Daj cynk
Reklama

Aktualności

Wiosenna promocja w Gunfire - Ice Breaker

REKLAMA, 16.03.2017, h. 20:40, dodał: Regdorn

Wiosna zbliża się do nas coraz większymi krokami... A wraz z wiosną nadpływa Lodołamacz!Wiosna zbliża się do nas coraz większymi krokami... A wraz z wiosną nadpływa Lodołamacz!

 

sa_fb.png
Marzec to tradycyjnie czas pierwszej wiosennej promocji w Gunfire - czy jesteście gotowi na Icebreaker 2017? Dobrze wiemy, że sezon airsoftowy nie kończy się nigdy ( ;) ), niemniej warto przygotować się na cieplejsze miesiące. Dlatego też wybraliśmy dla Was ponad 2500 produktów za kilkudziesięciu popularnych marek i przeceniliśmy je nawet o 80%. Wśród nich znajdziecie między innymi takich producentów jak G&G, CYMA, Armored Claw, ElectroRiver, GFC Tactical, LCT, WELL, A&K, Specna Arms i wiele, wiele więcej! Czeka na Was pełen przekrój wyposażenia taktycznego, wszelkiego rodzaju repliki, części, akcesoria, mundury... Najlepiej będzie, jeśli sami przejrzycie pełną listę produktów objętych promocją!

 

ac_pl.jpgcyma1_pl.jpgcyma2_pl.jpgel1_pl.jpger2_pl.jpggg1_pl.jpggg2_pl.jpggg3_pl.jpggg4_pl.jpglct1_pl.jpgsa_siatka_1_pl.pngut1_pl.jpgut2_pl.jpgWeźcie udział w Icebreaker Sale!
http://bit.ly/2nJ5cIT

  • Dodaj do:
  • Facebook

Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.


Wyświetleń: 2713

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane