Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki ASG na rynku

Świat, 16.09.2010, h. 22:34, dodał: Promant
6

LAW Airsoft: replika L119A1 Custom GBBR. Action Sport Games: repliki ASG AEG YHM. Nowe repliki AEG w ofercie firmy G&P. 

 

 

Firma LAW Airsoft specjalizująca się w customowych replikach gas blow back, o której ofercie pisaliśmy niedawno szerzej w newsach, proponuje swoim klientom nowy produkt. Tym razem jest to karabin zasługujący na uwagę wszystkich fanów i rekonstruktorów jednostek z państw Wspólnoty Brytyjskiej - tak zwana brytyjska emka: replika L119A1. Ten custom GBBR bazuje na M4A1 KJW / Tanio Koba i oferowany jest w cenie 550EUR. Za dodatkowe 97EUR replika może zostać wyposażona w elementy produkcji firmy RA-Tech: system NPAS, lufę precyzyjną 363mm / 6.03mm oraz gumkę HU

 

Firma Action Sport Games poinformowała, że wprowadza do oferty serię licencjonowanych replik ASG AEG, systemu modularnego, z oznaczeniami producenta pierwowzorów - firmy Yankee Hill Machine Co. INC. System modularny pozwoli nabywcom na zakup osobno dodatkowych górnych i dolnych korpusów, tak, aby we własnym zakresie mogli konfigurować replikę zależnie od swoich bieżących potrzeb. 

 

Firma G&P wprowadza do swojej oferty nowe modele karabinków z rodziny M4. Repliki licencjonowane, z oznaczeniami producenta wersji ostrych - firmy Lewis Machine & Tool Co., dostępne będą w czterech wersjach różniących się długością lufy i kolorystyką. Gearbox'y z 8mm łożyskowaniem. 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.gp-web.com

Ocena wszystkich (5.67, głosów: 6)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Pritcher 17.09.2010, h. 12:34 Pritcher
Aha, znudziły nam się Colty, Armalite'y i FN'ki, więc zaczynają się już trademarki firm produkujących głównie cywilne gnaty.
Te sygnowane przez YHM moduły to dobry pomysł, dotychczas był problem ze zbudowaniem sobie zestawu 2xupper +2xlower. One mają jakiś inny system łączenia? Zdjęcia nie są duże, ale jakoś inaczej to wygląda.
Łączenie uppera z lowerem jest standardowe, jak w AEG (wysuwanych, nie łamanych). Wypinasz przedni pin i uper wysuwa się do przodu. Okablowanie w obu wersjach lower'ów  jest na tyle, więc wymiana jest błyskawiczna.
capri 22.09.2010, h. 13:12 capri
Promant 17.09.2010, h. 16:18 Promant
Niestety na razie nie podali żadnych szczegółów technicznych, może jeszcze coś prześlą.
KicpA 17.09.2010, h. 23:15 KicpA
Przecież to "L119" to tylko lufa... Przesadzili trochę że to L119.
Procent 20.09.2010, h. 09:08 Procent
W tej L119 wszystkie foty są z prawej strony korpusu, bo z lewej pewnie wcale nie ma trademarków L119A1. Nie ma tez klasycznej kolby i gripa dla tej konstrukcji, więc średnia to replika brytolskiej M, jak już KicpA zauważył.
capri 22.09.2010, h. 13:13 capri
Łączenie uppera z lowerem jest standardowe, jak w AEG (wysuwanych, nie łamanych). Wypinasz przedni pin i uper wysuwa się do przodu. Okablowanie w obu wersjach lower'ów  jest z tyłu, więc wymiana jest błyskawiczna.
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 73219

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane