Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire nowości wśród dostaw

Aktualności, 13.07.2017, h. 18:06, dodał: szmerglu
12

Sklep Gunfire poinformował nas o nowościach znajdujących się w dostawach od między innymi Armorer Works, GFC Tactical, Leatherman, Mactronic, Mechanix, Polar Star, Specna Arms, Vortex oraz GATE. 



ARMORER WORKS

AW Custom.png

Armorer Works Blaster DL44.jpg

Armorer Works HX2301.jpg

Nie przegapcie najnowszej dostawy produktów marki Armorer Works, w której znajdziecie sporo niesamowitych replik pistoletów, takich jak customowa seria HX - świetne jako baza do AIPSC, potężne modele Double Barrel, czy DL-44 Heavy Blaster Pistol rodem z uniwersum Star Wars!

GFC TACTICAL 

GFC Tactical.png

 

GFC hydration.jpg

GFC messenger bag.jpg

Na magazyn właśnie wpłynęła duża partia oporządzenia marki GFC Tactical! W dostawie znajdziecie kamizelki, ładownice, plecaki, pokrowce, systemy hydracyjne i wiele, wiele innych. W ofercie znajdziecie między innymi sprzęt w polskim kamuflażu Pantera Leśna!

LEATHERMAN 

Leatherman.png

Leatherman multitool tread.jpg

leatherman surge.jpg

Jeśli potrzebujecie skrzynki narzędziowej, którą można zmieścić w kieszeni - trafiliście doskonale. Amerykańska marka Leatherman to wręcz synonim niezniszczalnego multitoola, który sprawdzi się doskonale w każdej sytuacji. W kolejnej dostawie Leatherman znalazło się wiele klasycznych modeli, a także składane noże typu folder.

MACTRONIC 

Mactronic.png

Mactronic head light.jpg

Mactronic torch.jpg

W najnowszej dostawie od Mactronic jak zawsze znajdziecie wiele świetnych modeli latarek - zarówno taktycznych z opcją montażu na broni, jak i kieszonkowe światła EDC czy czołówki outdoorowe. W ofercie również latarki z popularnej serii taktycznej Mactronic M-Force: sprzedawane w zestawach z montażem na RIS oraz kompletem kolorowych filtrów!

MECHANIX

Mechanix Wear.png

Mechanix wear gloves.jpg

Świetne rękawice taktyczne Mechanix są chętnie używane na całym świecie zarówno przez żołnierzy jednostek specjalnych, jak i airsoftowców czy mechaników. W dostawie znajdziecie między innymi takie klasyki jak modele Original, FastFit, czy M-PACT®w wielu opcjach kolorystycznych.

POLAR STAR 

Polarstar HPA.jpg

polarstar conversion kits.jpg

Miłośników replik zasilanych HPA z pewnością zainteresuje nowa dostawa od amerykańskiej firmy PolarStar! Marka ta słynie ze konwersji i części do replik HPA, takie też akcesoria znajdziecie w Gunfire - między innymi zestawy Fusion Engine oraz Jack do popularnych replik M4/M16 oraz AK, a także karabinów maszynowych M249. Na dniach w sprzedaży znajdzie się również ciekawa nowość - zapowiadany regulator MRS!

SPECNA ARMS 

Specna Arms a-tacs.jpg

Specna Arms chaos grey.jpg

Duża dostawa od Specna Arms właśnie dotarła do magazynu Gunfire! W dostawie znajdziecie wiele modeli karabinków Specna Arms, wszystkie oczywiście z systemami szybkiej wymiany sprężyny Enter & Convert™ oraz SAEC™. Oprócz replik uzupełniliśmy stany magazynowe części, akcesoriów oraz magazynków Specna Arms!

VORTEX 

Vortex optics.png

Vortex ccrossfire scope.jpg

Vortex scope.jpg

Dotarła dostawa profesjonalnych celowników marki Vortex, które doskonale sprawdzą się zarówno na strzelnicy i polowaniu, jak i na replice airsoftowej. Urządzenia celownicze marki Vortex pozwolą na zwiększenie precyzji oraz skuteczności oddanych strzałów, charakteryzując się przy tym niezwykle solidnym wykonaniem.

GATE 

Gate.png

Sprawdźcie nową dostawę świetnych mosfetów marki GATE! W dostawie znajdziecie zarówno klasyczne układy takie jak Nano i Pico, a także bardziej zaawansowane systemy sterujące do replik AEG, czyli WARFET oraz zestaw kontrolera TITAN™.

 

Źródło:
Gunfire.pl

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wegorz 14.07.2017, h. 08:29 wegorz
Produkty Vortexa mają działającą dożywotnią gwarancję (sprawdzone). Polecam :)
O, czyli głos z zaświatów! ;)
Lambert 14.07.2017, h. 11:27 Lambert
Chociaż sprzęt Vortexa wolałbym akurat kupić w Kolba.pl niż w GF, która jest oficjalnym dystrybutorem na Polskę, a nie pośrednikiem, chyba że nie ma to w praktyce znaczenia.
wegorz 14.07.2017, h. 15:53 wegorz
asas 14.07.2017, h. 09:47 asas
Sklep podesłał reklamę - info jest.
P99 WE od jakiegoś miesiąca dostępne jest w wielu sklepach, a na forum cisza. Zakład, że jeden news wszystko by zmienił? Niestety - taka wiedza wymaga choćby realnego zainteresowania tematem...

Coraz gorzej czyta się ten panel reklamowy który robi się z WMASGa..
Kolego reklama jest nieco niżej na głównej i tak też jest oznaczona. Wyobraź sobie jednak, że GF oraz Specshop to jedyne sklepy które wykazują inicjatywę i podsyłają regularnie notki prasowe. ZAWSZE zamieszczamy ciekawe informacje podesłane pod news@wmasg.pl Załoga to ludzie mający swoje życie - pracę i rodzinę (nie, nie w WMASG, a takiej niedotyczącej redakcji); nie siedzimy godzinami w sieci, aby wyszukiwać najdrobniejsze różnice. Oczywiście sami prowadzimy swój research co też widać. Wiem, że czasem chce się widzieć tylko to na co ma się alergię, ale zwróć uwagę na ostatnie newsy - nie są tylko od jednego sklepu, a nawet nie tylko o sprawach sklepowych. Kurde zaczynam już wymiotować tym ciągłym narzekaniem na GFa... Zazdrość czy co?
szmerglu 14.07.2017, h. 12:09 szmerglu
Zła wódka! ;)
Aczkolwiek, GF mocno zapracował na swój wizerunek, szmerglu.
Lambert 14.07.2017, h. 13:09 Lambert
Nie, po prostu pamiętam, że w 2008 roku obiecywali robić przeglądy zerowe, a tu dowód: http://forum.wmasg.pl/topic/30949-gunfirepl/page__st__240#entry793656 Świadomość, że nie każdy kto dostanie uszkodzony chiński gniot reklamuje produkt, i nie każdy może to zrobić skutecznie wykreowała świadomość, że to GF zarabia na bezczynności oszukiwanych klientów. Oszukiwanych, pamiętających obietnicę z przytoczonego linkiem posta. A Wy dostajecie kasę za reklamy od nich, z naszych pieniędzy. Już wiesz o co chodzi?
asas 14.07.2017, h. 13:50 asas
Ale przecież nikt nikomu nie każe tu robić zakupów w GF. Możesz wybrać se inny sklep a twoja osobista uraza do niego nie ma nic wspólnego z artykułem. Jeśli uważasz że sklep oszukuje klientów są stosowne organy gdzie można do których można to zgłosić.
BASYLON332 14.07.2017, h. 14:06 BASYLON332
"A Wy dostajecie kasę za reklamy od nich, z naszych pieniędzy. Już wiesz o co chodzi?" Jakich Waszych pieniędzy - czy Ty kolego wiesz o czym piszesz? :) Reklamę wykupuję sam sklep - a na co on wydaje swoje pieniązki to nie jest sprawa nikogo tak jak nikogo nie jest sprawą na co Wy wydajecie.
szmerglu 14.07.2017, h. 18:30 szmerglu
mikunda 14.07.2017, h. 14:50 mikunda
@asas o cholera odkryłeś model biznesowy jednego z największych sklepów airsoftowych w europie. Dorabiają się olbrzymiej kasy na oszukiwaniu klientów wciskając im wadliwy towar w co drugiej paczce...
I robią tak od ponad 10 lat...

XD
Zaczynali od airsoftguns.pl, gdzie może i tak to wyglądało... ;-) Obecnie oceniłbym to jednak na jakieś 5% produktów ich marki, oraz tych z promocji. Opieram się na około 10 zamówieniach prywatnych po 100-600 zł i 20 zamówieniach po 1-4k składanych w ramach pracy w sklepie militarnym. Uszkodzone repliki to standard, w wypadku produktów marki GFC: nadmiernie zszyte kabury, źle doszyte elementy, nie docięte laserem części... I twierdzę, że takie rzeczy w wypadku zakupów w SpecShopie się nie zdarzają, ale to nie ta liga.

GF to jeden z dwóch glównych importerów chińskiej budżetówki. Drugim jest Taiwangun, który oferuje ceny wyższe, jednak przy zakupach u nich... Chyba nigdy nie uświadczyłem problemów. Jestem zdania, że niskie ceny GF, a więc ich główny motor napędowy, wynikają z lekceważącego podejścia do klienta. Tak bym to określił, a nie od razu strategią biznesową. To zwyczajnie niemiłe być ich stałym klientem i niestety przerabiałem to wielokrotnie.

@szmerglu - GF od samego początku jest przez Was promowany mimo wielu różnych zabiegów. Chyba mam prawo tego nie lubić, a trudno udawać, by GF nie był sponsorem wielu imprez. Sądzę, że podobny nacisk na promocję innych sklepów, i umieszczenie ich banerów na wierzchu, nie banerów GFa, miałoby pozytywny wpływ na środowisko. A przynajmniej mi przywróciłoby poczucie sprawiedliwości. Bo co, GF płaci tyle samo co inni i dlatego jest zawsze na wierzchu? Nie wierzę, tak nie działa logiczny biznes.

@Lambert - nie mierz wszystkich swoją miarą. U mnie w menu bywa co najwyżej pyffko.
asas 15.07.2017, h. 15:23 asas
Nie kolego mylisz się i to diametralnie - GF płaci więcej i to sporo więcej właśnie by być wszędzie - bo ich na to stać. Może Cię zżerać zazdrość i palić do czerwoności, ale wyrośli na potężną markę i mogą sobie na to pozwolić.
Nie jet przez nas promowany w żaden sposób - kupują reklamę (do czego mają prawo jak każdy inny a nawet lepiej - nie dajemy im możliwości wykupienia całego pakietu mimo iż by mogli. Właśnie dlatego by inne sklepy też mogły mieć swoją powierzchnię reklamową)

Co do opinii wszystko jest u nas na forum w odpowiednim temacie - są też negatywne opinie. Nadal więc nie rozumiem co ma Twój żal do posta o dostawach w chyba największych sklepie airsoftowym w Europie, który całkiem przypadkiem mieści się w Polsce.

Jaki wpływ na środowisko, gdy mowa o interesach?! Ile kolega ma lat?

Ja tu wyczuwam poważny ból dupy kogoś związanego mocno z jakimś sklepem.

Widzę też, że nie wiesz jak wygląda życie i świat biznesu więc skończę ten temat.


Finalnie jednak - WMASG nikomu nie broni możliwości wykupu reklamy - chcecie kupujcie, gorąco zachęcam do kontaktu z Regdornem w tej sprawie. Tak samo jeśli chcecie podzielić się jakąś ciekawą airsoftową (bardziej, lub mniej) nowiną - ślijcie na news@wmasg.pl prawie zawsze zamieszczamy.
szmerglu 15.07.2017, h. 16:38 szmerglu