Daj cynk
Reklama

Aktualności

Tokyo Marui: HK416 DELTA CUSTOM już w sprzedaży!

Aktualności, 13.03.2017, h. 00:13, dodał: Fishbonee
16

Niedawno miała miejsce premiera nowej repliki karabinka HK416 w wykonaniu Tokyo Marui.



Sklep Impulse101 ogłosił na swojej Facebook'owej stronie dostępność długo wyczekiwanej repliki ze stajni Marui.

 

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

Karabinek został oczywiście wykonany w oparciu o innowacyjny mechanizm recoil shock, który stosowany jest ostatnio w większości nowych konstrukcji producenta. Oprócz bajerów takich jak symulacja odrzutu oraz ruchu suwadła, replika posiada również system wykrywający pusty magazynek i uniemożliwiający oddawanie suchych strzałów. Poza oczywistymi polimerowymi elementami takimi jak kolba, czy też chwyt pistoletowy, karabinek został wykonany z metalu pomalowanego na ciekawy piaskowy odcień. W zestawie otrzymamy również stalowy magazynek typu HK o pojemności 82 kulek, który kompatybilny jest z replikami M4 z serii Marui Next Gen. W opakowaniu nie znajdziemy baterii - należy wyposażyć się w dedykowany akumulator SOPMOD we własnym zakresie.

 

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

 

Obecna cena Tokyo Marui 416 DELTA CUSTOM wynosi około 1965 złotych.

 

Źródło:

Impulse101

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
EndeBeats 13.03.2017, h. 06:43 EndeBeats
1. Jak dla mnie - za mało HK w HK (kolba i chwyt pistoletowy).
2.Na zdjęciach - odwrotnie założona muszka xD
3.Replika, do której nie wejdzie bez przeróbki zwykły akumulator na tamiyię/deans. "A po co mamy dawać akumulator? Niech se sami kombinujo hehehe" xD
Ad. 2 Człowieku ... przecież to custom ^^, może strzela przez kolbę?
Barry 13.03.2017, h. 07:00 Barry
1. Bo tak ma wyglądać i tak wyglądają. Na szczęście!
2. Luknij może do sieci przed wypisywaniem podobnych głupstw.
3. Wymianę wtyczki nazywasz przeróbką? Markowe repliki nie są sprzedawane z baterią i nigdy nie były. A skoro zakup baterii wymaga "samodzielnego kombinowania" to znak, że nie jest to produkt dla Ciebie.
Lambert 13.03.2017, h. 07:03 Lambert
Żeby jeszcze normalnie wystawały kable to bym nic nie mówił. To jest next gen.
EndeBeats 13.03.2017, h. 09:55 EndeBeats
Czy markowe, czy nie. Jeżeli akumulator jest specyficzny jak w tym modelu, to uważam, że powinien być dodany, skoro normalnie Marui go dodaje.
EndeBeats 13.03.2017, h. 09:57 EndeBeats
nie dodaje.
Trela 13.03.2017, h. 11:09 Trela
@Lambert To że zakładają tak a nie inaczej to wiadomo ale jaki jest tego powód. Jedyne co widziałem to wszyscy noszą bo widzieli że ktoś z sf też tak ma.
kabel123 13.03.2017, h. 12:26 kabel123
Mimo wszystko ze strony Marui bezensowne działanie.
Wypuścić replikę, do której nie pasuje nic na rynku. Wypuścić do niej akumulator NiMH 1300 mAh 8.4V... za 40 dolarów. Do tego w zestawie z baterią nie ma przejściówki do ładowarki (dostaje się ją za to razem z repliką :D)
Niechby to było chociaż LiPo...
kukunamuniu 13.03.2017, h. 12:30 kukunamuniu
Powinien, nie powinien, kasa musi się zgadzać :)
Regdorn 13.03.2017, h. 14:20 Regdorn
kukunamuniu: daję dobę naszym specom, że rozkminią montaż LiPo, LiFe czy czegokolwiek innego. "Hold my beer" i do przodu ;)
Okruch 13.03.2017, h. 14:40 Okruch
Kabel, mnie się zdaje, że prawdziwi żołnierze montują jak im się zamontuje bo to tak na prawdę jeden ch... i mają to w nosie a debatują nad tym airsoftowcy i rekonstruktorzy zachodząc w głowę czemu tak a nie inaczej...

Na pewno dedykowany aku to wada, nie da się ukryć. Tylko, że to na szczęście taka wada której wyeliminowanie zajmie pewnie zawrotne 15 minut- wywalić styki batki, wrzucić tam normalną wtyczkę i po problemie. Niemniej jest to wada.
Krzywica 13.03.2017, h. 22:51 Krzywica
Bo ja wiem czy to wada, Krzywico?Moża dla nas. Ale dla Japca, kupującego gotowy produkt, który działa i którego nie będzie przerabiał taka dedykowana, nie latająca w kolbie ani nie wymagająca utykania w stock-pipie batka będzie zaletą. Po protu, kupi sobie wszystko do kompletu i do głowy mu nie przyjdzie, że miałby coś kombinować.
Lambert 13.03.2017, h. 23:12 Lambert
Arekcore 13.03.2017, h. 09:03 Arekcore
Bardzo ładny temat :)
lvyairsoft 13.03.2017, h. 20:40 lvyairsoft
ładne,ojj ładne :D
NAWE_Mario 13.03.2017, h. 22:13 NAWE_Mario
spoko poczekamy na kopię Specny XD
DamieN 15.03.2017, h. 07:09 DamieN
Bieńkowska ty... Chciałem kupić cywilną wersję Hakaśki a poprzez dyrektywę jaka wisi w powietrzu g... z tego wyjdzie i teraz muszę oglądać się smakiem i zadowalać replikami :). Lecz co jak co to HK 416 w wykonaniu TM to świetna sprawa.