Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Świat, 20.09.2010, h. 13:03, dodał: Promant
12

Deep Fire: repliki ASG serii M4 TRXGamma: replika RPG-26. Zestawy Dr Mugen2 Real Shock. Replika Magpul PTS ACR FG



Firma Deep Fire oficjalnie wprowadza do oferty repliki AEG serii M4 TRX. Repliki posiadają metalowe korpusy, stalowe lufy wewnętrzne 6.04mm oraz komory hop up podobne do komór Systema PTW. Średnia prędkość początkowa generowana przez M4 TRX wynosi 380fps. Repliki będą oferowane w dziewięciu wersjach, różniących się, między innymi, długością frontu i lufy. Każda z wersji dostępna będzie w kolorze czarnym oraz dark earth.

 

W ofercie RedWolf Airsoft dostępna jest replika Gamma: granatnika RPG-26. Replika akceptuje granaty ASG 40mm (nie ma w komplecie). Waga granatnika: 2532g. Cena: 282.5USD. 

 

Dr Mugen wprowadza na rynek, prezentowane już w newsach, zestawy recoil do replik AEG: Dr Mugen2 Real Shock

 

Replika Magpul PTS: Masada ACR trafiła do sprzedaży w kolejnej wersji kolorystycznej: foliage green. Karabin w tym kolorze dostępny jest w ofercie sklepów RWA i WGC, w cenie 450USD.

 

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wados 20.09.2010, h. 15:00 wados
Mogli by do ak ten bajer do bb wypuścić ;<
lipek12 20.09.2010, h. 16:39 lipek12
Ciekawe ile Dr Mugen2 Real Shock będzie kosztował i czy będzie w Polsce :)
Grzyboo 20.09.2010, h. 17:12 Grzyboo
Ciekawe jaki ten odrzut jest w Mugenie. No i pewnie będzie problem z kompatybilnością :) Filmik dla zainteresowanych http://www.youtube.com/watch?v=c4X8rJKOJvc [youtube.com]
Promant 20.09.2010, h. 17:40 Promant
Oba filmy o real shock były w newsach.
G0 Pr0 20.09.2010, h. 18:32 G0 Pr0
A mnie się marzy, aby takie repliki magpula itd. były dostępne w polsce a nie przez WGC i RWA tylko... To by było piękne ....
Griffin89LBN 20.09.2010, h. 20:06 Griffin89LBN
Ciekawe kiedy zabiorą się za wersje GBB karabinu Masada/ACR, to by było coś.
Zmorak 20.09.2010, h. 20:20 Zmorak
Już w komisie jest jedna na sprzedaż 2200 zł.
sisi 20.09.2010, h. 21:14 sisi
Dokładnie. Wszyscy czekają już na ACRa GBB oraz składaną kolbę, krótką lufę... ;)
A przede wszystkim.... polskiego dystrybutora...
old 21.09.2010, h. 21:44 old
hmm ... mugen... pewnie że będzie, ale kiedy to Bóg wie ... ;]
stolipl 28.09.2010, h. 14:54 stolipl
ACR ?! Jeszcze dziś o nim myślałem czy istnieje replika na asg. Ale cena jest jak na razie duża :/
Okota 28.09.2010, h. 16:25 Okota
ech... kiedy masada na magi od ak...?..
Grey Fox 30.09.2010, h. 01:48 Grey Fox
W sumie to i tego AEGa można tym Mugenem potraktować. Zawsze to jakiś plus :)