Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 19.09.2010, h. 12:49, dodał: Promant
15

A&K: sprężynowa replika ASG SWD. MadBull Airsoft: prowadnica kolby M4. G&G: karabin GF85 trafia do oferty. WGC: zestaw konwersyjny Guarder do P226R TM.



Sprężynowa replika karabinu snajperskiego SWD produkcji chińskiej firmy A&K, o której wielokrotnie pisaliśmy w newsach, niedawno wróciła - po dłuższej przerwie - na rynek. Obecnie oferowana jest również wersja z kolbą i okładzinami drewnianymi. Sklep UNCompany oferuje ciekawe zestawy obu wersji repliki, z chińską optyką w komplecie. SWD A&K w wersji z czarnymi plastikami oraz lunetką A.C.M. 4x26 kosztuje 193USD. SWD A&K z drewnem raz lunetką A.C.M. 4x26 w komplecie kosztuje 271USD.

 

Firma MadBull Airsoft wprowadziła do swojej oferty prowadnicę kolby typu M4, stanowiącą pojemnik na akumulatory LiPo. Prowadnica, wykonana z aluminium T6, dedykowana jest do akumulatorów LiPo firmy Socom Gear oraz akumulatorów z serii PX04 firmy MadBull.


Wewnętrzna średnica rury prowadnicy wynosi 25.99mm. Posiada ona wtyk ułatwiający połączenie z okablowaniem gearbox'a oraz nowego typu końcówkę QD, której nie trzeba już dokręcać śrubką. 

 

Firma G&G oficjalnie poinformowała, że replika karabinu FNC: GF85, zapowiadana od niedawna, trafiła już do oferty producenta i kierowana jest do sieci dystrybucyjnej. Według podanych informacji ma być dostępna wersja z oznaczeniami szwedzkimi.

 

Sklep WGC wprowadził do oferty zestaw konwersyjny Guarder, dedykowany do repliki gas blow back pistoletu P226R Tokyo Marui (japan version). Jest to wersja 2010, pasująca do modelu P226 z integralną szyną. Zamek i szkielet wykonano z aluminium. W komplecie znajduje się stalowy zespół lufy zewnętrznej oraz zestaw sprężyny 150% (recoil/hammer spring set). Cena: 147USD.

 

Ocena wszystkich (4.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kwiaciu15 19.09.2010, h. 13:53 Kwiaciu15
Ładne wykonanie SVD :) Miodzio po prostu ^^
FanatykAK 19.09.2010, h. 14:00 FanatykAK
SWD piękne. Do tego precka, Leśny Diabeł i mamy ruskiego snajpera jak znalazł.

Szkoda tylko że elektryków SWD w rozsądnych cenach nie ma. I tęskni mi się za SWU...
Nie wiem co widzisz pięknego w m.in. tym drewnie do SWD. Być może jest to nawet laminat.
Co do plastikowej wersji kolby nie będę się wypowiadał. Chińskie PSO przypomina oryginał z wyglądu jedynie z odl. 2 metrów, a żeby kapryśne SWD A&K porządnie strzelało trzeba troszkę nad nim popracować :) Wiem bo sam mam. Elektryk SWD jest tylko jeden - Real Sword. A SWU nikt nie produkuje i przeróbka z SWD jest niezwykle trudna. A poza tym wątpię, żebyś widział SWU choćby na oczy:)
Pozdrawiam

PS:To jest to samo stare SWD A&K serii I lub II. Po prostu sklep sprzedaje to w komplecie, żeby zachęcić klientów do kupna.
delin0m 19.09.2010, h. 16:36 delin0m
KreciKs
Nie wypowiadaj sie jak sam nic nie wiesz...
1)Oprócz elektrycznego SWD od RS jest też od CA (tak jak byś nie wiedział)
2)Wiemy, że SWU nikt nie produkuje to też kolega napisał, że mu sie marzy
3)Przeróbka jak przeróbka. Wszystko idze zrobić - kwestia chęci i narzędzi. Napewno łatwiej srobić SWU od VSS lub Wała.
Kalmar 19.09.2010, h. 17:39 Kalmar
Promant 19.09.2010, h. 16:50 Promant
@KreciKs
Po pierwsze, nikt nie twierdzi, że to jakieś nowe SWD. Wyraźnie jest napisane, że to replika, która wróciła na rynek po przerwie - wynikającej z problemów producenta, z chińskim prawem.

Po drugie: skoro już kogoś pouczasz, to sprawdź swoją wiedzę. SWD AEG produkuje nie tylko Real Sword, ale również Classic Army. Co więcej - SWD CA był już dostępny w polskich sklepach i nawet jest recenzja na WMasg.
http://wmasg.pl/pl/armoury/show/61533 [wmasg.pl]
Fakt, przepraszam pominąłem CA, a z recenzją się zapoznałem i dziękuję za przesłanie linku:) Poniosło mnie ze względu na prywatne uprzedzenia do kolegi krecia (znamy się prywatnie). Nie powinienem się unosić, za co przepraszam. Nie widziałem SWU na oczy tak jak prawdopodobnie żaden z nas tu zebranych. Co do instalowania chińskiego PSO - jest ono dostępne w jednym ze sprzedawanych zestawów przedstawionych w informacjach:)
A jeśli chodzi o SWD A&K to jestem jego użytkownikiem i wiem, że wymaga trochę majsterkowania, a szczytem technologicznym i jakościowym z pewnością nie jest:) Moją opinie wyrobiłem na użytkowaniu repliki, nie "trzymaniu w rękach".
delin0m 20.09.2010, h. 19:12 delin0m
Legionista12 19.09.2010, h. 19:13 Legionista12
Ciekawe to SWD ciekawe jakieś jakości jest drewno
bushmaster 19.09.2010, h. 20:24 bushmaster
Wyprzedają zapasy magazynowe raczej.Drewno jest chińskiej jakości,takie samo jak zestaw do "SWD Dragunov JG0511" które sprzedaje krakman.Czyli za wiele bym nie oczekiwał.
FanatykAK 20.09.2010, h. 15:19 FanatykAK
Mi się podoba ten karabin A&K i tyle. I kreciks- a ty widziałeś SWU na oczy? Jak ktoś nie miał w rękach to nie znaczy że nie wie co to za broń.
Poza tym kto mówi o instalowaniu chińskiego PSO? Można kupić orginał- dla chcącego nic trudnego. Co do drewna - zawsze lepsze to niż plastik, który ( przynajmniej wg. mnie) do tej broni i do AK nie pasuje estetycznie.
Co do elektryków - są jeszcze od CA- jednak średnie ponoć to SWD, przynajmniej w stocku.
Pozdrawiam
poldeck 22.09.2010, h. 23:48 poldeck
SWD spring to jakieś nieporozumienie... Jaki cel? Jaki sens?
FanatykAK 23.09.2010, h. 08:23 FanatykAK
Poldeck - równie dobrze springi pistoletów i kbk szturmowych nie mają sensu :P Jedyne sensowne springi to pompeczki
no tak bo przeciez wszystkie "czterotakty" snajperskie nie maja sensu jako springi i wszystkie sa produkowane jako AEG czyz nie...?
A co do samego SWD to widze ze cena poszla od razu w gore...jesli dobrze pamietam to przed wyczerpaniem zapasow jak sie poszukalo to za 300 z lekkim haczykiem mozna bylo dostac.
Vitalis 23.09.2010, h. 21:41 Vitalis
bushmaster 23.09.2010, h. 21:48 bushmaster
Ale w cenie jest chińska optyka.Więc cena SWD też przez to poszła w górę.
FanatykAK 27.09.2010, h. 19:35 FanatykAK
Vitalis - tu mnie masz - zapomniałem o czterotaktach. My bad. Ale spring M4 czy AK, Glocka, Beretty czy powyższego SWD nie ma sensu...
DamiŁ 18.02.2013, h. 22:32 DamiŁ
czy ktos wie gdzie mozna zakupic ta prowadnice do mki?