Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki AEG EBB ASK201 i ASR103 firmy APS

Testy, 09.10.2010, h. 22:48, dodał: Cappuccio
9

Niedawno na naszym rynku pojawiły się repliki AEG firmy Accuracy Pneumatics Shooting, producenta z Hong Kongu. Zapraszamy do lektury, przygotowanych przez redakcję WMasg recenzji karabinu ASK201 (AK74) oraz karabinka ASR103 (M4 CQB).



Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
bike95 31.10.2010, h. 22:59 bike95
Mój kumper ma ASR 105 Ebb i po 4 strzałach padła cała elektryka ;| Mag, kolba teledkopowa, oraz przedni ''chwyt'' ma takie luzy ze ja jebie. Ogólnie padara nie polecam
kubot032 07.11.2010, h. 15:03 kubot032
niestety także zakupilem nowy ASR 105 Ebb full metal poprzez alle..ro.pl i nie oddalem nawet 4 strzałów, po 2 strzałach replika zaciela sie i w zaden sposob nie dalo sie jej naprawic nie ingerujac w mechanizny wewnetrzne,na szczescie byla jeszcze na gwarancji, wiec odeslalem replike do serwisu taiwang..n.pl i musze poczekac 14 dni na ich opinie.
szczerze mowiac raczej nie polecam, chociaz wykonanie czesci zewnetrznych jest na dobrym poziomie, nie mialem luzow na kolbie czy innych elementach (co egzemplarz to niespodzianka :(
Kwiaciu15 07.11.2010, h. 21:59 Kwiaciu15
Kupiłem swojego ASR 101 Ebb sprawuje się bardzo dobrze :) jest to, to samo wykonanie co ASR 105 Ebb, lecz z przyzwyczajenia do większej mocy narzekam tylko do małego zasięgu :) minusem jest też to że magazynek lata :/ ale z tym też już się uporałem :) Trochę taśmy i działa :) Polecam :) i Pozdrawiam
THc za recenzje :)
mrowek84 08.11.2010, h. 19:54 mrowek84
Pytanie: skroro w m4 baterie chowamy w szynę ris, to czy można podwiesić granatnik z granatem bez obawy " urwania" przecież swoje to waży... Uzytkowników tej repliki prosiłbym o opinie, czy może wytrzymać, czy raczej nie, zarówno jak i wszystkich przemyślenia ;) z góry dzięki.
bike95 11.11.2010, h. 13:39 bike95
kubot032 mój kumpel tak samo miał identycznie 4 strzały i padło...
czesc bike95
a jak Twoj kolega usunal awarie (sam czy serwis) i co okazalo sie uszkodzone-blow back, elektryka...? ja jeszcze nie mam odpowiedzi z serwisu, ale z rozmowy telefonicznej wynikalo, ze moze to byc zaciety blow back i serwis po prostu go usunie (troche szkoda, ale jezeli ma chodzic teraz bez zaciec, to warto)
a gdzie kupowal swoja replike, poprzez taiwan...pl?
pozdrawiam serdecznie
kubot
kubot032 14.11.2010, h. 13:17 kubot032
msk1 22.11.2010, h. 09:15 msk1
A jakie baterie dokupiliście do repliki bo o ile wiem to sa do nich dołączane śmieszne baterie 9,6V 800 mAh mini SF NiMH które starczaj na bardzo krotka chwile ?
Mariusz1136 11.09.2011, h. 13:01 Mariusz1136
Ja mam ASR 101 ale lekko przerobioną ma ok. 400fps wiec jest trochę mocniejsza. KArabinek spisuje się świetnie polecam :) . Przy zakupie dołączone były baterie niestety naj prawdopodobniej przez przerubkę są zasłąbe i musiałem kupić mocniejsze (1500 i 3300 mAh). Jesdyny minus to to że lufa (posiadam orginalną) nie porywa przez co i zasięg słaby. MAgazynek co prawda trochę lata ale i tak pierwae co zrobiłem to kupiłem Low cap'a i jest spoczko. ;) Mam tylko pytanko jeśli ktoś się zan bo ja jestem jeszcz trochę zielony napiszcie śr. zasięk takiej emki. JAk narazie udało mi się wycisnąć z niej ok. 60m zasięgu (srzelanie do celu nie zasięg całkowity)  
nikors 14.01.2012, h. 09:33 nikors
Ja bym miał prośbę odnośnie ASR 101. Mnie też coś padło, po prostu nie reaguje. bateria i silnik ok. Mierzone sprawdzone, bezpiecznik podobnie. Miałem jechać do KRAKOWA ale po drodz eauto nam padło. Teraz już po gwarancji. W czym mieliście problem. Proszę łopatologicznie, to moja pierwsza replika. Z góry dzięki.

Ew gg 20723507