Daj cynk
Reklama

Aktualności

VFC: XCR-L Micro Urban Grey

Aktualności, 15.03.2017, h. 21:16, dodał: Fishbonee
14

Na rynku pojawiła się replika ze stajni VFC w nowej wersji kolorystycznej.



W japońskim sklepie Impulse101 pojawiła się nowa wersja karabinka XCR-L Micro w modnym ostatnio odcieniu Urban Grey.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

Wraz z repliką otrzymamy magazynek typu mid-cap o pojemności 120 kulek. Całość napędza niestandardowy gearbox, dostosowany specjalnie do niewielkich rozmiarów karabinka. XCR-L Micro został wykonany na licencji ROBINSON ARMAMENT i posiada wszelkie oznaczenia palnego odpowiednika. Obecna cena wynosi 38 200 jenów, co w przeliczeniu na naszą walutę daje około 1160 złotych.

 

Źródło:

Impulse101

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Darekptr 15.03.2017, h. 22:27 Darekptr
VFC to by przygotowało nowe M27 IAR, bo nigdzie, ale to nigdzie nie ma już wersji AEG.
Widziałem w gablocie w sklepie stacnojarym w gunfire, napisz do nich, może nie mają na stanie sklepu internetowego
MavericFour 15.03.2017, h. 23:37 MavericFour
Gdybym miał hajsik to bym próbował. A tak to dłuuugo poczekam. Będę tak czekał i jedyne IARy to będą Specnowe.
Darekptr 16.03.2017, h. 16:41 Darekptr
pozostaje Ci brać używki sam posiadam wersje FDE i zastanawiam się nad sprzedażą
;)
nyGas 18.03.2017, h. 10:58 nyGas
FDE to na pseudo pustunna? Jest brzydka jak jasna cholera. Akurat je w internecie jeszcze idzie znaleźć.
Darekptr 18.03.2017, h. 13:39 Darekptr
Ryzbor 16.03.2017, h. 07:15 Ryzbor
Niestandardowe V2...
Tak zwany GB v.2.2. Podobno szkielet bardzo szybko pęka.
EndeBeats 16.03.2017, h. 09:00 EndeBeats
A Retro pewnie nie pasuje. Szkoda, bo fajna konstrukcja która aż prosi się o CNC.
Ryzbor 16.03.2017, h. 11:10 Ryzbor
Chyba się Wam coś pomyliło, w krajtaku bd taki mutant :v

Maciejox 16.03.2017, h. 23:38 Maciejox
Pomyliły mi sie wątki, sry :V A komentarza tradycyjnie nie mogę usunąć bo strona ma raka :V
Maciejox 16.03.2017, h. 23:39 Maciejox
Czoło 16.03.2017, h. 11:10 Czoło
Bardzo mi się podoba, szkoda, że ten szkielet...
Ale co z tym szkieletem? I do czego CNC.?!
Lambert 16.03.2017, h. 17:25 Lambert
lukebuka 16.03.2017, h. 18:12 lukebuka
"W japońskim sklepie Impulse101 pojawiła się nowa wersja karabinka XCR-L Mirco w modnym ostatnio odcieniu Urban Grey."

Chyba powinno być "Micro". ;)
Za dużo siedzenia na wykopie D:
EndeBeats 16.03.2017, h. 18:58 EndeBeats