Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje

Świat, 29.09.2010, h. 22:48, dodał: Promant
31

MadBull: replika ASG M200 8mm. Nowe akcesoria VFC. UFC: front RAS do repliki Masada. Action Army: łoże M14.



Firma MadBull przypomina, za pomocą kolejnego posteru reklamowego, że wkrótce na rynku ukaże się jej najnowsza replika ASG: karabin Cheytac M200 wykorzystujący BB 8mm ładowane w łuski.

 

Nowe akcesoria zapowiedziała firma Vega Force Company. Producent wprowadza do oferty replikę oświetlenia taktycznego V3X oraz kolejne pojemniki na gaz w formie granatów: M18 i M15.

 

Firma Union Fire Company wprowadza do oferty front RAS do repliki karabinu Masada produkowanej przez A&K. Cena produktu UFC ma wynieść równowartość 88EUR. Front będzie dostępny w kolorze czarnym oraz dark earth.

 

Firma Action Army opublikowała plakat promujący jej łoże drewniane do repliki M14 GBB WE. O łożu pisaliśmy w jednym z ostatnich newsów - dostępne jest w przedsprzedaży, w ofercie sklepu WGC.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
major_spectnaz 30.09.2010, h. 00:26 major_spectnaz
Cheytac M200 8mm BB... Ciekawe, kto chciałby oberwać z takiej armaty;P a poza tym kompatybilność w kwestii wymieniania się kulkami jest żadna... Ale wygląd ładniutki=)
A po co snajperowi taka kompatybilność? Nie atakuje w tłumie, a broń boczną może mieć innego kalibru.
Promant 30.09.2010, h. 00:43 Promant
Ciekawe po co snajper ma wymieniać się z kimś kulkami, skoro z zasady działa sam i używa nawet w wypadku zwykłych bb wagomiar w stylu 0.30, 0.35 a nawet 0.40g. Które są ni w kij ni w oko do normalnego aega
jason.jerusalem 30.09.2010, h. 21:58 jason.jerusalem
Snajper w ASG? Hmm Sarkazm. :D
muffasaSF 01.10.2010, h. 15:58 muffasaSF
@ "Snajper w asg"
Niewiem co w tym dziwnego
Katto777 25.04.2012, h. 21:49 Katto777
Jak to po co kompatybilność - przecież nie działa całkiem sam, przydaje się czasem zarzucić kumplowi z drużyny kilka BB, co nie raz może wygrać całą akcję. Właściwie koniec amunicji = śmierć, chyba że ktoś będzie się ciągle chował:D BTW Cheytac to z nieznanych mi przyczyn jedna z moich ulubionych giwer:P
major_spectnaz 26.04.2012, h. 06:44 major_spectnaz
Bo snajper używa tych samych kulek co szturman na airsoftowym polu walki do broni głównej ;)
Arthur Currie 22.07.2012, h. 16:04 Arthur Currie
babski 30.09.2010, h. 01:21 babski
Napisali że skala 1:1, że bolt action, że 8mm bb, że łuski, ale ile FPS to już tajemnica :/
Promant 30.09.2010, h. 01:30 Promant
Zapewne azjatycki standard dla "snajperki": nie więcej niż 400fps.
Grey Fox 30.09.2010, h. 01:43 Grey Fox
Gaz czy sprężyna?
sjzmisiek 30.09.2010, h. 07:11 sjzmisiek
moge sie mylić ale jak madbull i łuski to raczej m200 będzie gaziakiem , madbull swojego czsu robił bodaj łuski do shotgunów gazowych (system taki jak w granatnikach asg 40mm tylko że w łuskach mniejszych dostosowanych do shotguna, na co2 wyciągały prawie 900fps  http://www.youtube.com/watch?v=kdtdk5jf0ds [youtube.com] ) poza tym madbulla znam tylko z replik gazowych więc dziwne by to było żeby zrobili springa (no i spring + 8mm kulki ... zasięg jak na snajperke mógłby być nieciekawyawy) ,
co do kompatybilności kulek :) można kupić klamke na 8mm kulki od marushina i po problemie ( lepiej nawet jak nie będzie tej kompatybilności :) np tak jak w giwerkach ostrych, beretty m9 i ak47 przeca nie załadujesz tym samym pociskiem :P to i m200 i boczna będzie strzelała innym kalibrem , realizmu więcej hehe)
a co ma to ze sprezyna i kulki 8mm? Jak bedzie mocna to najwyzej sie przy naciaganiu zesrasz ale zasieg mozesz miec lepszy niz na gazie.
Vitalis 30.09.2010, h. 08:18 Vitalis
iwo303 30.09.2010, h. 08:39 iwo303
Te łoże do masady przerabia ją na polskiego MSBS 5,56 :-)
W którym miejscu niby? chyba, że chodzi ci o to, że ma przedłużoną szynę boczną. Jeśli tak to upodabnia tez masadę do wszystkich eMek z konwersją Daniel Defense, bo i tu i tu podobieństwa się kończą. ;)
mikunda 30.09.2010, h. 18:20 mikunda
Guest (ID:6452) 30.09.2010, h. 10:04 Guest (ID:6452)
Jeśli na łuski to na pewno gaz bo jeżeli miało by być sprężynowe- cylinder musiał by być malutki (cylinder w spr snajperkach jest o wiele większy niż zamek w oryginale lub gazówce- skoro łuski to zamek jest 1:1 czyli nie może to byc spr)
Promant 30.09.2010, h. 10:09 Promant
Raczej będzie gazowy - pierwsze wzmianki mówiły o zasilaniu gazem. Gdyby MadBull zaadaptował swój system z shellsów do tych łusek, to byłaby wreszcie snajpa jak trzeba. Te shellsy wytrzymywały CO2.
Guest (ID:6452) 30.09.2010, h. 11:13 Guest (ID:6452)
Nie łudził bym się, stawiam, że to będzie coś w stylu tanaki. Łuski będa tylko pojemnikiem na kulkę a gaz oddzielnie. Tylko gdzie skoro nie w magazynku? Hmm... Ale gdyby gaz jednak był w łuskach to z racji ich małych wymiarów można by je ładować nawet HP (im mniejszy wymiar tym zazwyczaj większa wytrzymałość).
Karol_K 30.09.2010, h. 11:22 Karol_K
No chyba nie jest to zbyt trafny pomysł firmy MB kaliber 8 mm , ciekawe skąd teraz do tego wziąć dobre kulki - zważywszy że wybór 8mm jest raczej mały...
KicpA 30.09.2010, h. 11:35 KicpA
http://begadishop.com/catalog/index.php?cPath=21_89 [begadishop.com]
Tada... Ludzie je nawet chwalą ;) są też 0,45 i 0,9 ;)
Są nawet bio!
Eko snajper 8mm... :D
pidzejfat 30.09.2010, h. 21:51 pidzejfat
Filip92 30.09.2010, h. 15:01 Filip92
Nie chcę nikogo dobijać, ale m200 madbulla na bank nie będzię miał trylionów fpsów. Raczej tak, jak już pisano ok: 400. Widzę, że kilka osób podjarało się wizją snajpy z 900fps, ale w komentach pod filmem, jest wyraźnie napisane, że shellsy ukazane na nim są stosowane w ćwiczeniach z prawdziwą bronią, a do airsfotu będą limity;)
No dobrze, ale 400fps na cięzkiej kulce 8mm będzie dawać lepszy zasięg i celność niż 400 fps na kulce .20, prawda?
berylpl 30.09.2010, h. 19:30 berylpl
Będzie miało mniejszy zasięg bo większa kulka szybciej wytraci energię.
KicpA 01.10.2010, h. 17:22 KicpA
babski 30.09.2010, h. 16:07 babski
Ciekawe czy dałoby się jakoś zmodyfikowa zawór tak aby dozował gaz do 700fps Oczywiście do użytku tarczowego...
skoro na shotgunowych shelsach nadbulla wyciagało prawie 900fps to jeśli m200 będzie miało ten sam system zasilania to 700fps nie będzie problemem (na co2 oczywiście)
sjzmisiek 30.09.2010, h. 16:47 sjzmisiek
Oczywiście do użytku tarczowego...


Oczywiście! :)
GuloGulo 01.10.2010, h. 07:20 GuloGulo
sjzmisiek 30.09.2010, h. 17:17 sjzmisiek
btw ashai swojego czasu robiło snajperki na łuski ale nie wiem jak zakfalifikować napędzanie tego systemu :)   http://www.youtube.com/watch?v=VgFbNT2rk2A [youtube.com]
Z tego filmiku to barret coś jak PCA w wiatrówkach, a m40 do każdej łuski pompowane powietrze, jak w pistoletach keseru (chyba tak to się zwało)...
babski 30.09.2010, h. 18:14 babski
Poli Tukasi 30.09.2010, h. 19:18 Poli Tukasi
jak patrze na ten poster to widze że w magu jest sporo miejsca dla łusek i gazu też
jason.jerusalem 30.09.2010, h. 22:05 jason.jerusalem
Pojemnik na gaz będzie w chwycie pistoletowym :) i zapodany od tyłu w shellsa :) jak w klamkach sprzed paru(nastu) lat. 
Tyle wynika z gdybalstwa :)
lukira 02.10.2010, h. 12:25 lukira
Mmm...M200:D Cudeńko ;)