Daj cynk
Reklama

Aktualności

Raptor: stalowy zestaw konwersyjny PKP

Aktualności, 14.07.2017, h. 16:17, dodał: Fishbonee
14

Jeszcze w tym miesiącu produkt powinien być dostępny w sprzedaży.



Firma Raptor, to kolejny nowy gracz na rynku airsoftowym, który swoją działalność skupia wobec tworzenia produktów w oparciu o rosyjską myśl techniczną. Tajwański producent co prawda istnieje od dosyć niedawna, jednak zdążył już przykuć swoją uwagę wielu osób na tegorocznych targach IWA. Prezentował tam prototypową replikę karabinu maszynowego PKP Pieczenieg

 

02.jpg03.jpg

04.jpg 

Replikę poddano ostatnio również testom strzeleckim:

 

 

Co ciekawe, według danych podanych przez RaptorPKP posiada zasięg wynoszący aż 70 metrów. Wiadomo również, że do konstrukcji gearboxa wykorzystano łożyska 9 mm

 

Gdyby jednak ktoś nie chciał kupować nowej, budowanej od podstaw repliki, to producent przewidział także sprzedaż w pełni stalowej konwersji do repliki PKM od A&K

 

01.jpg

 

Zestaw powinien być dostępny w sprzedaży pod koniec bieżącego miesiąca.

 

 

Źródło:

Raptor

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GranitSKS 14.07.2017, h. 17:14 GranitSKS
Oooooooo!!! stalowa konwersja PKP do PK?? ok... shut up and take my money!
Hudy01 14.07.2017, h. 17:21 Hudy01
No no, ciekawe. Kibicuję im. Ogłaszali jeszcze, że robią Grach GBB, więc może wyrośnie nowy producent ruskich replik.
Bardzo możliwe :D. Niestety przez facebook'a producent nie jest specjalnie rozmowny. Co do Gracha - też mi się rzuciło w oczy, jak zbiorę więcej informacji to wrzucę kolejnego newsa.
Fishbonee 14.07.2017, h. 17:36 Fishbonee
Dobrze by było. Czas zrobić konkurencję Gletcherowi :)

BTW, "Grach" po rosyjsku znaczy tyle co "Gracz".
Marcus Polonus 14.07.2017, h. 19:55 Marcus Polonus
грач to chyba gawron. Gracz to игрок (igrok).
MarekMac 17.07.2017, h. 11:37 MarekMac
Zachar 14.07.2017, h. 19:11 Zachar
Padne ze śmiechu jak będzie tak że PKM A&K + ta konwersja = cena PKP LCT. A znając ersoftowe realia tak będzie...
Też bym się nie zdziwił, aczkolwiek posiadacze PKM (w tym ja :D) będą raczej zadowoleni :)
GranitSKS 14.07.2017, h. 20:05 GranitSKS
arend 14.07.2017, h. 21:04 arend
Jak mi kupicie to obiecuję że do końca roku nie będę czepiał się o pisownię hyhyhyhyhyhyhy.
Obiecójeż?
Mixon 15.07.2017, h. 18:18 Mixon
Krzywica już pewnie dolary wyciąga. Ty nie będziesz się mógł do niego przyczepić, a on do Ciebie tak.
MarekMac 17.07.2017, h. 11:38 MarekMac
arend 16.07.2017, h. 00:21 arend
Możesz mi ófadź jak Zawieszy.
jezol_ 16.07.2017, h. 09:22 jezol_
http://www.skirmshop.nl/nl/raptor-pkp-pecheneg-kit.html

Cena w pre-orderze tutaj to 300 euro. Not bad :D
Zakładając że to pre order, produkt 2-3 miesiące po wydaniu powinien być tańszy, w końcu to tylko lufa zewnętrzna z rączką transportową i polimerowa kolba, a cena 3/4 PKM A&K.

śmiesznie to wygląda kiedy same konwersje są niekiedy droższe od replik.
GranitSKS 16.07.2017, h. 15:18 GranitSKS
x54 16.07.2017, h. 20:26 x54
Naciska łby na dołączenie &dłuższego zatrzasku dwujnogu. Bez niego to trochę słabo.