Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w sklepach

Polska, 22.09.2010, h. 20:13, dodał: Promant
33

ASG Shop: repliki AEG CA najnowszej serii. Nowości w ofercie Capri ASG. CrazyBEE: maski Cacique



ASG Shop włączył do swojej oferty repliki AEG, produkcji Classic Army, najnowszej serii. Replika karabinka Arsenal: SLR105 Tactical dostępna jest w cenie 870PLN.

 

M15A4 SPC CA to replika full metal, z metalową komorą HU, frontem RIS wykonanym w technologii CNC oraz oznaczeniami producenta. Jest to replika systemu EBB, z ruchomą imitacją zamka. Cena: 1690PLN.

 

Kolejna replika full metal CA z tej serii to M4A1 RIS. Oferowana w cenie 1500PLN.

 

Sklep Capri ASG włączył do swojej oferty szereg nowych produktów. Jest wśród nich replika gazowa pistoletu Glock 26 Advance, produkcji Tokyo Marui. Cena: 650PLN.

 

W ofercie znalazło się również zawieszenie MS2 produkcji Magpul PTS, które można używać w opcji jedno lub dwupunktowej. Zawieszenie dostępne jest w kolorze czarnym oraz piaskowym. Cena: 150PLN.

 

Tłumik dźwięku Quicksilver firmy MadBull oferowany jest w cenie 150PLN. 

 

Wśród nowych produktów w ofercie sklepu CrazyBEE znalazły się maski plastikowe Cacique, w kolorze czarnym. Dostępne są: wersja pełna i wersja osłaniająca dolną część twarzy. Cena obu wersji jest identyczna: 99PLN.

 


Ocena wszystkich (5.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kondor220V 22.09.2010, h. 21:32 Kondor220V
Taki adapter do kolby od emki do gulasza by sie przydał osobno.
taki adapter mozna kupić na azteko.pl
seger 22.09.2010, h. 22:24 seger
Zeus_ 22.09.2010, h. 21:47 Zeus_
Czekam na recenzję M4 z EBB od CA :-)
Dalej 22.09.2010, h. 22:04 Dalej
Te pasy są fajne, super że są już w Polsce.

Edytowany przez - Sharpek, 23.09.2010, h. 07:52
guciozdw 22.09.2010, h. 22:18 guciozdw
Ahh... chyba przez wmasg.pl kupię tego classica. :))) AK świetny jest tylko czekam na jakieś testy.
stalker51 22.09.2010, h. 22:19 stalker51
Ten nowy AK od Classic army wygląda obiecująco :-)
noo. ;-) jak teraz zmieniam replikę to tylko na CA ;-) i właśnie tą
guciozdw 22.09.2010, h. 22:24 guciozdw
Tony Halik 22.09.2010, h. 22:25 Tony Halik
I po co on się tak szarpie z tą giwerą i pasem? Jeszcze sobie krzywdę zrobi tak machając kolbą przed nosem. ;-)
A glock ładny, byłby nawet bardzo ładny, gdyby chwyt był klasycznie monolityczny (bez tego łączenia)
Gieldowak 22.09.2010, h. 22:45 Gieldowak
Ale jaja, akurat dzisiaj kupiłem tego magpula i to za 35 zł z www.azteko.pl . Nie wiem skąd oni taką cenę wzięli...
Tia. Tylko to co kupiłeś to tak czy siak jest kopia... ;]
Loganziom 22.09.2010, h. 22:57 Loganziom
kopia ale sprawuje się bardzo dobrze ;)
xel20 23.09.2010, h. 13:13 xel20
Jak Ci wyleci replika na beton z tej kopii to dopiero będzie płacz :P.
Pozdrawiam.
grzechotnik 23.09.2010, h. 17:19 grzechotnik
Coś mi się nie chce wierzyć, zawieszenie wygląda identycznie jak na  filmach, wykonanie jest nieziemsko solidne a na opakowaniu piszę made in U.S.A
Gieldowak 24.09.2010, h. 15:25 Gieldowak
Loganziom 22.09.2010, h. 22:55 Loganziom
Kurcze fajne zabaweczki xD
Wiewioor 23.09.2010, h. 02:50 Wiewioor
No popatrz... a ja myślałem, że z karabinu się strzela, a nie żągluje nim... czemu ma niby służyć takie żąglowanie? Rozumiem zmianę lewe/prawe ramię, ale po co tak żąglować? Tak! Już wiem! On ćwiczy układ choreograficzny do teledysku z Katie Perry "Fire work"!
FanatykAK 23.09.2010, h. 08:19 FanatykAK
Kolejne bezczeszczenie kałasza przez Jankesów dla Jankesów. Kałasznikowy są piękne takie jakie są. Ja rozumiem RIS na jaskółczy ogon ale żeby pakować szyny gdzie tylko sie da? Przesada. Co do tego AK - mam tę replike, tzn. nie w wersji tactical tylko normalnej i to całkiem dobry sprzęt :)
Trapez 23.09.2010, h. 09:22 Trapez
Zawieszenie Magpula fajne, więc dodałem do koszyka, poszukałem czy czegoś jeszcze nie wziąć, chcę do kasy, a tu już status "sprzedane na pniu".
No ale na szczęście piaskowe jeszcze było na stanie :)
Trapez 23.09.2010, h. 09:29 Trapez
A cena i tak przewalona o 50 zł :D
sebin 23.09.2010, h. 23:40 sebin
Kleer69 23.09.2010, h. 11:49 Kleer69
intryguje mnie ta maska (tylko dolna czesc), ciekaw jestem czy nie przeszkadzałaby w składaniu się do strzału, oraz materiał... te zęby wyglądają dość wątpliwie, ciekawe czy kulka tam wejdzie, lub czy nie posypia sie przy pierwszym strzale ;)
ecnal 23.09.2010, h. 13:54 ecnal
Przydałby sie jakiś tescik masek, pojawiło się ich już sporo na rynku.
Może redakcja prześpi sie z tym pomysłem :)
GrimPilgrim 23.09.2010, h. 14:39 GrimPilgrim
Gość na końcu z FMG9 rządzi! :D myślałem ze spadne z krzesła. Po "robotach" koleś pojawia się znikąd i cyk rozkłada fmg LOL!!! Warto zobaczyć filmik do końca, scenka jak z Family Guy normalnie ;)
KWIA_TEK 23.09.2010, h. 14:42 KWIA_TEK
Zwróćcie uwagę na minę Crisa Costy na początku filmu, kiedy koleś prowadzący wywiad robi wprowadzenie i powitanie. To mina w stylu - "Chłopie, cokolwiek brałeś, przesadziłeś z ilością" :)
Glock19 23.09.2010, h. 16:25 Glock19
Mnie to by się przydała ta maska jest zarombista!!!
Grey Fox 23.09.2010, h. 20:24 Grey Fox
A nie robi magpul MS2 zielonych? :(
Na chwilę obecną dostępne są tylko BK i DE, zielonych nie widziałem nawet w cennikach.
capri 23.09.2010, h. 22:50 capri
kaRdroZ 24.09.2010, h. 01:00 kaRdroZ
Przerzucenie karabinu na plecy i dociśniecie go tak by nie latał na wszystkie strony to jest to.
Może mi ktoś powiedzieć jak sprawdza się ta fuckcja w realu ? Może być na przykładzie kopii z Azteko. Skusiłbym się za te 150 zł ale kolejny wydatek na ASAP w cenie 125 zł to już dla mnie trochę za duzo , może mi ktoś pokazać alternatywę do tego uchwytu przedniego i tylniego dla tego zawieszenia ?
Wezyrek 24.09.2010, h. 12:57 Wezyrek
Glock 26 Bardzo ładny mmm :) Pasy bardzo fajne tylko drogię trochę coś one.


Edytowany przez - Promant, 24.09.2010, h. 19:13
Foka 24.09.2010, h. 13:34 Foka
Ten Glock to bezsens. Z subcompacta 26 zrobili 17. Totalny bezsens. 26 jest po to, żeby był mały, jak ktoś chce większy to kupi 19 albo 17.
swirekster lol 24.09.2010, h. 17:29 swirekster lol
e, Foka, jest pełno ludzi, którzy widzą futurystycznie wyglądające cacko kupią je bez namysłu.
Promant 24.09.2010, h. 19:16 Promant
Co nie zmienia faktu, że nie po to tworzono 26 żeby go później powiększać.
Trapez 24.09.2010, h. 20:03 Trapez
Zawieszenie MS2 już jest u mnie. Wszystko byłoby fajnie gdyby jeszcze pasowało do gietki :) Będę musiał jeszcze jakieś mocowania zanabyć.
robu14 25.09.2010, h. 13:40 robu14
czy jest już jakaś recenzja na temat tej repliki?
http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3964 [asgshop.pl]