Daj cynk
Reklama

Aktualności

EXPOShooting 2017: krótka relacja

Sprawozdania, 17.05.2017, h. 17:48, dodał: Fishbonee
0

W kwietniu tego roku odbyła się już 3 edycja Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu. Tym razem impreza została połączona z EXPOHunting.W dniach 7-9 kwietnia na hali Expo w Sosnowcu odbyła się trzecia edycja Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu. W tym roku, aby znacząco zwiększyć liczbę atrakcji dla zwiedzających, zdecydowano się na połączenie imprezy razem z 8. Międzynarodowymi Targami Łowieckimi - EXPOHunting.

 IMG_6758.jpg

 

Targi były świetną okazją dla dystrybutorów oraz samych producentów sprzętu, aby zachęcić potencjalnych klientów do wyboru swojej marki, a można było o nich śmiało walczyć - w drugi dzień wydarzenia (w sobotę) pojawiły się tłumy ludzi. Blisko dwustu wystawców z 10 krajów odwiedziło w tym roku 11 tysięcy osób. Było to idealnym dowodem na ogromny wzrost popularności tematyki łowieckiej oraz militarnej wśród naszego społeczeństwa. 

Patronat honorowy nad imprezą objął w tym roku Polski Związek Strzelectwa Sportowego, Liga Obrony Kraju oraz zrzeszenia łuczników. Patronami targów były liczne związki strzeleckie. Medialnie wsparliśmy je również my.

 IMG_6762.jpg

IMG_6742.jpg

IMG_6759.jpg

 

Zwiedzający mieli okazję zobaczyć całą gamę produktów takich jak broń palna i pneumatyczna oraz amunicja. Nie zabrakło replik ASG, różnych noży i multitooli. Jak przystało na targi myśliwskie wystawcy zaprezentowali też optykę oraz latarki. Obecni byli także wystawcy prezentujący liczne rarytasy kulinarne. W teren można było się za to zaopatrzyć w racje żywnościowe marki Cyborg. Spotkaliśmy również, obecnych chyba na wszystkich branżowych imprezach targowych, panów z Wisport. Podobnie jak na innych tego typu imprezach nie brakowało wystawców prezentujących odzież "roboczą" zarówno dla sektora mundurowego, jak i myśliwych. Ciekawostką były stanowiska łucznicze propagujące tą formę rekreacji i myślistwa, jako bardziej wymagającą i humanitarną (dobrze trafione zwierzę odczuwa mniej bólu).

 

IMG_6773.jpg

IMG_6704.jpg

 

Na terenie hali organizowane były przeróżne pokazy i prelekcje - między innymi na temat procedur zdobywania pozwolenia na broń, a także na temat samego airsoftu dla osób zainteresowanych naszą formą spędzania wolnego czasu. Nie zabrakło również konkursów strzeleckich z atrakcyjnymi nagrodami. 

 

IMG_6752.jpg

IMG_6749.jpg

 

W wolnych chwilach można było także skosztować różnych piw rzemieślniczych oraz kupić wędliny sporządzone z dziczyzny. 

 

IMG_6739.jpg

 

Na imprezie nie zabrakło również części ekipy WMASG, która wystawiła się z drużyną SGO Perun na wspólnym stanowisku. 

 

IMG_6720.jpg

Połączenie ExpoShootingExpoHunting wydaje się dobrym pomysłem. Zakresem tematyki impreza wpisuje się teraz w trend targów IWA odbywających się w Norymberdze i będących liderem pod tym względem w Europie. Czy EXPOShooting rozwinie się również do tak imponujących rozmiarów? Czas pokaże. Z pewnością targi się rozwijają. Póki co jest to znakomita okazja zapoznania się z ofertą wielu nie tylko polskich firm, oferujących różne atrakcyjne sposoby spędzania wolnego czasu na łonie natury i nie tylko. Impreza nie jest przeznaczona jedynie dla firm, ale wydaje się, że adresowana jest przede wszystkim do indywidualnego odbiorcy.

 

Zobacz również:

Relacja z zeszłorocznej edycji EXPOShooting

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Nie dodano żadnych komentarzy, bądź pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 7997

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane