Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zmiany w sklepie SalonASG

Polska, 10.10.2010, h. 15:04, dodał: Promant
17

SalonASG zmienił swoją siedzibę i uruchomił usługę komisu. W ofercie sklepu pojawiły się także najnowsze repliki AEG firmy G&G.



W ofercie warszawskiego sklepu SalonASG pojawiły się najnowsze repliki AEG, produkcji firmy G&G. Replika M4 Femme Fatale ma długość 790/885mm. Waga: 2600g. Długość lufy: 357mm. Średnia prędkość początkowa: 330fps. Pojemność magazynka: 450BB. Łożyska: 8mm. Zasilanie: mini, mini twin, Li-Po. Cena: 699PLN.

 

karabin-m4-femme-fatale1_2658.jpg

Replika full metal RK99, z systemem symulacji ruchu suwadła, kosztuje 1599PLN. Długość całkowita: 940mm (rozłożona kolba). Waga: 3000g. Długość lufy: 438mm. Średnia prędkość początkowa: 330fps. Pojemność magazynka: 600BB (kompatybilny z serią AK/RK). Łożyska kulkowe: 6mm. Zasilanie: mini twins (9,6V) lub Li-Po (7,4V).

 

rk99-blowback-g-g-rk-95_2682.jpg

W ofercie sklepu jest także, ponownie, dostępna replika M14 HBA-L czyli długa wersja EBR G&G, w cenie 2099PLN.

 

m14-hba-l-ebr-l_2650.jpg

SalonASG zmienił swoją siedzibę. Obecnie znajduje się bliżej stacji warszawskiego metra. Adres salonu: ul. Belgradzka 20A, około 50metrów od stacji Metra Natolin. Sklep uruchomił również dla swoich klientów usługę komisuZnajdujące się w nim repliki są sprawdzane oraz posiadają 3 miesięczną gwarancję.

 


 

 

 

 

Źródła:

www.salonasg.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
karolus20 10.10.2010, h. 16:29 karolus20
Różowa emka ?! Mam nadzieje że kałacha tak nie załatwią !!!
benizo 10.10.2010, h. 17:06 benizo
3 miechy gwarancji :/   trochę mało
Raczej standard. To jest komis, a nie produkty za które sklep odpowiada. Dobrze, że w ogóle sprawdzają i dają swoją gwarancję.
Promant 10.10.2010, h. 17:08 Promant
Mój błąd, nie doczytałem że chodzi o serwis.
benizo 10.10.2010, h. 21:54 benizo
Promant 10.10.2010, h. 17:06 Promant
DevonSix 10.10.2010, h. 17:49 DevonSix
<3 rooshoffe giferki <3 :***
xasistis 10.10.2010, h. 20:03 xasistis
Ciekawe kiedy zacznie się walka serwisów :)
Lambert 10.10.2010, h. 21:14 Lambert
Różowa jest super! :)
FanatykAK 10.10.2010, h. 21:18 FanatykAK
No co? Fanki Justina B1mBeRka te$sh musHąŁ M1eĆ sfFojE giFferKy!
Ad4m 10.10.2010, h. 21:53 Ad4m
To jakby coś to w podziemiach trzeba zejść na dół :P... ogółem oni też prowadzą tuningi replik, bardzo polecam ten sklep !!
DoktorBartas_PL 11.10.2010, h. 07:32 DoktorBartas_PL
Co tam emka, Rk95... Na to czekało tych 10 maniaków fińskich w kraju. ;)
GunneR2oo6 11.10.2010, h. 11:30 GunneR2oo6
Dobre miejsce wybrali. Rzut beretem od domu ;)
Mack the Knife 11.10.2010, h. 17:29 Mack the Knife
Śliczny, potrzebuję jeszcze tylko jakiegoś racjonalnego wyjaśnienia, żeby go kupić...
Prawdziwi faceci nie potrzebują udowadniać swojej męskości poprzez czarne repliki
Tony Halik 11.10.2010, h. 18:22 Tony Halik
To jest róż, który ma służyć za kamuflarz: "pochłaniać" światło w mroku nocy czy nieoświetlonych pomieszczeń oraz sprawiać, że giwera będzie trudno zauważalna na pustyni. Oj Panowie, żeby się tego nie domyślić... ;-)
Dokładnie, to wersja "Mountbatten Pink" dla SASu ;)
Yeneth 12.10.2010, h. 09:50 Yeneth
mars1939 15.10.2010, h. 21:05 mars1939
Wciąż blisko mnie :D
Dominio123 03.11.2010, h. 17:02 Dominio123
A co sie stało, z tym na Roentgenie może ktoś wie?