Daj cynk
Reklama

Aktualności

Taiwangun: RopeMesh

Aktualności, 10.09.2017, h. 16:41, dodał: Fishbonee
10

W polskim sklepie pojawiły się nowe stroje i akcesoria maskujące.



W naszym środowisku coraz bardziej popularne stają się systemy maskujące. Rozwiązanie mimo, że wymagające sporych umiejętności w przypadku samodzielnego wykonania lub dużej ilości pieniędzy w przypadku zakupu, stale przyciąga kolejnych użytkowników. Jak to z "modnymi" rzeczami bywa, na rynku dosyć szybko pojawiły się także budżetowe odpowiedniki systemów maskujących. Sklep Taiwangun wprowadził do swojej oferty produkty RopeMesh.

 

Maskowanie karabinu:

 maskowanie-karabin.JPG

 

Maskowanie plecaka:

 maskowanie-plecaka.JPG

 

Kapelusz maskujący:

 kapelusz-maskujacy.JPG

 

Strój Ranger:

stroj-ranger.JPG 

 

Strój Fighter:


stroj-fighter.JPG

 

 

Strój Warrior:

stroj-warrior.JPG 

Strój Sniper:

 stroj-sniper.JPG

 

 

Zobacz również:

Snajperzy i kamuflaż- dział na forum

 

 

Źródło:

Taiwangun

Ocena wszystkich (3.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
-MARIO- 11.09.2017, h. 11:37 -MARIO-
Pewno tak sztuczne że aż strach papierosa w tym zapalić ;)
Prędzej tworzywo będzie trudnopalne (bo są takie bez problemu) niż juta i rafia :). Miało wyjść mądrze- wyszło głupio.
Szajnatałn 12.09.2017, h. 09:52 Szajnatałn
Nie za te cene te niepalne tworzywo to raz.Dwa że jak pali się tworzywo to najczęściej się "zalewa" i przywiera do skóry a naturalne ściągniesz i wirzucisz w porę...miało być mądrzej ale nie pykło ;)
-MARIO- 12.09.2017, h. 11:58 -MARIO-
A nie nie, to Tobie nie pykło, bardzo mało wiesz o tworzywach sztucznych i tym jak się zachowują. Wolę mieć na sobie ten poliester i PP niż rafię i jutę- jeżeli chodzi o zagrożenie pożarowe.

Ale rozmawiam z teoretykiem- to bez sensu :).
Szajnatałn 12.09.2017, h. 12:02 Szajnatałn
Wy gracie w airsoft, czy bawicie się w straż pożarną?
14100715 13.09.2017, h. 09:29 14100715
Ja rzuciłem prześmiewnie tekst o zapaleniu ,a kolega chce udowodnić że jest dobrym plastikologiem ,ot te zamieszanie ;p
-MARIO- 13.09.2017, h. 10:29 -MARIO-
LYSSY88 12.09.2017, h. 08:15 LYSSY88
Dobrze tam widzę czarną " jute" ( na kom. Przeglądam)?
Sposób przyszycia tej "juty" , odstępy i długość to samo "zuułoooo".
Ciekaw jestem jak bardzo się blyszczy w słońcu i jak dowiązać nature do tego :D
Oraz po jakim czasie zrobią się dredy odsłaniając baze ?
gratek 12.09.2017, h. 12:52 gratek
Nie znajo, a hejtujom! Oh wait... To nie ten sklep ;-)
RadPod 12.09.2017, h. 16:52 RadPod
Ktoś mi powie gdzie tam jest jakiś kapelusz ?
Jest, jest zamaskowany ;)
LYSSY88 12.09.2017, h. 17:40 LYSSY88