Daj cynk
Reklama

Aktualności

Warszawa: pokaz filmu John Wick 2 [SZYBKI KONKURS]

Polska, 17.02.2017, h. 09:13, dodał: Regdorn
10

Dzisiaj wieczorem w warszawskim Multikinie na Ursynowie odbędzie się pokaz filmu John Wick 2. Pokaz organizuje Azteko.pl. Z tej okazji mamy dla Was szybki konkurs, w którym wygrać możecie wejściówki.



John Wick 2

Seans odbędzie się w piątek o godzinie 19:00 w kinie Multikino Ursynów (aleja Komisji Edukacji Narodowej 60) w Warszawie.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na szybkie pytanie: Co sprowokowało Johna Wick do demolki w pierwszej części? Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem info@wmasg.pl do godziny 18:00. Wejściówki będą do odebrania w sklepie Azteko.pl lub przed seansem.

UWAGA! Pula biletów się zwiększa!

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Nanteris 17.02.2017, h. 13:26 Nanteris
Film to KOSZMARNY gniot - szczerze nie polecam :P.
Oj, kochany.. To nie może być żaden gniot, bo kolo na plakacie jest niegolony (nic to, że pizduś) i pełno klamek w około! Zresztą, sam zobacz jak Cię minusują. ;)
Lambert 17.02.2017, h. 15:32 Lambert
#Lambert

To proponuję pooglądać filmiki na YT jak ten "pizduś" radzi sobie na strzelnicy.
Komentarze na poziomie przedszkola...
ColtS 17.02.2017, h. 17:15 ColtS
Film jaki jest każdy może zobaczyć mniej więcej po trailerze lub pierwszej części :P Na takie "kino" idą raczej ludzie, którzy gustują w takich filmach lub wiedzą, że nie mają co spodziewać się realizmu itd. :D

@ColtS nie tylko na strzelnicy. Chyba wszystkie sceny walki też były z jego udziałem.
OFF 17.02.2017, h. 17:33 OFF
Akurat dwójka jak i jedynka to jedna z realniejszych filmów. Ilośc nabojów w magach się zgadza, ciągle przeładowuje, a nie jak w 99% innych filmów akcji unlimited ammo :) No i duży plus że sporo scen jest robiona bez większych cięć i przez samego Keanu.
kosteQ86 17.02.2017, h. 19:47 kosteQ86
Cris82 17.02.2017, h. 22:24 Cris82
Kocham wp.pl wygrałem bilet chłopaki wysłali mi wiadomość o 15:21 a mejla otrzymałem po 21. Szkoda a tak poza tym super konkurs oby więcej takich :)
Trzeba było mówić, że jesteś w okolicy Wawy ;-)
szmerglu 18.02.2017, h. 20:03 szmerglu
DamieN 19.02.2017, h. 21:46 DamieN
Byłem, widziałem, na seansie wypiłem 2 grolshe i uważam że jest ok (Grolsh jest ok i Wick jest ok :)). Wyluzowałem się, odpocząłem po ciężkim weekendzie i dupie mam negatywne recenzje.minusy: Podczas strzelaniny Wick pluł z AR-15 średnio o 6 pocisków więcej niż jest w magazynku / plusy: generalnie fajnie układy walki z minimalnymi przestojami poniżej 0.5 s. Częsta zmiana magazynków. Trafienia w cel w stylu professional (serce - czacha). W miare spójna akcjaOgólnie ciekawa bajeczka dla dorosłych dla weekendowej rozrywki. Dla żony "M jak miłość" czyli serial o powolnym umieraniu pojedynczych osobników dla mnie John Wick czyli film o szybkiej masowej śmierci :)
To mówisz, że tesknisz za szybką śmiercią, kotek? ;)
Lambert 19.02.2017, h. 23:44 Lambert