Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w sklepach

Świat, 11.09.2010, h. 22:43, dodał: Promant
16

RedWolf Airsoft: pistolet ASG Socom Gear 1911 Punisher, MIC AN/PEQ-15, Airsoft Surgeon STI Pro Open Race Gun oraz King Arms AK47S. RSOV: lunetka Optics Depot EL M145.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep RedWolf Airsoft włączył do oferty szereg nowych produktów, w tym najnowszy pistolet ASG gas blow back full metal firmy Socom Gear, o którym pisaliśmy niedawno w newsach: 1911  Punisher.

 

1911PUN-1L.jpg" alt="" width="500" height="266" />

 

1911PUN-2L.jpg" alt="" width="500" height="263" />

 

1911PUN-7L.jpg" alt="" width="500" height="211" /> 

 

Replika, w dwutonowym wykończeniu kolorystycznym, która odwzorowuje broń wykorzystywaną przez Thomasa Jane w roli Punishera - w ekranizacji z 2004 roku, oferowana jest w cenie 160USD.

 

 

1911PUN-5L.jpg" alt="" width="500" height="306" /> 

 

Regulowany HU. Waga: 954g. Długość: 245mm. Pojemność magazynka: 15BB. Prędkość początkowa: 295fps na top gas.

 

1911PUN-6L.jpg" alt="" width="500" height="306" />

 

1911PUN-4L.jpg" alt="" width="500" height="306" /> 

 

1911PUN-3L.jpg" alt="" width="500" height="306" /> 

 

W ofercie sklepu znalazł się także produkt MIC: AN/PEQ-15 z zielonym laserem oraz oświetleniem taktycznym o jasności świecenia 270 lumenów.

 

 

 

 

Montaż na RIS, długość 120mm, cena: 52USD. 

 

 

 

Kolejny hi endowy produkt airsoftowy dla miłośników IPSC od Airsoft Surgeon: STI Pro Open Race Gun

 

 

 

 

Replika wykonana z aluminium i stali, chwyt z tworzywa, generuje prędkość początkową 280fps na top gas.

 

 

 

 

Regulowany HU konstrukcji Airsoft Surgeon, który jak do tej pory nie jest dostępny na rynku w osobnej sprzedaży, umożliwia osiągnięcie na dystansie 10m skupienia przestrzelin na odcinku 20mm.

 

 

 

Waga: 1100g. Długość: 260mm. Pojemność magazynka: 31BB. Cena: 1579USD.

 

 

 

RWA oferuje także "taktyczną" wersję AK produkcji King Arms: AK47S z chwytem przednim a'la Galil oraz kolbą składaną na bok.

 

 

 

 

Replika full metal, generuje prędkość początkową 330fps.

 

 

 

 

Waga: 2968g. Długość: 900mm. Pojemność magazynka: 600BB. Cena: 225USD.

 

 

 

 

W ofercie RSOV jest dostępna optyka, o powiększeniu 3.4x, Optics Depot EL M145 z podświetlanym krzyżem.

 

 

 

 

 

Podświetlenie zielone i czerwone. Cena: 76.99USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.redwolfairsoft.com

www.rsov.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Tommy94 11.09.2010, h. 23:16 Tommy94
1579USD??? Czy to nie lekka przesada?
Promant 11.09.2010, h. 23:26 Promant
Zależy od punktu widzenia. Wygoogluj sobie pojęcie "hi end".
jan96 11.09.2010, h. 23:27 jan96
Mogli zrobić z ultra hiper słitaśnego diamentu śląskiego, i by wyszło taniej
ecnal 11.09.2010, h. 23:38 ecnal
i oto chodzi, przynajmniej wiem ze moje STI siostry nie spotka...
rain777 11.09.2010, h. 23:42 rain777
Hi end jest Hi endem-ładne to i niby ma skupienie,jak Promant ładnie napisał.Masz 3 samochody to sobie kup tą klamkę (moim zdaniem za ta cenę powinna byc w 30 % z tytanu)
Promant 12.09.2010, h. 00:03 Promant
Wspaniałość wolnego rynku polega na tym, że każdy konsument może sobie znaleźć towar na swoją kieszeń, dlatego utyskiwania, że coś jest za drogie są mocno infantylne.
Sa produkty tanie i są produkty luksusowe, nie każdego stać na jedne i drugie. Cena, którą się płaci za ferrari też nie odzwierciedla wartości tego samochodu jako wyprodukowanego przedmiotu. A jednak są ludzie, którzy to zapłacą.

I tak jest z tą klamką. Nie dla każdego, nie każdy jej potrzebuje, nie każdy kupi. End of topic.

A pooglądać i wiedzieć, że coś takiego istnieje - nikomu nie zaszkodzi.
Gandzialf 12.09.2010, h. 02:11 Gandzialf
Mi się z wyglądu ten STI podoba. Z chęcią bym go dorwał.
xasistis 12.09.2010, h. 02:25 xasistis
1500 dołków za klamke..
Ałć!
To chyba rekord za nie-customową klamkę?

Ciekawe kiedy pojawi się komentarz o za niskich fps'ach jak za taką cenę
barbie 12.09.2010, h. 10:58 barbie
a propos STI:

Dla każdego coś miłego.


To tak jak z Ferrari Enzo, drogie toto, niefunkcjonalne - a ludzie bija sie zeby to kupić.

Ciekawe kiedy ktos przeliczy ile ak cymy można za to dostać. ehhehe.
pidzejfat 12.09.2010, h. 12:45 pidzejfat
Nie "opyla się hi-capy od AS bo ma ~5,64$/ 1fps!
"Najlepsiejsza" jest cymka z taiwanguna! xD
Devito 12.09.2010, h. 13:23 Devito
A mi się podoba! Postawiłbym sobie na biurku i podziwiał. Na teren szkoda bo się pobrudzi... Nie lubię hi endów, ponieważ jest to przerost formy nad treścią, ale ten konkretny egzemplarz wygląda ładnie
Promant 12.09.2010, h. 15:55 Promant
@xasistis
Jak to "nie customową"?
Przecież ten pistolet to totalny custom, 90% przerobione z egzemplarza wyjściowego hi capy, albo i więcej.
Jackall37 12.09.2010, h. 19:15 Jackall37
Pozostałe 10% to te śruby z nierdzewki w chwycie i kulki w magazynku
Promant 12.09.2010, h. 19:54 Promant
Raczej dolne body z chwytem i inne drobiazgi.
Vitalis 13.09.2010, h. 11:06 Vitalis
tylko wiecie....takie ferrari enzo jednak ma osiagi chodz troche proporcjonalnie lepsze do ceny niz nawet taki mercedes nawet za 100k$ a tu ze przepraszam co jest tym hi endem? ze przestrzeliny 2cm na dystansie 10m?
Karczownik ZW 13.09.2010, h. 15:15 Karczownik ZW
Panowie ale to STI to klamka wyczynowa i się nie dziwcie, że tyle kosztuje. Skośnoocy mają mocno rozwiniętą ligę AIPSC i tam to może mieć wzięcie. Przyjrzyjcie się dobrze - poszerzone gniazdo magazynka, kolimator nawet ma rączkę do przeładowywania. Poza tym na zwykłym pistolecie nie zrobisz dobrego czasu na torze.
Zresztą zobaczcie jak to wygląda $3