Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki c.d.

Świat, 19.09.2010, h. 15:26, dodał: Promant
33

ProG4: konwersja do pistoletu ASG TM 5.1 Hi-capa. RSOV: przedni chwyt taktyczny A.C.M. do AK47Contour: GPS Helmet Camera. Tokyo Marui: Glock 18C full auto.



Firma ProG4 wprowadziła do sprzedaży kolejną ciekawą konwersję do pistoletu ASG Tokyo Marui 5.1 Hi-capa: Caspian Master Class .38 super. Zestaw zamka oraz kompensator wykonano z aluminium, a zespół lufy zewnętrznej i pozostałe elementy kompletu - ze stali. Cena kompletu: 211USD.

 

W ofercie RSOV dostępny jest przedni chwyt taktyczny A.C.M. do AK47. Znajdująca się w komplecie zastępcza rura gazowa posiada szynę grzbietową RIS. Cała górna część wykonana jest z metalu. Łoże wykonano z polimeru i wyposażone jest w trzy szyny standardu Picatinny. Cena zestawu: 23.49USD.

 

Helmet Camera Central oferuje, w opcji preorder, gadżet dla osób lubiących uwieczniać swoje "wyczyny": Contour: GPS Helmet Camera. W cenie 349.99USD nabywca otrzymuje kamerę na hełm z ustawieniami: Full HD 1080p, Tall HD 960p, Action HD 720p (1280 x 720 @ 60 fps), Still Photo. Wbudowany mikrofon kierunkowy, szeroki kąt (135* wide-angle rotating lens), interaktywna mapa - wbudowany GPS receiver, który pozwala określić położenie i prędkość osoby. Software: Contour.

 

Firma Tokyo Marui wprowadziła do oferty kolejny model pistoletu gas blow back GlockGlock 18C full auto. Waga: 698g. Długość: 186mm. Długość lufy: 97mm. Pojemność magazynka: 25[+1]BB.

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ad4m 19.09.2010, h. 16:50 Ad4m
Mam chrapkę na G18 fULL Auto :D
Jako i ja, szlachetny panie.
Gandzialf 19.09.2010, h. 17:31 Gandzialf
kto by nie chciał :D
ciekawe ile kosztuje...
Traker 19.09.2010, h. 17:50 Traker
KubaK 19.09.2010, h. 17:34 KubaK
Ciekawa ta kamerka :D
Gasparzinho 19.09.2010, h. 17:35 Gasparzinho
No, a jak z wytrzymałością tej kamerki?
Maciastek 19.09.2010, h. 17:46 Maciastek
Ja nie wiem po co oni wszędzie wciskają to HD, podnieca kogoś wysoka rozdzielczość czy jak? Jakość się liczy! Co do wytrzymałości to da radę, obudowa z alu + bardzo mały obiektyw, chociaż jak ci ktoś przyfasoli z 700fps to może się wgiąć.
HD to właśnie jakość!

Porównywałeś kiedyś na panelu HD obraz z DVD i z HD?
Foka 19.09.2010, h. 19:27 Foka
Tu pewnie chodzi o to bezsensowne podbijanie rozdzielczości nie idące w parze z jakością matrycy i optyki - coś jak w kompaktowych aparatach cyfrowych - kosmiczna rozdzielczość, a zdjęcia kiepskie, z powodu kiepskiej czułości i wszechobecnego ziarna.
Tony Halik 19.09.2010, h. 23:21 Tony Halik
HD to jednak nie jakość, to rozdzielczość. Jakość obrazu jest bardziej złożna i definiowana przez kilka czynników (między innymi właśnie przez rozdzielczość). Można mieć matrycę HD ale w połączeniu z słabą optyką i wysokim poziomem szumów jakość obrazu będzie gówniana.
Maciastek bzdury gadasz, minus jak nic. Masz tą kamerkę że oceniasz jej wytrzymałość?

Anyway, widzę dla takiej kamerki sporo potencjalnych zastosowań oprócz uwieczniania "fragów" i strielanek... i na rolki się przyda... i na rower... Miodzio!

Oj, portfel nawet się nie przywita z wypłatą w tym miesiącu :D
rain 19.09.2010, h. 23:46 rain
@rain, najpierw rozejrzyj się na rynku, bo kamer tego typu trochę do wyboru jest. http://kamery-sportowe.pl/ [kamery-sportowe.pl]
Foka 20.09.2010, h. 09:25 Foka
Chyba lepsze jest HD przy słabej matrycy i kijowej optyce, niż SD przy słabej matrycy i równie kijowej optyce, nie?
Dread 20.09.2010, h. 11:31 Dread
Niekoniecznie - duża rozdzielczość na kiepskiej matrycy będzie powodowała masakryczne szumy i ziarno, co nie będzie aż tak bardzo odczuwalne na sprzęcie o podobnych parametrach podzespołów ale mniejszej rozdzielczości.
Tony Halik 20.09.2010, h. 12:55 Tony Halik
Cóż taką kamerę, starszą, bez GPS, ma znajomy z Trójmiasta. Filmy kręcił, oglądałem. I nie powiedziałbym, żeby mój Canon S2 kręcił lepsze filmy (640x480@30fps), więc teoretyzowanie teoretyzowaniem, a ta kamera daje całkiem niezły obraz. Pewnie, jak zwykle, na YT dostępne są filmy z testów, chętni mogą poszukać i obejrzeć.
Foka 20.09.2010, h. 13:11 Foka
iwo303 19.09.2010, h. 18:49 iwo303
Chce g18c koniec ammo i na kogoś z pistolem, mysli zwykły glock a tu mu seria 5 kulek w sekunde ;-)
5?? chyba ze 25bb/s
Gajos999 19.09.2010, h. 19:45 Gajos999
Można chyba jeszcze kupić przedłużony magazynek.
Na tym filmiku jest: http://www.youtube.com/watch?v=PkMrlIHquyo [youtube.com]
mars1939 19.09.2010, h. 23:16 mars1939
Ja z mojej beretty wywalam całego maga w poniżej pół sekundy.
Nie wierzysz? Dzisiaj kolega filmował, film 120 fps, więc będzie całkiem ładnie widać, tylko na YT wrzucę.
Akkenoth 20.09.2010, h. 00:50 Akkenoth
tytanowy88 19.09.2010, h. 20:45 tytanowy88
no nie wiem czy tak fajnie jest wystrzelić 25bb w 1 s. Zwłaszcza jeżeli się o 1 mm w złą stronę wyceluje i wszystkie kulki świsną komuś koło ucha ;)
Yfronus 19.09.2010, h. 21:05 Yfronus
No, to do tej kamerki jeszcze tylko dobry panel LCD czy coś i mamy Helmet of Future Soldier.
SoP-PeL 19.09.2010, h. 21:10 SoP-PeL
Lol... czy widzicie ze rura gazowa w zestawie do ak jest tyłem na przód?:P
Promant 19.09.2010, h. 21:21 Promant
Nic nowego, normalne w azjatyckich sklepach. Ale innych zdjęć nie ma na stronie.
Ty, rzeczywiście. FAIL.
Yfronus 19.09.2010, h. 22:12 Yfronus
sjzmisiek 19.09.2010, h. 21:52 sjzmisiek
kamerka fajny bajer
bushmaster 19.09.2010, h. 22:12 bushmaster
To nic nowego,ta kamerka.Link do danych jeśli kogoś interesuje http://www.playextreme.pl/kamery/contourgps [playextreme.pl] .
Tak, faktycznie nic nowego. Cytat z podanej strony:
To zupełna NOWOŚĆ w ofercie kamer do nagrań dynamicznych. Jej premiera w Europie już wkrótce !

A sklep podany w newsie, jakbyś nie zauważył, prowadzi już przedsprzedaż na rynku amerykańskim.
Promant 19.09.2010, h. 23:18 Promant
Tofic 20.09.2010, h. 07:37 Tofic
Jak dla mnie kamerka świetna, powiem nwet że bardzo "wybajerzona" tylko szkoda że taka droga
ZeeMike 20.09.2010, h. 11:57 ZeeMike
TM G18C GBB jest na rynku od dobrych paru tygodni (miesięcy?) i są już dostępne metalowe zamki i konwersje...
DevonSix 20.09.2010, h. 14:44 DevonSix
Kamerka 350 USD. Oberwanie prosto w obiektyw na pierwszej strzelance - bezcenne :D
feder91 20.09.2010, h. 20:39 feder91
Chyba, że tak jak niektórzy chronią swoje kolimatory: przyczepiają jakieś plexi przy szybce i im śmiga... Tylko wg. mnie zrobienie czegoś takiego pewnie da nam filmik kręcony jak we mgle...
flyboy 22.09.2010, h. 00:05 flyboy
Witam posiadam kilka tych kamer tylko bez GPS. Stosujemy je w kartingu i sprawdzaja się swietnie tzn. obraz podczas jazdy nie rozmywa sie i jest naprawde ostry. W asg nie rozwija się wielkich prędkości :D i nie ma tylu drgań, więc na potrzeby asg jest aż nadto.  No niestety cena 1400zł to nie mało....
klimek2 22.09.2010, h. 23:51 klimek2
Kamerka trzeba przyznać że bajer!
Wolf 23.09.2010, h. 09:05 Wolf
GPS to już lekka przesada, ale kamerka Contur HD jest naprawda godna polecenia.
roberto 30.09.2010, h. 18:23 roberto


Normal
0
21


false
false
false







MicrosoftInternetExplorer4






/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:Standardowy;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-parent:"";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:"Times New Roman";
mso-ansi-language:#0400;
mso-fareast-language:#0400;
mso-bidi-language:#0400;}


Przejrzałem informacje na necie z tego co zauważyłem, lepiej
sprawuje się
GoPro HD tutaj można zobaczyć testy
http://www.feedthehabit.com/skiing/gopro-hd-vs-vholdr-contour-hd-camera-review-snowsport-focus/ [feedthehabit.com]
z artykułu wynika, że kamerki są podobnej jakości ale ja widzę co innego na tych
filmikach :) wystarczy spojrzeć na choinki które w GoPro poprostu są
wyraźniejsze, na YT jest pełno filmów do porównania jeżeli chodzi o jakość tych dwóch kamer