Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 05.10.2010, h. 16:12, dodał: Promant
10

RedWolf Airsoft wyemitował na swoim kanale kilka nowych video. W tym dwa filmy prezentujące najnowsze produkty ASG włączone do oferty sklepu.



Na kanale RedWolf Airsoft zamieszczono kilka nowych filmów. Pierwszy prezentuje, opisywane już przez nas w newsach, customowe repliki Pulse Rifle.


 

Drugie video przedstawia repliki produkcji G&P, typu CQB.

 

 

Kolejne dwa filmy prezentują najnowsze produkty ASG włączone do oferty sklepu RWA. Prezentowane repliki opisywaliśmy w kilku spośród ostatnich newsów.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wiedzmin1994 05.10.2010, h. 19:49 wiedzmin1994
Zawsze mi się podobał karbinek z Obcego więc + dla nich. Dodatkowy + za kwestię, którą wypowiedział ten Azjata na początku, a raczej w jaki sposób ją wypowiedział i z jaką miną! Nieźle się uśmiałem :D
Rechot 05.10.2010, h. 20:43 Rechot
Jakoś niegdy nie byłe fanem Obcego, chociaż filmy mi sie wszystkie podobały, ale replika mega z kapitalnym licznikiem ammo :)
ciekawe jak działa, liczy zgrzyty przy nakręcaniu hi-capa doliczając ammo? W każdym razie fajny bajerek :P
Majster' 13.10.2010, h. 16:51 Majster'
babski 05.10.2010, h. 22:48 babski
Replika m41a pulse rifle to dobry pomysł, ale wykonanie raczej marne, chodzi mi o ten granatnik niby, w filmiku jest urywek jak recenzent  przeładowuje go i odsłania się sheels granatu, widać wtedy jak szajs plastik błyszczy na replice :/  a sama dzwignia przeładowania jakby nie miała sprężyny tylko po plastikowych prowadnicach sie po prostu przesuwała :/  Też macie takie wrażenie???
Moris 06.10.2010, h. 12:53 Moris
Ja mam podobne wrażenie. Być może to w filmiku tylko tak wygląda ale wydaje się, jakby tworzywo bylo bardzo marnej jakości. Już shoty od chińczyków wydają się solidniejsze...
Mimo wszystko od zawsze bylem, jestem i będę wielkim fanem AvP i taka replika jest jednym z moich marzeń. Niestety na razie cenowo jest to dla mnie nieosiągalne :(
Maslo_ 06.10.2010, h. 15:54 Maslo_
Fakt M41-A wygląda strasznie plastikowo. Szkoda bo mogła być naprawdę fajna replika
babski 06.10.2010, h. 16:32 babski
Może jakby Ares albo Classic Army za ten model się zabrał to by coś lepszego wyszło ^^
mlody76 06.10.2010, h. 22:40 mlody76
gadu gadu M41 jest SUPER!!!
Promant 06.10.2010, h. 22:42 Promant
Tak już jest, że plastik nie wygląda jak metal.
Hahaha! Dobrze powiedziane! Mi się podobał efekt weatheringu. Mogli by robić takie emki albo kałaszki. By wyglądały jak zabrane wprost z pola bitwy. Thompson w standardowej wersji z weatheringiem byłby miły dla oka.
Wiewioor 08.10.2010, h. 11:17 Wiewioor