Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Polska, 05.10.2010, h. 15:23, dodał: Promant
2

Chwyty taktyczne FAB Defense w ofercie Capri ASG. Skrzynie transportowe do broni Boyt Harness w ofercie ASG Shop.W ofercie sklepu Capri ASG można nabyć nowoczesne chwyty taktyczne, produkcji izraelskiej firmy FAB Defense. Składany taktyczny chwyt przedni T-FL o siedmiu pozycjach (kąt od 0 do 120 stopni). Długość: 102mm. Materiał: polimer. Cena: 100PLN.

 

W cenie 230PLN dostępny jest chwyt T-Grip. Jest to chwyt pionowy ze zintegrowanym montażem do latarki taktycznej o średnicy 1'' (25mm). Po zamontowaniu latarki w uchwycie jej włączanie jest realizowane przez przycisk znajdujący się pod palcem wskazującym. Materiał: polimer.

 

W identycznej cenie oferowana jest również wersja T-Grip-R.

 

ASG Shop włączył do swojego asortymentu profesjonalne skrzynie transportowe do broni, marki Boyt Harness. Jest to produkt made in USA -  z "górnej półki", przeznaczony przede wszystkim do transportu broni palnej. 
Skrzynie wykonane są z wysoce wytrzymałego tworzywa, aby zapewnić maksymalną ochronę transportowanej broni. Przeznaczone do użytku w ekstremalnych warunkach pogodowych: wysokiej temperatury, zapylenia, wysokiej wilgotności itp. Zapewniają wodoszczelność i pyłoszczelność. Specjalny system zamykania uniemożliwia przypadkowe otwarcie. Każda skrzynia wyposażona jest w zawór rozszczelniający, który wyrównuje ciśnienie. Umożliwia to otwarcie skrzyni w sytuacjach gdzie doszło do efektu zassania z uwagi na różnicę ciśnienia.
Skrzynie standardowo wyposażone są w wysokiej gęstości piankę, którą można dostosować (wyciąć) do kształtów transportowej broni.
Wersje przeznaczone dla przewozu karabinków lub karabinów wyborowych posiadają kółka, które osadzone są na stalowych, kulkowych łożyskach. Skrzynie oferowane są w różnych rozmiarach.

 

 

 

 

 

Źródła:

www.asg.com.pl

www.asgshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gasparzinho 05.10.2010, h. 17:35 Gasparzinho
Nono, ten chwycik T-FL wygląda zachęcająco
boruciarz 05.10.2010, h. 17:39 boruciarz
skrzynia kozacka:D
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 61880

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane