Daj cynk
Reklama

Aktualności

Maska Predator

Świat, 29.09.2010, h. 22:13, dodał: Promant
23

Sklep Evike.com włączył do oferty ciekawą maskę przeznaczoną do ASG: Matrix Rlux Custom Predator Mask.



W ofercie sklepu Evike.com dostępna jest ciekawa maska: Matrix Rlux Custom Airsoft Predator Mask. Jest to maska z siatką, dlatego zalecane jest stosowanie dodatkowej ochrony oczu - proste gogle oraz okulary ochronne bez problemu mieszczą się pod maską. Jest ona wykonana z tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym, którego wytrzymałość testowano, jak podaje producent, z "przyłożenia" dla wartości 500++fps.

 

 

Wnętrze maski pokryte jest gumowaną powłoką i posiada piankowe wkładki. Zapięcie typu pięcio punktowego. Cena maski: 85USD.

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Szczypek 30.09.2010, h. 01:26 Szczypek
czaaaad, chcę ją!
radzio2k 30.09.2010, h. 01:44 radzio2k
Dla dredziarzy szczególnie :P
Maza94 30.09.2010, h. 07:35 Maza94
fajnie jakby zrobili maskę Celtic Predatora
Masta4Blasta 30.09.2010, h. 08:22 Masta4Blasta
Ciekawe czy maska ma opcję generowania pola i jest się niewidzialnym?
Przecie to nie maska robi predatorowi pole. Ja bardziej bym chciał filtry wizyjne, żaden człowiek by się nie ukrył.
poldeck 30.09.2010, h. 14:20 poldeck
iwo303 30.09.2010, h. 08:34 iwo303
Kiedy będzie w Polsce????????
razyell 30.09.2010, h. 10:46 razyell
na pewno ze srebrną maska na pysku wkleisz sie w otoczenie w  lesie
kacper1095 30.09.2010, h. 10:51 kacper1095
tak napewno a szczegulnie biegac w mundurze ucp czy (jakims innym) i z maską predatora a zachwile zaczniemy sie strzelac "bronią UFO" jak na paintballu
Ty za to z pewnością jesteś uber Pro D3lT4 i biegasz tylko (i szczegUlnie) w Ghillie, szczegUlnie na CQB, czy jakimś innym MOUT (To takie rodzaje UFO, jeślibyś nie wiedział).
jason.jerusalem 03.10.2010, h. 01:35 jason.jerusalem
Gasparzinho 30.09.2010, h. 11:02 Gasparzinho
Wiecie, nie wiem, ale ja tam myślę, że to bardziej do wykorzystania na jakichś LARPach i innych z tego typu klimatem....
Miszcz_HK417 30.09.2010, h. 11:43 Miszcz_HK417
Badziew totalny, moim skromnym zdaniem, brakuje jeszcze masek z serialu "Power Rangers" i ich pseudopistolecików.
No ale to moje zdanie.
Tony Halik 30.09.2010, h. 12:19 Tony Halik
Czyżby maska została wyprodukowana pod wpływem niedawno puszczanego filmu Predators? (strasznie badziewnego nawiasem pisząc) Nie jest to niestety klasyczny predator który walczył z dziadkiem Arnoldem w filmie i stadami obcych w grze, choć ogólny klimat i groźny wygląd zostały zachowane. I choć pewnie niewielu - zwłaszcza w Polsce - się skusi, to jednak fajnie że takie gadżety powstają.
Morn 30.09.2010, h. 15:05 Morn
Tylko dlaczego siatka? Nie można było zrobić zwykłych ciemnych szkieł ? Wyglądałoby to lepiej i nie trzeba by było nosić dodatkowej ochrony. Ale generlanie fajny bajer.
Akkenoth 30.09.2010, h. 15:47 Akkenoth
Czekam na maskę w stylu Fallouta 3 (http://www.brosscar.com/wp-content/uploads/2008/11/fallout3.jpg [brosscar.com] ), jest IMO dużo bardziej epicka ^^
I ma normalne szkła (a nie siatkę), więc nie będzie problemu z ochroną oczu ;)
Choć trzeba przyznać, predator + dobry strój też musi nieźle wyglądać.
bushmaster 30.09.2010, h. 16:59 bushmaster
Całkiem fajna ta maska,jeśli postrzelac w klimacie "Predator".
Yfronus 30.09.2010, h. 17:08 Yfronus
jaki fajny pokój...
mikunda 30.09.2010, h. 20:27 mikunda
Szkoda tylko, że tak mocno odbiega od oryginalnej maski predatorów. Ale na klimatyczne LARPy spoko :).
Chociaż bardziej zainteresował bym się maską Space Marines dostosowaną do ASG.
Krycha27 30.09.2010, h. 20:45 Krycha27
Nie wiem do czego to przyłatać !!! bo jak bym zobaczyc gościa w czymś takim w lesie to bym chyba padł ... ale ze śmiechu ... ale jest jedno semsowne zastosowanie niech tam maska bedzie atutem dla "terminatorów" i Predatorów" na polu  walik to bedzie ich znak rozmoznawczy wtedy bedzie wiadomo że w takiego trzeba edzie rzucac czymś twardszym niż 6mm 0,25g kulką
mefisteso 30.09.2010, h. 21:22 mefisteso
Stalker wzywa!
Wiem, że to predator :P, ale moim zdaniem kapitalnie się nada pod LARP stalkerowski.
sisi 30.09.2010, h. 23:47 sisi
No ja mam maskę predatora 1:1 na ścianę ale nie da się jej założyć... no chyba że się ma głowę Predatora :D
Ale to jest ciekawa opcja na larpy i nie sprecyzowane strzelanki weekendowe. ;) 
Ps. no i gdzie w tej masce celownik Tri-laser? :D
Goose 01.10.2010, h. 08:46 Goose
TIa, i najlepiej jakby maska miala wbudowany glosniczek z dzwiękami wydawanymi przez predatora, a i jeszcze powiekszone frytki proszę.
Promant 01.10.2010, h. 17:43 Promant
Wszystkim jęczącym powiem tylko, że kiedyś zrobiliśmy na pomorskim grę w klimacie predatorów. Odpowiednie intro/historyjka, miejsce katastrofy śmigłowca z pozostałymi szczątkami i trzy strony konfliktu starające się przejąć tego i to co było w śmigłowcu. Oczywiście odpowiednie scenario z przewidzianymi zdradami itp - tylko nikt nie wiedział, że jest jeszcze jedna strona w grze - myśliwi. A zadaniem tych predatorów było polowanie. Na wszystko co się rusza. Oczywiście odpowiednie zasady dawały im przewagę wytrzymałości, ale też ograniczały ich zasady polowania. A ile wprowadziło to kontrolowanego chaosu i klimatu zagrożenia... Po grze, gdy wszystko wyjaśniono - uczestnikom pomysł się podobał.
I bardzo żałuję, że szykując tę grę nie miałem możliwości kupienia takich masek, bo na pewno bardzo by wzbogaciły wygląd myśliwych, którzy maskowali się w ghille. I dlaczego mają być srebrne w lesie? Można maznąć krylonami albo NFM; w końcu Predatorzy też stosowali kamuflaż.
Takie gadżety mogą fajnie wzbogacić grę, niekoniecznie larpową, niezależnie od jojczenia wszystkich malkontentów.
ridick95 22.08.2011, h. 22:27 ridick95
TO link gdzie można kupić gadżety z predatora:
http://www.sideshowtoy.com/?page_id=4489&sku=400046