrudnia dostępu do portów ani przycisków iPhone'a. Case jest kompatybilny także ze starszymi modelami telefonu - iPhone 7/7 Plus. Produkt można zamówić za kwotę 17 dolarów

 

magpul-01.jpg

magpul-02.jpg

magpul-03.jpg

magpul-04.jpg

magpul-05.jpg

magpul-06.jpg

 

[AKTUALIZACJA 8.10.17]

 

Dobra wiadomość dla fanów telefonów z Androidem na pokładzie. Do oferty Magpula właśnie dołączył Field  Case na telefon Samsung  Galaxy  S8:

 

Magpul-Samsung-Galaxy-8-Field-Case-2.jpg

 

 

 

Zobacz również:

Magpul: DAKA Everyday Wallet

 

 

Źródło:

Magpul

Ocena wszystkich (3.86, głosów: 7)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Adamdh 06.10.2017, h. 19:09 Adamdh
Czemu to drogie amerykańskie badziewie ma być lepiej chronione, ja chcę takie coś do swojego telefonu i nie popieram lansowania jednej sekciarskiej marki telefonów i dyskryminowanie innych marek.
Jako posiadacz spróbuję Ci to nieco wyjaśnić. Apple przez lata wypracowało sobie i utrzymało fanów (sekciarzy jak wolisz ;)) nie bez powodu. Dopóki sam nie przesiadłem się na Maca w tym roku (iPhona ze względu na Facetime - taki lepszy Skype między iPhonami - mam dłużej ze względów rodzinnych), nie wiedziałem, że płaci się za cały system Apple i komfort użytkowania. Bebechy urządzeń, Retina, to również ważne, ale nie najważniejsze aspekty w fenomenie, moim zdaniem. Apple po prostu działa. Nie wiesza się, nie wypluwa co chwilę jakiś błędów i komunikatów w trakcie szybkiej pracy na klawiaturze (tu akurat mowa o Macu w stosunku do Windy). To kompletny produkt w rozumieniu systemu urządzeń, które ze sobą nie tylko się komunikują, co stanowią jakby jeden organizm. Ktoś mi kiedyś powiedział jak to się fachowo nazywa. Owszem jest to już moda, w niektórych przypadkach styl życia, ale nie wzięło się to znikąd. Magpul nie jest producentem case'ów i ich produkt trzeba traktować jak, mimo, że funkcjonalny to taktyczny sznyt, dodatek i gadżet reklamowy. Trudno im się też dziwić, że idą w pewniaka. Można lubić, nie lubić obgryzione jabłko, ale to na punkcie iPhonów świat dostaje jobla przed premierą. Taki produkt, to pewniak dla producenta akcesoriów. Swoją drogą, Magpul to nie jest jakiś mega case i wokoło niego też urosła już legenda. Napisałem to wiedząc, że wojna Apple vs reszta świata to nie przelewki, tak więc jakby co peace :D
Regdorn 06.10.2017, h. 20:41 Regdorn
Amerykańska firma produkuje obudowy do amerykańskich telefonów za 700-1000$. Jak se mieszkasz w stanach i zarabiasz 2-3k$ miesięcznie to taki telefon to jakiś wydatek jest? Rozłożony na raty w Ispocie rzędu 40$ miesięcznie? To że my jesteśmy w Polsce i ten sprzęt kosztuje dwie wypłaty nie znaczy że jest on drogi dla każdego. Sam też rok temu przewaliłem kupe siana na ten telefon i jeżeli w przyszłości nie będzie mi brakowało na jedzenie i inne podstawowe potrzeby to przewalę siano na kolejny model. Tak jak reg wyżej napisał - one działają, nie boisz się o nic, nie kupujesz telefonu z andkiem który już przy wyjmowaniu z pudełka ma na sobie termin przydatności do spożycia. Mój ojciec też zawsze przeciwnikiem jebłek, beke miał z tego że można 3-4k na telefon przewalić. Ale jak mu się jego s7 po roku użytkowania zaczął pieprzyć jak telefon za 50zł z biedronki to teraz już inaczej śpiewa i sam się nad jabłkiem zastanawia xD Także to nie jest tak ze one są drogie i badziewne i nic poza tym nie oferują, coś w nich jest że pomimo praktycznie żadnych zmian w designie od 4 lat ciągną do siebie rzesze ludzi.
Maciejox 07.10.2017, h. 11:40 Maciejox
Adamdh 07.10.2017, h. 12:03 Adamdh
Sorry Panowie ale odbiegacie od tematu i chyba nie zrozumieliście mojego komentarza,nie chcę roztrząsać wyższości srajfona niewartego swej chorej ceny nad flagowcami androidowymi lub biedronkowymi scierwami bo to w towarzystwie wyznawców jakiejś marki nierozstrzygalne.
Chodzi mi głównie o to że masa firm oferuje fajne gadzety do telefonów faworyzując wyraźnie niektóre marki a w szczególności iPhona do którego akcesoriów jest masa na każdym kroku, automatycznie czuję się nagminnie namawiany do konieczności posiadania tego a nie innego telefonu.
Na szczęście mam wybór i zawsze wybieram inny telefon ,a firma taka jak Magpul nie robi akcesoriów do innych telefonów z tego powodu wyrażam swoje niezadowolenie.
Ale właśnie dostałeś odpowiedź z szerszym kontekstem, bo jednak to Ty napisałeś o "amerykańskim badziewiu". Dla producentów akcesoriów iPhone jest pewniakiem. W dużym skrócie.
Regdorn 07.10.2017, h. 19:46 Regdorn
To nie iPhone ma chorą cenę, tylko zarobki w naszym kraju są chore. W normalnych krajach, np. w UK nowego iPhone'a kupisz za dwie tygodniówki. Wiem, bo sam tam aktualnie siedzę :) Tu nikt nie narzeka że "ajfon" jest drogi, bo każdy kto pracuje na pełny etat może sobie na niego pozwolić bez żadnych problemów.
A do Samsunga też Magpul robi case'y, więc nie pisz bzdur.
Marrtinez 08.10.2017, h. 23:05 Marrtinez
Z drugiej strony też nasze media branżowe tworzą opinię o tej "chorej cenie".
Regdorn 09.10.2017, h. 14:54 Regdorn
O to to o czym mówi martinez, to nie cena sprzętu jest chora a nasza waluta i realia zarobkowe ;) Z tego też powodu bawią mnie amerykanie mówiący że "łolaboga jakie te fałefce i maruji som drogie pińcet dolanów czeba dać" Jakby mi ktoś coś takiego w twarz powiedział to bym zaprosił do roboty tutaj i wtedy się zapytał czy to aby na pewno było dla niego drogie kiedy zarabiał jeszcze w dolarach ;) Ale tu już odpływam mocno xD W każdym razie - srajfonów tyle się na świecie sprzedaje nadal, że akcesoria do nich to pewny hajs dla producenta :V
Maciejox 09.10.2017, h. 18:53 Maciejox
Adamdh 07.10.2017, h. 20:06 Adamdh
Zgadza się ,każda sekta ma swoich wyznawców a jak już wsiąkniesz w sekte to ciężko wrócić do rzeczywistości.
Wracając do tematu ,świetne etui gdyby dawali do kompletu fajne telefony wziąłbym wszystkie kolory.
Tutaj raczej nikt Ci "sekciarskich" odpowiedzi nie udzielił. Przes długie lata używałem telefonów różnych marek (Nokia, Motorola, Samsung) i też śmiałem się z apple, kojarząc tę firmę z korpo szczurami wydającymi każdą złotówkę na pseudo prestiż. Aż w końcu sam przypadkiem stałem się posiadaczem tego telefonu(promocja przy przedłużeniu abonamentu). I nie wezmę już żadnego innego produktu. Przykład gwarancji- z samsungiem kopałem się przez miesiąc, żeby w końcu dostać "naprawiony" telefon, który padł ponownie po pól roku. Iphone odmówił posłuszeństwa po roku użytkowania i następnego dnia po oddaniu go do autoryzowanego serwisu dostałem po prostu nowy telefon. Dla mnie takie podejście do klienta przesądza sprawę.
bruce_v_legion 08.10.2017, h. 10:30 bruce_v_legion
Buniek92 09.10.2017, h. 18:32 Buniek92
IMO Apple to takie Tokio Marui w elektronice. Bardzo dobrej klasy produkty kosztujące swoje, wyróżniające się wieloma cechami na tle konkurencji jednak działające niezawodnie i posiadające rzesze oddanych fanów. Samsung, nawet ze swoimi flagowcami to ciągle Specna, jak nie Cyma :D W teorii mocne bebechy i multum nowych funkcji jednak gdybym miał wybór, bez wahania brałbym TM :)
Nie dziwię się ani trochę że apple ma wciąż najlepszą sprzedaż w dziale telefonów jeśli swoich ślepych wyznawców ma na każdym kroku i na każdym forum, ja nadal niewiem dlaczego Magpul nie produkuje etui do mojej noki 6310i a tylko do całej serii srajfonów i flagowych szajsungów.
Adamdh 12.10.2017, h. 22:13 Adamdh
Ślepych wyznawców XD Miałeś chociaż parę miesięcy? Używałeś w połączeniu z ich komputerem? A co do reszty to dowiesz się jak poczytasz komentarze wyżej.
OFF 13.10.2017, h. 02:15 OFF