Daj cynk
Reklama

Aktualności

LCT: kolejne teasery nadchodzących produktów [AKTUALIZACJA]

Aktualności, 05.04.2017, h. 12:00, dodał: Fishbonee
23

Na fanpage firmy pojawiło się zdjęcie przedstawiające 2 prototypowe repliki. 



Jak już pewnie wiecie, na bieżący rok zapowiedziano premierę repliki PKP oraz G3 produkcji LCT. 

 

2.jpg 

Producent nie próżnuje - dzisiaj na facebooku ukazało się zdjęcie przedstawiające prototypy dwóch replik.

 1.jpg

 

Sądząc po fakturze elementów polimerowych, która wskazuje na wydruk 3D, oraz stal bez jakiegokolwiek pokrycia - są to bardzo wczesne modele tychże replik. W G3 można również zauważyć przezroczysty chwyt pistoletowy, przez który prześwituje silnik repliki elektrycznej, co może już znaczyć że przedstawione prototypy są funkcjonalne! Zapewne niedługo ukaże się więcej informacji o konstrukcjach.

 

[AKTUALIZACJA 5.04.2017]

 

Producent opublikował kolejne zdjęcia z procesu tworzenia repliki G3 (LC-3):

 

1.jpg

2.jpg

 

Źródło:

LCT Airsoft

 

wmasg-lct-partner-2017.png

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 9)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
lovelas1125 17.02.2017, h. 07:01 lovelas1125
Ciekawe co z nimi zrobią jak już oba modele pójdą w obieg :) Może jakąś licytacje lub konkurs ? Nie wiem jak wy ale ja chciałbym mieć prototyp ;)
Pewnie zostawią je sobie jako ozdoba wnętrz na ścianie w biurze firmy :)
GhostWarrior143 17.02.2017, h. 08:57 GhostWarrior143
Scharf 17.02.2017, h. 09:05 Scharf
Zawsze chciałem mieć G3
zbyt 17.02.2017, h. 15:55 zbyt
tak bardzo bym chciał mieć G3, a jeszcze bardziej tanie,niegrzechocące magi do niego ;)
EndeBeats 18.02.2017, h. 14:40 EndeBeats
Gdyby zrobili G3 GBB to bym się najpierw popłakał z radości, a później nad ceną xD
delin0m 20.02.2017, h. 08:41 delin0m
Brawo LCT! Wspaniala kopia polskiego customa PKP
Opowiedz mi o tym
Terry 05.04.2017, h. 12:34 Terry
Skośnoocy wiesz jakie mają podejście do praw autorskich i patentów...
Kriss88 05.04.2017, h. 12:35 Kriss88
Rozwiń proszę i umotywuj jakoś "kopia polskiego customa PKP". Myślę, że więcej osób chętnie się dowie więcej.
Regdorn 05.04.2017, h. 13:22 Regdorn
Otóż, jest taki ciekawy Pan, bardzo miły i sympatyczny. Z Polski, który pierwszy zrobił konwersję na Peczenega z PKM A&K.Który rozpoznał po zdjęciach, że LCT popełniło te same błędy co on (nie wiem czy specjalnie ich nie zrobił, żeby mieć dowód jakby ktoś od niego kopiował). Co więcej, nawet wie, kto opierdzielił jego konwersję LCTekom, żeby sobie zwymiarowali i skopiowali.Co do jego Peczenegów, nie są popularne w Polsce ze względu na adekwatną cenę, jednak w europie i usa są dość popularne.
Maza94 05.04.2017, h. 14:47 Maza94
Cena adekwatna bo rzeczywiście jego produkcje dupsko urywają.
Maza94 05.04.2017, h. 14:48 Maza94
Mam jego Konwersje, poza plastikami które średnio tam pasują (nie stykają się jak powinny) WYGLĄDA świetnie.
KaXardas 05.04.2017, h. 15:00 KaXardas
@Maza94: Temat chyba mi uciekł. Możesz podać więcej szczegółów? Może być na PW.
Regdorn 05.04.2017, h. 15:04 Regdorn
Firmy zawsze w końcu wygryzają warsztaty od customów... tu się nie ma czemu dziwić ;)
A dla konsumentów to w sumie wyłącznie dobra wieść.
Dustok 05.04.2017, h. 17:32 Dustok
Afera Peczang gate.
bambus1 05.04.2017, h. 18:09 bambus1
Trochę tak wygląda.
Regdorn 05.04.2017, h. 21:12 Regdorn
Jakiś link do tematu o nim/fot etc? Chętnie się zapoznam z polskim wynalazkiem :P
Maciejox 05.04.2017, h. 23:11 Maciejox
W wyszukiwarce WMASGU na forum wpisujemy "PKP" i mamy tematy.

Generalnie LCT żyje tylko z kopiowania customów. Tłumiki PBS- kopia rosyjskich customów, RPD też kopia cutoma, reszta mniej lub bardzie j udana kopia NPO
Nie robią niczego co już nie istnieje.
x54 06.04.2017, h. 09:38 x54
Zakładam Fence, że masz na poparcie tego w razie czego dowody. Bo to już są w świetle prawa oskarżenia. Niemniej w odróżnieniu do "customów", to LCT wyrosło na markę premium i jest popularne, także w Rosji.
Regdorn 06.04.2017, h. 18:49 Regdorn
BASYLON332 05.04.2017, h. 12:22 BASYLON332
G3 :3 Teraz tylko mieć na nadzieje na L1a1.
Jakiś czas temu napisałem do nich o FN FAL/SA58, odpisali mi "We'll think bout it!" Więc kto wie <3 Łyknąłbym go jak pelikan rybę.
Nor87 05.04.2017, h. 12:53 Nor87
I jeszcze na MSG 90 ;F
wrona001 05.04.2017, h. 13:56 wrona001
Fakt, fal z lct to byłby dzik.
wroobelchannel 05.04.2017, h. 14:56 wroobelchannel