Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie WGC

Świat, 26.09.2010, h. 14:15, dodał: Promant
13

W ofercie WGC znalazło się kilka nowych produktów ASG, w tym drewniane łoże do repliki WE M14 GBB.



Wśród nowych produktów w ofercie sklepu WGC dostępne jest, w przedsprzedaży, drewniane łoże do repliki WE M14 GBB, taiwańskiej marki Action Army. Cena: 90USD.

 

 

WGC także włączył do oferty kolejne modele pistoletów gas blow back produkcji Western Arms. Obok modeli opisanych już w newsach, dostępne są wersje 1911 o wyglądzie ciut mniej wyszukanym - przypominającym raczej klasyczne modele Colt i S&W. Podana pojemność magazynków odpowiada modelom hi-capa. Colt Jeff Cooper .45 waży 850g. Długość: 220mm. Pojemność magazynka: 21[+1]BB. Cena: 356USD.

 

SW 1911 SC waży 970g. Długość: 198mm. Pojemność magazynka: 23[+1]BB. Cena: 269USD.

 

Kongsberg M1914 waży 1020g. Długość: 216mm. Pojemność magazynka: 21[+1]BB. Cena: 407USD. Wykończenie w stylu vintage

 

Colt ColdCup National Match, w srebrnym wykończeniu kolorystycznym, waży 910g. Długość: 217mm. Pojemność magazynka: 21[+1]BB. Cena: 309USD.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (1.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ciachu 26.09.2010, h. 15:10 Ciachu
Ten Kongsberg M1914 zaiste piękny!
Chędogi! Jakby stal...
jan96 26.09.2010, h. 16:34 jan96
Gator 26.09.2010, h. 15:11 Gator
kongsberg M1914 jest piękny. Musze go mieć
Może być wasz za jedyne 1200 zeta za granicą...W Polsce pewnie droższy będzie :P
babski 26.09.2010, h. 15:54 babski
Już się musiał ktoś do ceny doczepić... No i co że 1200? Za takie cudo dałbym nawet 1500;)
Filip92 26.09.2010, h. 15:56 Filip92
Na pewno byś tyle dał za zwykłego gaziaka?? Za 1200 można kupić classic army dragunova :D:D
babski 26.09.2010, h. 22:05 babski
Filip92 26.09.2010, h. 15:54 Filip92
Kongsberg0.o? Najpiękniejsza klamka jaką widziałem<3
Yfronus 26.09.2010, h. 17:08 Yfronus
Mi się ten Konsberg specjalnie nie podoba.
ARC 26.09.2010, h. 17:20 ARC
A to drewno do M14 do prawdziwe, czy prasowane wióry? Mam obiekcje ;-).
Znając Azjatów i sądząc po cenie to raczej tanie "drewno" prasowane.
Promant 26.09.2010, h. 19:38 Promant
GrimPilgrim 26.09.2010, h. 18:25 GrimPilgrim
Za tą cenę to na pewno wióry. Mnie najbardziej Cooper się podoba. Dla tych co nie wiedzą warto poczytać o tym jegomościu. Można dowiedzieć się na przykład skąd się wziął Mozambique Drill.
rubbers2 26.09.2010, h. 18:44 rubbers2
Ta M1914 Kongsberg ma zabójczy wygląd i jeszcze bardziej zabójczą cenę. Jak ja się cieszę się, że bez jednej nerk da się żyć ;)
Guest (ID:6452) 29.09.2010, h. 21:50 Guest (ID:6452)
1911 (bez A1) z dziwnym zwalniaczem zamka... śliczny.