Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki APS

Polska, 25.09.2010, h. 12:58, dodał: Promant
27

Sklep Taiwangun włączył do oferty repliki ASG EBB produkcji firmy APS.



W ofercie sklepu Taiwangun dostępne są repliki AEG systemu EBB produkowane przez firmę Accuracy Pneumatics Shooting z Hong Kongu, o której produktach pisaliśmy już w starszych newsach. 

 

 

 

Produkty firmy APS to repliki full metal z symulacją ruchu zamka. Karabinki z rodziny M4 generują, zależnie od modelu, prędkość początkową w zakresie 370 - 390fps. Repliki z rodziny AK generują prędkość początkową w granicach 400fps. Model M4 ASR105 dostępny jest w cenie 615,63PLN.

 

ASK204 czyli AK74S kosztuje 629,51PLN.

 

Model M4 ASR104. Cena: 695,89PLN.

 

M4 ASR103 oferowany jest w cenie 708,07PLN.

 

ASK201 - cena: 661,85PLN.

 

M4 ASR102 - cena: 696,30PLN.

 

ASK204P czyli AK74S Tactical oferowany jest w cenie 587,08PLN.

 

M4 ASR101 - cena: 620,29PLN.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.taiwangun.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
G0 Pr0 25.09.2010, h. 15:22 G0 Pr0
600zł i blow back? Wierzyć mi się nie chce :P
Nie nazwał bym EBB blow backiem.
Promant 25.09.2010, h. 15:27 Promant
Morn 25.09.2010, h. 15:30 Morn
No ciekawe jak z jakością wykonania. Inna sprawa że nie wiem co miały przedstawiać tew filmiki ? blowback czy rozchlapujący się sok wiśniowy?
OC14Groza 25.09.2010, h. 15:42 OC14Groza
Cena chińska to i jakość na pewno chińska.
Taaa.
Na moje oko i ucho nieporównywalna z MP5 K Galaxy i shotgunami DE.
Ściskam,
Czoper
Czoper 25.09.2010, h. 16:16 Czoper
To jest HK, a nie Chiny kontynentalne.
Promant 25.09.2010, h. 16:30 Promant
SHOGUN_YAMATO 25.09.2010, h. 16:11 SHOGUN_YAMATO
Ja nic nie mam do chińskiej jakości :P Mam 5 chińskich elektryków, z czego tylko 2 nowe reszta to używki, żadna nie nawala, strzelają bardzo fajnie :D Tylko do tego EBB przydałby się MOSFET z Active Break żeby zamek zawsze wracał do pozycji wyjściowej :)
Mosfet z AB i tak tylko przy semi działa;) Przy auto nie daje nic przecież
lukira 26.09.2010, h. 20:58 lukira
truskawa 25.09.2010, h. 17:51 truskawa
na zagramanicznych forach piszą, że repliki są wykonane bardzo dobrze (przynajmniej zewnętrznie nic nie skrzypi nie piszczy nie jęczy i się nie sypie). Trudno mi było doszukać się dokładniejszego info o bebechach, ale w środku nie jest to coś specjalnego. ;P Pozatym jak piszą Krakmani jest trochę plastiku (m.in prowadnica, głowica cylindra), ale osąd zostawmy do czasu pojawienia się jakiejś recki na forum :)
Przed jakąkolwiek recenzją bebechy można zobaczyć na ehobbyasia (w wyszukiwarce na górze strony wpisz "a.p.s."). Polecam uwadze zębatki - dla mnie to SHS.
Plasticzane głowice tłoka/cylindra to jeszcze nie wada - tworzywa bywają bardzo wytrzymałe i nic nie ważą (obciążenie gearboxa).
Jak na stocki to te sztuki z filmów ładnie trzymają prędkość wylotową. I z kilkunastu kroków wszystko wchodzi w kubki - raz za razem. Nie dyskutujmy o tym - niech każdy zrobi sobie własną próbę ze swojej obecnej repliki.
Powiem tak: mam trzy kałachy - AKM, AKMS i AKSU i zastanawiam się nad APSem AKS74. Gdyby zrobili zwykłego AK47 to już bym go miał.
Promant: firma HK, produkcja jednak chyba kontynent, ale to niczego nie zmienia.
Shogun: też myślę, że mosfet z AB koniecznie. I jeszcze pokombinowałbym żeby zwiększyć skok suwadła. Powinno się udać.
Ściskam,
Czoper 25.09.2010, h. 20:22 Czoper
Promant 25.09.2010, h. 20:30 Promant
@Czoper
Może maja produkcje na kontynencie, może nie; tego nie wiadomo. Natomiast różnica między firmami z HK i kontynentalnymi jest w stopniu kontroli jakości.
No i?
Chcesz powiedzieć tak jak ja, że APSy wyglądają OK!? Czy też wręcz przeciwnie? Bo jeśli jesteśmy zgodni, że "rokują" to przestańmy się przekonywać :)
I jeszcze:
cytat z http://www.airsoftaps.com/catalog/info.php?target=about [airsoftaps.com]
Even though our airsoft products are made in China, all the designs,
quality control and Board of Directors are managed by Hong Kong Staff.
Czoper 25.09.2010, h. 20:44 Czoper
Moim zdaniem rokują, aż żałuję ze w sierpniu złożyłem sobie moje AK74 bo teraz miałbym jeszcze EBB :P
SHOGUN_YAMATO 26.09.2010, h. 00:28 SHOGUN_YAMATO
KAZ_OVER 25.09.2010, h. 21:44 KAZ_OVER
Zgarnę funduszę, poczekam aż trochę stanieje i biorę M4 ASR104 !!!! Wygląd to mnie po prostu powalił na kolana :D Geniusz!
Na to samo czekam xD. Wygląd jest piękny
Vladimirek 26.09.2010, h. 00:09 Vladimirek
Stalker 26.09.2010, h. 01:42 Stalker
Tak czy inaczej to chyba pierwsza dostawa replik pochodzących z kontynentu od dawien dawna. Być może Chińczycy wynaleźli sposób na obejście prawa i będą teraz wysyłać repliki przez HK. Jeśli to się sprawdzi, możemy mieć znowu dużo tanich replik.
kazik_ 26.09.2010, h. 10:32 kazik_
Nowe repliki AK od APS może i wewn. wyglądają bardzo ładnie, ale zewnętrze ma momentami mocno "uwstecznione" patrząc z perspektywy poziomu ustalonego przez ostatnie repliki CYMA i DBoys (rygiel na śrubkę, kolanko gazowe na śrubkę itp.).
Źle mi się napisało, a nie widzę możliwości edycji - wymienione wady to oczywiście cechy APSa, a nie CYMA/DBoys.
kazik_ 26.09.2010, h. 10:34 kazik_
Jackall37 26.09.2010, h. 12:18 Jackall37
W VFC wysypało mi się to "cudo" w trzy tygodnie - ciekawe ile to pożyje w karabinku za 600 zł.
Promant 26.09.2010, h. 13:59 Promant
@Czoper
Nie zrozumieliśmy się. Nie przekonuję Cię, bo jestem podobnego zdania. Jedynie wyjaśniłem dlaczego zwróciłem uwagę, że to HK. Dla wielu osób nie ma różnicy między HK i ACM, a właśnie, niezależnie nawet od lokalizacji fabryki, końcowy efekt może być bardzo różny. ;)
luglo 27.09.2010, h. 10:05 luglo
Kilka miesięcy temu miałem pierwsze ezemlaplarze APS na stole. Teraz pojawiły się wersje poprawione i też w nich grzebałem (łożyska wreszcie nie latają, kable dali niskooporowe i dysza jest mosiężna z uszczelnieniem). ALE jak się sypną pewne części w eMce to nie ma co liczyć na ich wymianę bo są niestandardowe. Nawet GB nie da się wsadzić w inny korpus - otwory na piny są przesunięte. Uwielbiam eMki ale ta wygląda tak sobie... Ogólnie eMki sprawiają wrażenie jakby zaraz miały się sypnąć (test wytrzymałościowy kończy się po 3-5,000 strzałów i giwera się sypie).
W AK części wew. są normalne ale wykonanie zewnętrzne też nie powala. Tak wcześniej ktoś zauważył to Cyma czy niektóre BOYI wyglądają o niebo lepiej.
APS wcześniej robił RAM'y a w związku z dziurą jaka powstała na rynku asg postanowili na tym zarobić. Chłopaki się dopiero uczą no i trzeba trochę poczekać zanim coś im zacznie wychodzić. Piszą o kontroli jakości ale wygląda to na zabieg marketingowy...
Ogólnie to jest to dosyć spory krok wstecz w jakości replik - taki poziom reprezentowały chińskie repliki jakieś 3 lata temu...
drozdek96 06.10.2010, h. 21:30 drozdek96
ASR104 świetnie wygląda :)
ja na razie się muszę zadowolić AK47 Beta Specnaz od Cymy, za jakiś czas jak fundusze pozwolą dołączy do mego grona jakaś snajpa, no i może boczniak :D
zuku1214 07.10.2010, h. 16:42 zuku1214


Normal
0
21


false
false
false







MicrosoftInternetExplorer4






/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:Standardowy;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-parent:"";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:"Times New Roman";
mso-ansi-language:#0400;
mso-fareast-language:#0400;
mso-bidi-language:#0400;}


Właśnie zakupiłem ASR103 Full Metal EBB czekam, aż
przyjdzie i zdam relacja jak to funkcjonuje. Od razu wymieniłem w
nim lufę na precyzyjną Guarder 407mm 6,02 no i gumkę hop-up też tej samej
firmy. Zobaczymy czy się opłacało …
Exeter 11.10.2010, h. 14:49 Exeter
Niedawno przyszło do mnie ASR104 i muszę przyznać, że mile mnie zaskoczył. Wykonanie jest ładne jak na tak tanią replikę nic nie lata wszystko świetnie trzyma się kupy. Mogę powiedzieć tylko tyle ponieważ na częściach wewnętrznych sie nie znam więc tę część oceny pozostawiam komuś innemu.
Witcher55555 30.12.2010, h. 12:09 Witcher55555
Mój kolega przyniósł świerzą replikę APS ASR104 na strzelankę, wszyscy się szykują, sprawdzają jak co działa, on bierze replikę, wkłada baterię, strzał, o stary fajne, blow-back. Po kolejnych 10 przestał działać BB, a po następnych 20 przestał strzelac kulkami, zmieniliśmy magazynek na G&G i jakieś inne, nic. Tak się skończyła jego strzelanka. Warto chyba dodać, że używał stockowej baterii, a strzelanka była w zimnie na -8C... I tak, po tym co widziałem omijam te repliki szerokim łukiem, nawet chińczyki za 100zł mi się tak szybko nie psuły.
kacper46asg 04.05.2011, h. 02:34 kacper46asg
Zakupiłem ask 204p wraz z moim kumplem,u mnie podziałał jakoś 2tygodnia a u kumpla
ze tydzień więcej.Niewiem czy sie opłaca to kupować,teraz zrobiłem z tego aps'a cm.028 a dokładnie przełożyłem gearbox wraz z komorą hop up(bo nie podkręcała kulek). Ogółem wygląd fajny tylko gearbox poszedł po 2 tygodniach i jeszcze części ze zNALu się kruszą (pin do składania kolby i drobne części). Teraz zamierzam kupić gearbox cm.048 to myśle że będzie wtedy wszystko git.
Z wyglądy polecam lecz z bebechów to juz nie! ;)
kuba5 22.03.2017, h. 23:57 kuba5
Witam czy warto kupić replikę ASK209 TACTICAL EBB FULL_METAL ?
Podobają mi się repliki z rodziny AK w wersji taktycznej i poszukuję dobrego karabinu w przedziale cenowym 700-900 zł. Mam nadzieję, że ktoś mi doradzi co kupić nie koniecznie z firmy APS.