Daj cynk
Reklama

Aktualności

Replika AK12 AEG już dostępna!

Aktualności, 15.02.2017, h. 21:30, dodał: Fishbonee
16

To już nie pierwszy raz, kiedy szybciej możemy nabyć replikę, niż jej palny odpowiednik. 



Jest to obecnie pierwsza na świecie replika karabinka AK12.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

 

Producentem karabinka jest rosyjska firma NPOAEG, która od września 2011 roku wykonuje jedne z najlepiej odwzorowanych replik broni palnej na świecie. Wszystkie spawy i nity są prawdziwe, brak jakichkolwiek atrap, a wykończenie całości jest surowe jak na rosyjskie konstrukcje przystało. Korpus został wykonany ze stali obrabianej metodą CNC, a elementy plastikowe wykonano z bardzo wytrzymałego tworzywa premium. W środku repliki znajdziemy standardowego gearboxa v3, a do wystrzeliwania kulek posłuży nam lufa precyzyjna o średnicy 6.02 mm. W zestawie otrzymamy magazynek o pojemności 200 kulek. Replika stockowo generuje prędkość wylotową kulki wynoszącą 410 fps. 

AK12 można już zamówić na Redwolf Airsoft za kwotę 800 dolarów. Są chętni?

 

Źródło:

Redwolf Airsoft

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 8)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mamut 15.02.2017, h. 22:02 Mamut
Fajnie, że Deans i chyba bez bezpiecznika, no i dobra moc dla szturmiaka. Ale szpetny.
Szajnatałn 15.02.2017, h. 22:04 Szajnatałn
CZerwona osłonka zebatki za spustem... Japinkolę, naprawdę? :D
Oj tam, oj tam. Co za problem wymienić z innego kałacha? :)
Olaf-Oscar 15.02.2017, h. 22:39 Olaf-Oscar
Karol88 15.02.2017, h. 22:52 Karol88
Fajny :)
Mendi 15.02.2017, h. 23:06 Mendi
Szczylałbym :D
Szczylał, ubierał i kołysał do spania po strzelance :P
Fishbonee 16.02.2017, h. 01:43 Fishbonee
Nitro 16.02.2017, h. 08:46 Nitro
Wszystkie elementy plastikowe wyglądają na drukowane, a jakość chwytu silnikowego pozostawia imo wiele do życzenia życzenia. Replika fajna, ale cena jak na npo przystało pewnie mocno z dupy.
Doliczyłeś podatek od nowości? :)
Infiriel 16.02.2017, h. 12:08 Infiriel
Twoja opinia też z dupy...
seba999 19.02.2017, h. 18:56 seba999
Dziku888 16.02.2017, h. 09:33 Dziku888
Jeżeli to pełny "staluch" bez elektroniki (chociaż ASCU mile widziane) to miło byłoby pochodzić z takim, długa szyna u góry robi robotę, tylko kolbę by wymienił na coś bardziej ergonomicznego. Czekać aż CYMA zrobi swoje z giętej blachy stalowej (tak jak zrobili Bizona).
Scharf 16.02.2017, h. 14:15 Scharf
Trochę wodogłowie.
widmo 16.02.2017, h. 14:41 widmo
Fajny :) brzydki Fajny :P Fajny :)
Ghandi2 19.02.2017, h. 14:06 Ghandi2
Zabawne, że zreplikowana forma AK12 jest już nieaktualna.
Usunięcie problemów technicznych ze starą wersją AK-12 oraz względy ekonomiczne a zapewne i tradycjonalizm dały efekt w postaci AK-12 2016

https://www.youtube.com/watch?v=8VuJ8m7TkCU

Czyli mamy replikę broni której nikt nie używa i do tego miała znaczące, utajnione, problemy techniczne :).
widzę, że wizualnie powrócili do ak 104 i dźwignia bezpiecznika jest klasyczna.
Dziku888 20.02.2017, h. 08:54 Dziku888
seba999 19.02.2017, h. 19:00 seba999
Do administratorów. Albo mnie wypierocie z serwisu albo przywrócić do komentarzy w komisie. Skasować profilu nie mogę a wejść do komisu też nie. Więc proszę. Stanowisko!
Jebać husaria z Gdańska i tego idiote Damiana husaria dalej grasz w Battlefield? Stąd jesteś idiotą? LOL
seba999 19.02.2017, h. 19:07 seba999