Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 11.09.2010, h. 21:40, dodał: Promant
18

VFC: replika ASG MK18 MOD1 GBB. Element: AN/PEQ-16A Pointer Illuminator Aiming Light. PinoyAirsoft: replika JG M4A1 GBB.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwszy film przedstawia replikę gas blow back produkcji Vega Force Company: MK18 MOD1.

  

 
 
Kolejne video prezentuje produkt firmy ElementAN/PEQ-16A Pointer Illuminator Aiming Light. 
 
 
 
 
Na koniec kolejna replika gas blow back, przedstawiona przez PinoyAirsoftJG M4A1. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
aron47 11.09.2010, h. 22:00 aron47
czemu" głuwny bohater" nie posiada okularów ochronnych przy ataku
morello 11.09.2010, h. 22:11 morello
Przeciez do niego nikt nie strzela, to jest tylko prezentacja broni
Teo 11.09.2010, h. 22:14 Teo
On się nie przejmuje bo jak straci oko to dostanie nowe,pancerne, od JG.
kondziu_cfc 11.09.2010, h. 22:25 kondziu_cfc
po pierwsze pisze się główny a po drugie tak jak napisał kolega morello to jest prezentacja repliki
rafik1213 11.09.2010, h. 22:31 rafik1213
Je jg jak ta repliczka do 800zł będzie to kupuje .
Bodzio90 11.09.2010, h. 23:47 Bodzio90
Fajna prezentacja, dawno nie widziałem tak ładnie zrobionej.
"Ta replika jest mejd in czajna. To oznacza że musisz wiedzieć czego sie spodziewać."
Pritcher 11.09.2010, h. 23:50 Pritcher
Eee, JG już od dawna tą replikę sprzedaje. Nie dam sobie głowy uciąć ale chyba ma plastik body.
Ogólnie bardzo uczciwa recencja, szczególnie końcówka.
Hannon 11.09.2010, h. 23:54 Hannon
A ja jestem ciekaw od kiedy 390fps to 1.8J
noah 12.09.2010, h. 00:00 noah
A od kiedy fps=J? to zupełnie 2 różne jednostki...
rafik1213 12.09.2010, h. 00:24 rafik1213
A ja jestem ciekaw od kiedy 390fps to 1.8J
na 0,25 pisało na filmiku.
yugi 12.09.2010, h. 00:26 yugi
Ktoś wie gdzie można dorwać te GBB od JG w Polsce??
sisi 12.09.2010, h. 08:26 sisi
Ładna prezentacja repliki JG. Naprawdę ciekawie wykonane Review.
dzynek 12.09.2010, h. 10:45 dzynek
Ten gaziak JG, kosztuje w granicach 300-400 zł, ale nie uraczycie go na polskich sklepach bo to kwestia kilku godzin zanim się sprzedadzą. Te repliki wbrew pozorom to najlepsze chińskie GBB, wnętrznosci stoja na bardzo wysokim poziomie, lecz jedynym mankamentem jest właśnie plastikowe body. No i co najwazniejsze pasują wszystkie elementy od aegów, risy, kolby itp.
Tofic 12.09.2010, h. 11:25 Tofic
Mi się eMka od JG bardzo podoba, w końcu mniej zamożni gracze ASG będą mogli kupić sobie broń główną GBB, brawo dla JG
matys85apbt 12.09.2010, h. 11:57 matys85apbt
ktoś wie co to są za camo w jakich biegają na filmiku z JG GBB ?
Pritcher 12.09.2010, h. 12:24 Pritcher
dzynek, nie przesadzaj. To nie są najlepsze chińskie repliki. Trzeba wymienić to samo co w AGM w perspektywie czasu, i dodatkowo jeszcze body. Ale za to magazynek, i wnętrzności stoją na dużo wyższym poziomie niż AGM.
Za to AGMy potaniały, na ebairsoft są za $120. 400zł i masz Magnę Jeszcze trzy razy tyle i masz też magazynki
Pritcher 12.09.2010, h. 12:26 Pritcher
No i zapomniałem, znajdź teraz JG w sprzedaży taniej niż AGM.
stalker51 12.09.2010, h. 14:25 stalker51
Kwestia czasu zanim reszta chinoli skopiuje ten jakże znakomity pomysł i będziemy mieć do dyspozycji masę innych chińskich gaziaków, ale mi to pasuje