Daj cynk
Reklama

Aktualności

Novritsch: jak wygląda proces produkcji SSG24? [WIDEO]

Aktualności, 18.04.2017, h. 13:30, dodał: Fishbonee
18

Popularny na platformie YouTube austriacki airsoftowiec udostępnił nagranie z fabryki replik sygnowanych jego logiem.



Niedawno miała miejsce premiera airsoftowego karabinu wyborowego SSG24, która była tematem wielu dyskusji w naszym środowisku. Głównym założeniem projektu jest sprzedaż "repliki snajperskiej", która jest gotowa do efektywnej pracy od razu po wyciągnięciu z pudełka - bez potrzeby wykonania wielu modyfikacji, doboru części etc. 

 

 

Zobacz również:

SSG24 Novritsch Sniper Rifle

SSG24 - temat na forum

 

 

Źródło:

Novritsch

Ocena wszystkich (5.67, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
u_god 18.04.2017, h. 17:14 u_god
Ja tylko czekam na hejt prawdziwych snajperów, że to skok na kasę gimbusów.
No i opowieści jak to ich vsrka ma "miljon efpyesów"
u_god 18.04.2017, h. 17:17 u_god
gratek 18.04.2017, h. 17:50 gratek
...i się przewinęło logo Modify :-)
To żaden sekret już od dawna :P
wroobelchannel 18.04.2017, h. 17:58 wroobelchannel
Ale na filmie bardzo próbowali to ukryć, bo logo pokazało się chyba tylko raz na koszulce jednego z pracowników.
gratek 18.04.2017, h. 18:03 gratek
W około 25-30 sekundy sam Novritsch wymienia Modify z nazwy.
kukunamuniu 18.04.2017, h. 18:09 kukunamuniu
Ok, to mój błąd, zupełnie nie słuchałem co on gada :-)
gratek 18.04.2017, h. 18:12 gratek
Wielkiej naklejki z logo Modify od 02:05 świecącej przez pół minuty tez nie zauważyłeś?
Jak tyś oglądał, to nie redtube aby przewijać filmy co kilka sekund :P
mikunda 18.04.2017, h. 22:43 mikunda
taternik1971 18.04.2017, h. 19:21 taternik1971
Co zazdrość robi z ludźmi. ;)
mareq 18.04.2017, h. 20:36 mareq
No teraz będzie można pisać, że na trzelankę nie dopuszcza się Mancraftów, HPA i replik Novritscha, bo moim zdaniem hejt odnośnie dwóch pierwszych pozycji tyczy się tego, że ktoś ma droższy, lepszy sprzęt i nie da innym szansy :).
Ale gdzie ten hejt?
Lambert 18.04.2017, h. 22:36 Lambert
U małosiurowych orgów.
Maciejox 18.04.2017, h. 22:43 Maciejox
Mendi 18.04.2017, h. 23:05 Mendi
Samo założenie projektu jest niegłupie, kupić, strzelać i nie grzebać, bo akurat przy większości 4 taktów, żeby to dobrze strzelało, to wymienia się wszystko poza skorupą. Coś jakby odpowiednik emki kwa czy ak e&l, kupujesz i strzelasz, bo prosto z pudła strzela to to na prawdę przyzwoicie, a tuning to już dla upartych.
AK od E&La bez modyfikacji nadaje się- na serwis ,a nie strzelanki. Głowica tłoka i sam tłok pozostawiają jeszcze sporo do życzenia
chmiel23 19.04.2017, h. 00:37 chmiel23
Zgadzam się. W kawach też głowica tłoka niewentylowana bywa i najczęściej się ją wymienia. Ale to raczej kosmetyka, a nie wymiana wszystkich bebechów.
Mendi 19.04.2017, h. 08:51 Mendi
morello 19.04.2017, h. 22:07 morello
Hejty hejtami, udało mi się zdobyć używany egzemplarz, jakość wykonania bardzo dobra, widać, że stawia na jakość, zamek lekko chodzi, zasięg na markowych kulkach powala.

Kupiłem również zestaw tuningowy sygnowany Novritschem do mojego MB08 i również jestem zadowolony
Już używki latają po komisach? XD No proszę xD
Maciejox 22.04.2017, h. 19:03 Maciejox
#Maciejox jakbyś siedział w temacie to SSG24 jest już kilka lat na rynku, nie powiedziałem, że dorwałem ją w Polsce. Znajdziesz drugą taką to stawiam Ci kratę browarów :)
morello 22.04.2017, h. 22:02 morello