Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe customy LAW Airsoft

Świat, 08.10.2010, h. 15:04, dodał: Promant
13

Francuska firma LAW Airsoft poinformowała o wprowadzeniu do oferty kolejnych replik customowych z serii M4 gas blow back.



Francuska firma LAW Airsoft, o której pisaliśmy szczegółowo w starszych newsach, specjalizująca się w konstruowaniu customowych replik gazowych poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowych produktów.

 

 

Nowe repliki to customy oparte na karabinkach gas blow back M4 CQBR KJW/Tanio Koba. Replika wyposażona w celownik Eotech552 oferowana jest w cenie 545EUR. Druga replika w cenie 575EUR. Dodatkowo można zamówić wymianę elementów wewnętrznych na produkowane przez firmę RA-Tech.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
1beduin 08.10.2010, h. 15:38 1beduin
Na czym polega tuning tych replik, czy tylko na malowaniu i dodaniu Eotecha?
Promant 08.10.2010, h. 16:08 Promant
To nie są repliki "tuningowane" wewnętrznie, tylko customy wizualne. Magazynki magpula, celowniki, malowanie i jakieś tam drobiazgi jak chwyty czy tłumiki. Bebechy mocniejsze trzeba dokupić osobno.
dzięki, oki
1beduin 08.10.2010, h. 16:17 1beduin
Jak to są magazynki Magpula to ja jestem święty.
Pozdrawiam.
grzechotnik 09.10.2010, h. 16:50 grzechotnik
ZeeMike 08.10.2010, h. 16:38 ZeeMike
To nie są PMAGi tylko Thermoldy będące standardowymi magami do GBBR KJW/TK. W innych gasblowbackach ich nie uświadczysz...
Soul reaper 08.10.2010, h. 19:34 Soul reaper
Po przerzuceniu na szybko ich oferty customów (opisy są po francusku, ale lista wymienianych części jest wyszczególniona) nie ma tam żadnych części magpula. Są elementa ("Montage MK18"), vfc (puszka, przyrządy cel. flip-up, risy) i g&p (granatnik) i "grip type kac" bez producenta. No i kolimatory ACM.
Promant 09.10.2010, h. 12:43 Promant
Zgadza się. W opisie na stronie LAW nie ma tych magazynków, pomyliłem się odpowiadając na komentarz, bo źle zinterpretowałem opis na portalu zagranicznym. Co nie zmienia faktu, że news nie zawiera żadnych błędów.
Loganziom 09.10.2010, h. 13:19 Loganziom
Redakcja wmasg chyba chce nas jeszcze bardziej pogrążyć, wystawiając zdjęcia tych piękności! Oczywiście Polskie rynek airsoftowy...hmm... jest bardziej ubogi niż obecny polski rynek dopalaczy... ;/
Wiewioor 09.10.2010, h. 14:23 Wiewioor
Snakeskin! Mhm! Yummy!
Pritcher 09.10.2010, h. 18:33 Pritcher
Hmm, custom? Fajnie pomalowane, zmontowane w fajną konfigurację, ale żeby od razu zwać to custom? Eh, gdzie te customy które się buduje, a nie montuje z gotowców... 
Co nie zmienia faktu że malowanie świetne, i profesjonalne. Tego nie wykona zenek w garażu szprejem;)
Moze Zenkiem nie jestem - ale wykonac takie malowanie w garazu sprayem to zaden problem
Ari 11.10.2010, h. 19:10 Ari
Then 09.10.2010, h. 20:15 Then
...tylko dwoma-trzema szprejami i siatką ogrodniczą :D
no, może jeszcze śrubokręt aby odkręcić to co ma nie byćpomalowane ;)
Promant 09.10.2010, h. 21:42 Promant
Tak. Wszyscy wiedzą, że Polak potrafi i z gumki recepturki, plastra i kilku prezerwatyw zbuduje nawet odrzutowiec, a co dopiero replikę.
Tylko nie zapominajmy, że w szerokim świecie ludzie mają trochę inne podejście niż popularny u nas gen Adama Słodowego. Podejście czysto konsumpcyjne. Dobrze zarabiają i kupują zamiast robić samemu to co mogą mieć od razu i na dodatek zwykle lepiej wykonane niż w domowych warunkach.
Dlatego takie firmy jak LAW czy GWS są popularne i mają swoją klientelę, której nie bolą wysokie ceny, a na dodatek może się pochwalić, że np. ma repliki z Gun Workshop.