Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości

Świat, 25.09.2010, h. 14:13, dodał: Promant
17

Socom Gear: replika ASG Cheytac M200. Pistolet KSC M93R Spartan. VFC: zdjęcie Knight SR-635. TM: GBB Warrior. ASG AS: stojak na repliki. RA-Tech: custom WE M14 level 2.



Firma Socom Gear zapowiedziała, że jednym z produktów, które w przyszłości wprowadzi do oferty, będzie replika ASG karabinu snajperskiego Cheytac M200. Według podanych informacji będzie to replika gazowa na kulki BB kalibru 8mm, ładowane w łuski. Zewnętrznie replika oddaje w pełni wymiary 1:1 swojego pierwowzoru. Wewnętrznie, ze względu na konstrukcję i zasilanie - różni się wymiarami od wersji palnej. Prawdopodobna data premiery rynkowej to początek listopada bieżącego roku.

 

Firma KSC zapowiedziała swoją kolejną replikę gas blow back: pistolet M93R Spartan. Replika ma być dostępna już w październiku, a przewidywana cena rynkowa to równowartość 166EUR.

 

Firma Vega Force Company kontynuuje reklamę swojej najnowszej repliki - opublikowano kolejne zdjęcie Knight SR-635. Podano, że karabinek ma długość 640/720mm, waży 2400g i generuje prędkość początkową 100m/s.

 

W zapowiedziach na stronie firmy Tokyo Marui przedstawiono replikę GBB pistoletu Warrior z nowej serii Predator. Wersja kolorystyczna: foliage green. Replika ma być dostępna za cenę 140EUR.

 

Duńska firma ASG AS wprowadza do oferty modułowy stojak na repliki. Wykonany z aluminium i polimeru. Cena: 140EUR.

 

Firma RA-Tech przedstawiła kolejne udoskonalenie najnowszej repliki gas blow back Wei Techcustom WE M14 level 2.

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
jan96 25.09.2010, h. 17:04 jan96
Ja bym wolał, żeby VFC robiło kampanie HK416, bo chciałbym to mieć w łapach :D
warrock 25.09.2010, h. 18:56 warrock
czekam na cene m200, pewnie bedzie tańsza niż ta na spec'u
iwo303 25.09.2010, h. 19:02 iwo303
zarąbisty cheytac
Chetac, moim skromnym zdaniem, wygląda jka skrzyżowanie pistoletu na farbę i trąbki. Wolę Barretta. I proszę ni wyjeżdżać mi tutaj z możliwościami, mówię TYLKO o wyglądzie. Jakbym miał kogoś zabić z odległości 1,5 km wybrałbym Cheytaca który całą robotę poza naciśnięciem spustu i odpowiednim ustawieniem wykonałby za mnie. A w ASG mało nas obchodzą osiągi oryginału.
Gandzialf 25.09.2010, h. 21:21 Gandzialf
Foka 25.09.2010, h. 22:16 Foka
Ciekawe rzeczy tu opowiadasz. Pierwszy raz słyszę o broni ręcznej, która robi wszystko za strzelca...
Miałem na myśli komputer obliczający od wilgotności powietrza do zmian kierunku wiatru.
Gandzialf 26.09.2010, h. 12:10 Gandzialf
polskipolakpl 25.09.2010, h. 22:27 polskipolakpl
8mm? GBB? Łuski? Spełnienie mokrych snów wielu maniaków?
Ciekawe czy gaz też będzie ładowany w łuski. Kiedyś podobny patent zastosowało bodajże Asahi w M40, ale nie skończyło się to najlepiej...
johny13 25.09.2010, h. 22:31 johny13
Gdyby dowolna bron byla tak inteligentna jak czlowiek, to juz dawo gatulek ludzki przeszedl by do kart historii....
i co z tego ze Ch-tach ma uber komputer z wykresami, skoro ich nie umiesz odczytac ani wykorzystac ? W tym przypadku o wiele lepiej sprawdza sie stary i poczciwy a zarazem sprawdzony POPS1 ze swoja siatka miernicza..
Foka 25.09.2010, h. 22:46 Foka
Są dziesiątki rozwiązań softwareowych i hardwareowych do obliczania rozwiązań balistycznych. Ale nic nie zastąpi strzelca. Od oceny warunków, przez wprowadzenie tych danych do komputera, po umiejętne operowanie bronią.
Przykład od "wyklętego" Barretta: http://longrangesupply.com/index.php?main_page=product_info&products_id=1343 [longrangesupply.com]
Owszem, są rozwiązania przejmujące część tych czynności, ale nie w broni ręcznej, tylko w pokładowej.
G0 Pr0 26.09.2010, h. 00:14 G0 Pr0
Cheytac M200:
1. Już zbieram pieniążki
2. Na snajperki gazowe też trzeba wykładać tyle kasy co na sprężynowe?(upgrade, żeby to snajperstwo miało sens)


Edytowany przez - Promant, 26.09.2010, h. 14:02
Napewno dużo pieniążków na uszczelki :) Jak wyjdą magazynki na Co2 to może nawet będzie taniej w użytkowaniu :)
wojtazkk 26.09.2010, h. 12:37 wojtazkk
Guest (ID:6452) 26.09.2010, h. 12:47 Guest (ID:6452)
TM zaczyna przesadzac z wersjami "kolejnymi" replik opartych na szkielecie 1911 i zamkach od HC 4.3. Inna nazwa, inny kolor i jazda. Zacznie się ja z emkami a szkoda bo to moja ulubiona firma nadal :D
Foka 26.09.2010, h. 13:51 Foka
@Gandzialf , tylko komputer jest w stanie wykonać obliczenia na podstawie warunków z miejsca, z którego się strzela. Nie jes w stanie skompensować zmian kierunków i siły wiatru na odcinku tch 1,5 km, a doświadczony strzelec tak.

Edytowany przez - Foka, 26.09.2010, h. 13:51
Co nie zmienia faktu że taki komputer znacząco podwyższa wartość bojową jednostki w niego wyposażonej. Myślę że w teorytycznym starciu dwóch strzelców wyborowych wygrał ten bez komputera. Zakładając że mają równe umiejętności.
Gandzialf 26.09.2010, h. 15:58 Gandzialf