Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje c.d.

Świat, 07.10.2010, h. 12:53, dodał: Promant
11

Airsoft GI TV: prezentacja najnowszej repliki firmy ICS - MX5 Pro. TOP: M4 w wersji na łuski. CQB robotów.



O najnowszych replikach z rodziny MP5: MX5 Pro, produkcji firmy I Chih Shivan, pisaliśmy już szczegółowo w newsach. Airsoft GI TV zrealizowała video prezentację repliki full metal ICS - MX5 Pro.

 

 

Firma TOP kontynuuje reklamę swojego najnowszego produktu: repliki M4 w wersji na łuski. Jest to replika typu full metal, którą już kilka razy opisywaliśmy w newsach, może działać w wersji wykorzystującej łuski lub jako klasyczny AEG.

 

M4A1_AEG.jpg" src="/var/images/text/79679/2/topjapan_shellejectingM4A1_AEG.jpg" alt="topjapan_shellejectingM4A1_AEG.jpg" width="500" height="357" />

Przedstawione przez firmę TOP filmy prezentują działanie wersji łuskowej.

 

 

 

Jak wiadomo Japończycy są zakręceni na punkcie robotyki. Lubią też airsoft i w efekcie postanowili połączyć te zainteresowania.

 

ppp.jpg

Podczas drugiej edycji imprezy Robot Survival Games, w Tokio we wrześniu bieżącego roku, zaprezentowano CQB robotów. Roboty, wyposażone w systemy prowadzenia ognia ASG, celowniki laserowe i liczniki trafień, zmierzyły się w brutalnej walce. Jak widać na poniższym video - terminator mógłby się zawstydzić.

 

 

 

 

 

Źródła:

www.youtube.com

www.popularairsoft.com

Ocena wszystkich (5.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
stalker51 07.10.2010, h. 14:58 stalker51
Czego ci Japończycy nie wymyślą :p
drozdek96 07.10.2010, h. 14:59 drozdek96
obawiam się że cena łusek do m4 będzie powalająca :S
Michal_CHZW 07.10.2010, h. 15:22 Michal_CHZW
Jak patrze na te roboty to terminator mogł by umrzeć ale raczej ze śmiechu ... :P
jediwolf 07.10.2010, h. 15:25 jediwolf
czy wiadomo kiedy ta mp5 będzie dostępna w polskich sklepach?
Napisz maila z zapytaniem do MadOnion. Ta firma jest dystrybutorem ICS w Polsce.
Promant 07.10.2010, h. 16:34 Promant
Tony Halik 07.10.2010, h. 19:07 Tony Halik
Pomimo iż AEG, to za sprawą tego mechanizmu wyrzucającego łuski same dźwięki wystrzałów są zdecydowanie milsze dla ucha. Niestety do akustycznej przyjemności jaką daje GBB trochę brakuje.
Loganziom 07.10.2010, h. 19:58 Loganziom
Łee takie roboty to by i Polak zrobił jakby chciał! Myślałem, że jak Japonia to będzie to coś o wiele lepszego! Podobał mi się kiedyś robot ASG jakiegoś chińskiego, czy japońskiego czy innego uniwersytetu co było kiedyś na łamach wmasg.pl! To był fajny robo!
siannko 07.10.2010, h. 20:37 siannko
a mnie zaintrygował dwójnóg w tej emce, toż to berylowski dwójnóg! Polska technologia w japoni/stanach/gdziekolwiek to było nagrywane ;p
Goose 07.10.2010, h. 22:30 Goose
"a mnie zaintrygował dwójnóg w tej emce, toż to berylowski dwójnóg!"
Tantalowy jeśli już, a po prawdzie to airsoftowy-emkowy bo na asgshop dawno temu atkie dwójnogi do AR-15 można było kupić (m.in.).
Gandzialf 07.10.2010, h. 23:21 Gandzialf
Roboty - ciekawe, po potężnym podrasowaniu miałyby zastosowanie na przykład w LARPach. A sposób na pokonanie? Powiedzmy że żarówka byłaby odsłonięta, jakby się ją zbiło - odcięcie prądu.
Emka na łuski? Ciekawe, do lansu przed kumplami w ogródku i na pokazach. Nie wyobrażam sobie biegania po lesie i zbierania łusek.
lipek12 08.10.2010, h. 12:18 lipek12
hahaha te roboty to masakra :D