Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w sklepach

Polska, 01.10.2010, h. 21:26, dodał: Promant
17

Taiwangun: replika SWD A&K w wersji customowej. CQB TacticalMechanix Wear The M-Pact®3 Glove Covert. Coyote ASG: oporządzenie MTG Spearpoint.



W ofercie firmy Taiwangun dostępna jest replika sprężynowa SWD produkcji A&K w wersji customowej. W replice zamontowano komplet drewien marki Klinsky. Cena karabinu: 699PLN.

 

Sklep CQB Tactical włączył do oferty najnowsze rękawiczki taktyczne Mechanix Wear: The M-Pact®3 Glove w wersji Covert, które miały swoją premierę na tegorocznych targach IWA. Cena: 200PLN.

 

Sklep Coyote ASG wprowadził do oferty oporządzenie polskiej firmy Madness Tactical Gear: seria Spearpoint.

Jak podaje Coyote ASG:

Firma MTG przygotowała linię Spearpoint oporządzenia taktycznego w kolorze Olive Drab. Na system składa się kamizelka Chestrig (SPC), rękaw do pasa, szereg ładownic i kieszeni, plecaki i zawieszenia taktyczne. Aktualnie większość produktów tej linii znajduje się już u nas i możecie dokonać zakupów, niektóre z nich (zawieszenie dwupunktowe, plecaki i różne rozmiary rękawów do pasów) dotrą do nas już niebawem.

MTG nie próżnuje i już szykuje dla nas oporządzenie w kolorze Ranger Green. Cała gama produktów linii Spearpoint będzie w nowym kolorze do kupienia w naszym sklepie. Dalsze plany to nowe kolory (Coyote Brown, czarny) oraz nowe produkty (Plate Carrier i inne).


Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
FanatykAK 01.10.2010, h. 22:20 FanatykAK
Cena drewienek jest większa niż cena repliki, haha :P
no cena wyjątkowo zawyżona, no ale za drewno trzeba płacić w tym kraju ^^
PS. Ta replika w pseudo ABS ie (plastiku) kosztowała jeśli się nie byle 299 zł
DevO 02.10.2010, h. 11:22 DevO
Pierwszy raz widzę żeby SWD kosztował więcej od lunety do niego :)
Tofic 03.10.2010, h. 11:23 Tofic
Tu nie za samą replikę sie płaci, to drewno unikatowe drewno dodaje wartości

PS. to ja już se wole kupić SWD w tym pseudo ABS i dokupić drewna za 140 zł bedzie taniej
DevO 03.10.2010, h. 20:02 DevO
Loganziom 01.10.2010, h. 23:34 Loganziom
Jeśli rękawiczki będą w coyote pat albo desert to biorę =)
bender 01.10.2010, h. 23:45 bender
Wzruszająca historia.
pawelec84 02.10.2010, h. 10:18 pawelec84
No ciekawy sprzet, konkurencaja dla chińszczyzny na rynku, ciekawe kiedy inne kolory oporzadzenia się pojawią.
To jest konkurencja dla markowego oporządzenia. Uszytę z Cordury, zamki YKK nici Annman to jest dla Ciebie konkurencja dla chińszczyzny?
Don Drzewuu 03.10.2010, h. 16:01 Don Drzewuu
Najwyraźniej tak. Ale spokojnie ludzie się nauczą z czasem.
dust in the wind 04.10.2010, h. 00:30 dust in the wind
jediwolf 02.10.2010, h. 13:03 jediwolf
wreszcie m-pact 3 w moim rozmiarze i na dodatek tego dostępne! Zamówione ;)
Dale 02.10.2010, h. 13:54 Dale
Mam pytanie.
Czy jako zadowolony klient nie mogę w komentarzu polecić sprzętu od MTG, że mój poprzedni komentarz poleciał bez jakiegokolwiek uzasadnienia?
"Wypadek przy pracy". Oczywiście, że możesz wyrażać swoja opinię, choć generalnie komentarze nie są miejscem na reklamę. Lepiej założyć odpowiedni wątek na forum, w dziale oporządzenia.
Promant 02.10.2010, h. 20:25 Promant
mysiorov 02.10.2010, h. 17:40 mysiorov
Chest-riga już mam i w nim śpie. Taki wygodny:)
sylwek3231 02.10.2010, h. 20:21 sylwek3231
Szkoda, że nie ma ładownic do M4/M16... Bynajmniej ja nie widziałem.
To słabo szukałeś. A wystarczyło wejść na stronę MTG...
Pietracha 03.10.2010, h. 01:44 Pietracha
pawelec84 02.10.2010, h. 20:43 pawelec84
Ładownice sa na CASG.pl, w nazwi wyraźnie napisane AR/AK, czyli ładownica uniwersalna.
Jak masz magazynek AR15 to juznie bedzie pasował do M4 ?.
Raistllin 03.10.2010, h. 10:25 Raistllin
Są ładownice jest cały wstępny cennik- wersja beta:
http://www.mtgear.pl/cennik/cennikMTG2010vBeta.pdf [mtgear.pl]
Oby jak najszybciej było CB bo nie mogę się doczekać ;]