Daj cynk
Reklama

Aktualności

Replika M14 WE EBR GBB

Świat, 16.09.2010, h. 10:57, dodał: Promant
14

Firma WE przedstawiła zdjęcia przed-produkcyjnego egzemplarza repliki M14 GBB, w wersji EBR.



Firma Wei Tech przedstawiła szczegółowe zdjęcia przed-produkcyjnego egzemplarza repliki M14 GBBR, w wersji EBR. Karabin, typu Mk14 Mod0, nie stanowi jeszcze finalnej wersji i na pewno będą wprowadzane zmiany - dla ulepszenia tego modelu - nim trafi do produkcji seryjnej. Jednak już teraz można cieszyć oko widokiem tej ciekawej repliki, systemu gas blow back.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoft-news.eu 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
warrock 16.09.2010, h. 13:08 warrock
piękna, czekamy na cenę
Madi 16.09.2010, h. 17:16 Madi
Nie mogę się doczekać kiedy ona wejdzie do sprzedaży
:)
babski 16.09.2010, h. 17:26 babski
No ciekawe ile fps ma ta ebrka...jest cudna..Czekam na cenę i dalsze info.     I ♥ m14ebr :D
Wezyrek 16.09.2010, h. 18:09 Wezyrek
Owszem ma swój urok ale bardzo widoczna, a co dopiero w słoneczny dzień. Jak lusterko :P Cena ? Napewno nie poniżej 1.500 zł :D
I tak trza malować i/lub siatkę dawać, nawet jeśli by była czorna ;). Swoją drogą kupiłbym, ale ponoć GBB jest awaryjne, a szkoda ;/.
B4rt 16.09.2010, h. 18:24 B4rt
A to nie je czasem tak, że to je takie błyszczące dlatego, że to prototyp nie malowany/oksydowany?
Nie no, tak tylko pytam, bo ni wiem...
Tony Halik 17.09.2010, h. 01:42 Tony Halik
Wilq_pl 16.09.2010, h. 18:32 Wilq_pl
Ja tam wolę klasyczną M14stkę. ;D
Te elementy metalowe najprawdopodobniej zostaną pomalowane/oksydowane. A skoro w Polsce zwykła kosztuję 1650 zł, to ta EBRka może celować w 2 tys.
DuszeK 16.09.2010, h. 19:53 DuszeK
No czekam na cene, dodakowe magazynki do dokupienia i zamawiam xD
Mateusz2727 16.09.2010, h. 21:30 Mateusz2727
cena zabójcza ponad 2,500 zł
JUZ JEST W ASG Shop
PONIŻEJ LINK
http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3814 [asgshop.pl]
To nie ta...my czekamy na GBB m14 a nie elektryka :P
babski 16.09.2010, h. 21:53 babski
Johann 17.09.2010, h. 01:18 Johann
Jest także filmik WE z Mk. 14. Pięknie to chodzi i wykonanie też niczego sobie.
http://www.youtube.com/user/WEairsoft#p/a/u/0/_KzN-k1g6a0 [youtube.com]
Devito 17.09.2010, h. 11:49 Devito
Jak pamiętam, WE pokazując prototypy nie miał ich pomalowanych. EBRka wygląda super i jest super. W sumie mogliby ją sprzedawać niepomalowaną, tak wygląda również ciekawie :)
Promant 17.09.2010, h. 12:11 Promant
Film z prezentacją EBR WE jest w poprzednim newsie.
Johann 17.09.2010, h. 16:51 Johann
O, przeoczyłem. :)