Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości Bushnell

Aktualności, 15.02.2017, h. 19:56, dodał: Fishbonee
0

Na rynku pojawiły się nowe modele budżetowej optyki ze stajni Bushnell1.jpg

Na start roku 2017, firma Bushnell idąc śladem swojej konkurencji również zaprezentowała kilka nowych produktów. Poznajcie serię AR Optics.

 

Engulf Micro Reflex Red Dot

 

2.jpg

 

Mały kolimator, dedykowany głównie do broni krótkiej - posiada płytkę montażową kompatybilną z pistoletami z rodziny Glock oraz duży punkt celowniczy - kropkę wielkości 5 MOA. Całość oczywiście jest zabezpieczona przed parowaniem, wstrząsami oraz wodą. Premierę przewidziano na maj 2017 z ceną wynoszącą 254 dolary. 

 

Incinerate Red Dot

 

3.jpg

 

Dedykowany zarówno do strzelb jak i karabinków sportowych, ze względu na znak celowniczy - okrąg wielkości 25 MOA z kropką 2 MOA w środku. Na wypadek awarii, kolimator wyposażony jest również w awaryjne klasyczne przyrządy celownicze. Co ciekawe, szczerbinka wykonana jest w standardzie pistoletów Glock, dzięki czemu jest z nimi wymienna. Przewidziano 8 nastaw jasności punktu celowniczego. Cena będzie wynosiła 239 dolarów, a premiera będzie miała miejsce w marcu bieżącego roku.

 

3x Magnifier

 

4.jpg

 

Tak samo jak poprzednicy - magnifier będzie pozbawiony efektu parowania, wodoodporny oraz wstrząsoodporny. Standardowo możliwe będzie szybkie odchylenie go na bok. Akcesorium gwarantujące 3-krotne powiększenie będzie kosztowało 239 dolarów. Nieznana jest jeszcze data premiery produktu.

 

Enrage Red Dot

 

5.jpg

Produkt reklamowany jest jako kolimator o najdłuższej żywotności baterii. Punkt celowniczy ma postać kropki o rozmiarze 2 MOA i będzie możliwość wybrania 8 nastaw jego jasności. Każde ustawienie będzie poprzedzone nastawą "OFF". Przewidywana cena wynosi 239 dolarów, a data premiery - marzec 2017. 

 

Budżetowa optyka do broni palnej, czy repliki airsoftowe? Czego używacie na swoich replikach? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

 

Źródło:

Bushnell

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Nie dodano żadnych komentarzy, bądź pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 3436

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane