Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki firmy Socom Gear

Polska, 05.10.2010, h. 14:25, dodał: Promant
17

W ofercie SpecShop dostępne są repliki ASG AEG M4 z serii Noveske oraz Daniel Defense, produkcji firmy Socom Gear.



Sklep SpecShop oferuje repliki licencjonowane, full metal AEG, M4 z serii Noveske oraz Daniel Defense, produkcji firmy Socom Gear. Wszystkie modele posiadają funkcjonujący bolt catch i dostępne są w cenie 1499PLN.

Replika Noveske N4 10" RAS Open Top waży 3100g. Długość: 805-885mm. Długość lufy: 363mm. 7mm łożyskowanie gearbox'a. Prędkość początkowa: 340-360 fps. Magazynek: mid cap, o pojemności 118BB. Pasujące akumulatory: dzielony mini, LiPo.

 

Model Noveske N4 10" RAS waży 3100g. Długość: 725-805mm. Długość lufy: 285mm. Łożyskowanie: 7mm. Prędkość początkowa: 340-360 fps. Magazynek: mid cap, pojemność 118BB. Pasujące akumulatory: dzielony mini, LiPo.

 

Replika z oznaczeniami Daniel Defense: M4 9.0" posiada front typu Omega. Waga: 3000g. Długość: 730-810mm. Lufa: 255mm. Gearbox z łożyskowaniem 7mm. Prędkość początkowa: 340-360 fps. Magazynek: mid cap, 118BB. Pasujący akumulator: dzielony mini, LiPo.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
iwo303 05.10.2010, h. 15:48 iwo303
Super repliki tylko dlaczego jedna bez szczebinki a druga bez muszki i szczebinki????
Olek96 05.10.2010, h. 16:00 Olek96
Może uważają, że współcześnie nikt nie używa już przyrządów mechanicznych i każdy ma w domu kolimator ;)
esco 05.10.2010, h. 16:02 esco
Żebyś mógł sobie dokupić przeziernik taki jak Ci pasuje.
FanatykAK 05.10.2010, h. 16:17 FanatykAK
Zwykle takie orisowane, wypasione emki są używane przez PMC lub siły specjalne. A tam już jest bardziej popularny kolimator niż przyrządy mechaniczne :P Zresztą...po lufie też się da celować i to nawet szybko, kwestia wprawy.
Przyrządy mechaniczne zawsze będą "popularne" i nigdy nie znikną z pola walki :) W Kolimatorze może wyczerpać się bateria albo przestanie działać na skutek np. wybuchu nuklearnego (elektronika). A w replikach/karabinach ich nie ma, by każdy kupił sonie takie jakie mu pasują.
KWIA_TEK 05.10.2010, h. 16:28 KWIA_TEK
KWIA_TEK - naprzeciw Twoim oczekiwaniom pojawia się firma Trijicon, która swoje celowniki optyczne i kolimatory wyposaża w światłowody oraz trytowe źródła światła, dzięki czemu nigdy nie będziesz potrzebował baterii do ich produktów :D
javelin 08.10.2010, h. 10:54 javelin
Kwiatkosiowi raczej chodziło o to że w przypadku awarii, uszkodzenia celownika optycznego zawsze pozostają przyrządy mechaniczne. Z tą bombą nukleraną to fakt... pojechał mocno.
WeRT 08.10.2010, h. 14:50 WeRT
NastY 05.10.2010, h. 18:39 NastY
KWIATEK polecisz mi jakąs małą bombke nuklearną do skromnego scenariusza asg? Taka o promieniu rażenia 600 m starczy. Z góry dziękuję.
:D
NastY 05.10.2010, h. 18:41 NastY
A przyrządów celowniczych nie dodali, żebyś mógł przelać kolejne 200 zł na ich konto, przy zakupie takowych (nie wiem jak edytować komenta)
Promant 05.10.2010, h. 18:47 Promant
Oczywiście. Specjalnie po to żeby wypruwać kieszenie biednych licealistów. 
Pomijając fakt, że mieli już w ofercie repliki z 4 wersjami celowników mechanicznych w komplecie, to akurat nie jest spisek przeciwko klientom.
Jeśli ktoś chce kupować replikę pod kątem przeziernika, to widać nie jest oferta dla niego. Jest sporo replik markowych z przeziernikami w komplecie. 
Jest też wielu ludzi, którzy bawią się w to od lat i mają swoje preferencje, a także sporo zestawów przyrządów mechanicznych czy optyki, więc dla takich klientów to nie problem. Nie zależy im na kolejnej identycznej podstawowej wersji przeziernika.
Wukasz 06.10.2010, h. 19:08 Wukasz
Ha, spsasowanie risów z upper receiverem takie sobie jak widać http://static2.asg.pl/var/images/79370/small.jpeg [static2.asg.pl] . Nie zachęca za taką kasę.
A myślisz, że w real steelach masz spasowane co do milimetra? Obejrzyj kilka fotek w necie, a zobaczysz, że nie.
Olek96 06.10.2010, h. 20:36 Olek96
A widziałeś piękniejsze fronty?
Z tymi Noveske jest niestety problem - bez RIS fixa front się obraca. Chyba że w tych replikach przerobili gwint, na który normalnie nakręca się delta ring, aby idealnie pasował. Drugi problem - te wtyki na adapter do zawieszenia są wykręcane. A raczej same się wykręcają. I w najmniej oczekiwanym momencie replika leży na ziemi.
qurcz 07.10.2010, h. 00:09 qurcz
Miałem Omegę Madbula na swojej eMce i pasowała idealnie. To jeden z lepszych RISów FF jakie miałem.
KWIA_TEK 07.10.2010, h. 11:23 KWIA_TEK
grzechotnik 08.10.2010, h. 07:35 grzechotnik
Czemu nie robią RISów dla Switchblocka?
Wiewioor 08.10.2010, h. 10:57 Wiewioor
Miałem M4 Daniel Defense od Socom Gear i nie mam o niej dobrego zdania. Jakość wykonania o wiele gorsza niż w G&P. Przy strzelaniu było słychać "brzdęk-brzdęk-brzdęk" - tak jak w tanich AEG'ach albo sprężynówach. No do P90 TM to w ogóle nie ma co porównywać. Jakość spasowania elementów kiepska jak za tą cenę. Tu śrubka wypadnie, tam krzywo... pokrywa wyrzutnika łusek nie chciała się otwierać przy przeładowaniu. Trzeba było kilka razy machać tą wajchą aby się otwarła i dała dostęp do hop-up. Cylinder też wyglądał nie za ciekawie (ten fragment widoczny obok regulacji hop-up - nie wiem jak reszta). Replika ponadto lubiła sama z siebie zacząć strzelać ogniem ciągłym... układ MOSFET był tak tandetnie wykonany, że miał przebicia. Szczerbinka była wykonana jak w starych chińczykach, czyli jak u stryja (po imieninach) na parapecie, wyklepana tanim młotkiem. Podczas regulacji albo była za luźna, albo szło tak ciężko, że nie mogłem zmienić nastawu.
Ogólna jakość wykonania elementów zewnętrznych i wewnętrznych, w porównaniu do MP5 CA (B&T) lub M16 G&P jest bardzo mizerna. Choć M16 z G&P mi zardzewiało (tłumik ognia, śruby od chwytu transportowego i inne drobiazgi), ale to pewnie przez wilgotny klimat piwnicy. Za to tak zwana kultura pracy gearbox'a była niesamowita (mowa o M16 G&P, MP5 CA i P90 TM), w przeciwieństwie do eMki od Socom Gear.
ale ładnie wyglądają
drozdek96 27.10.2010, h. 17:59 drozdek96